Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר שנפ באוטו דיפו 12 חודשי אחריות למול 24 חודשי אחריות מה ההבדל?

MOSHE972
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

באוטו דיפו פרסמו 2 מצברי שנפ -

אחד עולה 449 שח 12 חודשי אחריות

ליום שלישי בלבד

וביום חמישי גם שנפ או ורטה 20 חודשים ב 599

מה ההבדל למעט האחריות - הרי אין דגם של מצבר ...?

3345354.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי שנפ החזיקו לכל הפחות שנתיים וחצי עם 100 אחוז נסיעות עירוניות קצרות. מדובר על כמה מצברים ברכבים שונים. לא הייתי פוסל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנפ יחזיק לך באורך האחריות + שבוע, עדיף וורטא

שטויות.

רוצה דוגמא נגדית ? בבקשה..

אצלי ברכב,הוחלף מצבר ע"י היד הראשונה של הרכב לפני 30,000 ק"מ ושנתיים ו 5 חודשי שימוש סה"כ.

המצבר הוא של שנפ עם כיתוב הונדה עליו והוא עדיין חי ,נושם ובועט (בינתיים בהתנעה ולא בבעל הרכב ב"ה) גם אחרי שנתיים וחודש של עבודה.

במכוניות קודמות היו לי גם כזה וכם כזה,אף מצבר לא שבק חיים אחרי שנה (המינימום היה קרוב לשנתייים שזה סביר).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של וורטא מחזיק 4 לפחות, מה אתם מביאים לי דוגמאות של שנתיים וכמה חודשים? ממש מחזקים את הטענה שלי.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי שנפ (שעוד חלש מעט מהמקורי, 56Ah במקום 60Ah) מחזיק כבק כמעט 4 וחצי שנים.

וזה ברכב שיצא לו לעמוד כבר מספר פעמים במשך שבועיים פלוס ללא הנעה, ושעושה המון נסיעות קצרות של חמש דקות לכיוון.

מעולם לא הייתה בעיית הנעה.

האמת? הפתיע אותי.

אציין שהוספתי פעם אחת מים מזוקקים בשלוש מתוך 4 תאים, אחד פשוט אינו נגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נוגע בוורטא...מכיר לא מעט מיקרים שאנשים סבלו מהם כבר בשנה הראשונה. עדיף מצבר שיחזיק שנתיים וחצי בלי תקלות מאשר מצבר שעם כל התקלות שמשביתות אותך יחזיק 4 שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...