Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבל אופטי למגבר. שווה את ההשקעה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה אמור לעלות בכלל? ואיך בדיוק זה עובד?

כרגע יש לי מגבר יאמאהה ישן, והחיבורים של האודיו מהמחשב אליו הם עם בננות של פעם. יש לי הרבה צרות עם זה, כנראה שהלוח זז טיפה בפנים או משהו, וכל הזמן יש ניתוקים ורעשים.

האם כבל אופטי יפתור לי את הבעייה? מאיפה ניתן לרכוש? מה מחירו של הלז? איך אני מחפש אותו? ואיך אני אדע מה מתאים לי (יש מידות\גדלים\קטרים שונים)?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה את ההשקעה כול עוד אין לך יציאות/כניסות אופטיות במחשב ובמערכת השמע.

אם הלוח זז פשוט חזק את הברגים//אומים ובדוק על הדרך האם השקעים מולחמים היטב ללוח.

ייתכן שהכבלים שלך לא תקינים או הקונקטור מלא חלודה או אפילו לא מתהדק היטב על הנקבה לכן נסה לרכוש כבלים 'איכותיים' ולחבר בין המערכת למחשב.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל אופטי מעביר מידע דיגיטלי כלמור הרבה 0 ו 1 , אל תתפתה לאלו עם השם המפוצץ שמסוכך באבקת חדי קרן.

כל כבל שנמכר בחנויות השונות.

לחיבור דיגיטלי יש 2 צורות חיבור.

SPDIF כבל עם ראש שפיצי סיב אופטי

COAX כבל מתכת.

לדעתי יש לך ברסיבר את 2 האופציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נוספת היא התקנת כרטיס קול חיצוני וחיבור הכבילה הקיימת בהנחה שהיא תקינה.

כרטיס שכזה עולה גרושים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל עולה פרוטות ועדיף על חיבור אנאלוגי.

שים לב שהכבל מגיע עם "פקקים" שקופים בקצוות שצריך להוריד לפני החיבור.

https://www.ebay.com/itm/3-3FT-OD2-2-Digital-Fiber-Optical-Audio-SPDIF-MD-DVD-TosLink-Cable-Lead-CordJFAU/253715408750?epid=510612979&hash=item3b129de76e%3Ag%3A77EAAOSwYaFWcvGN&_sop=15&_sacat=0&_nkw=SPDIF+OPTICAL+CABLE&LH_BIN=1&_from=R40&rt=nc

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות הניתוקים לא ייפתרו באמצעות איזה קסם. אם המגבר תקול או שמשהו רופף שם - צריך לתקן (לא תמיד אפשר או שווה את ההשקעה).

איכות עדיפה? תלוי במקור. היציאות האנלוגיות של ה-dvd הלא צעיר שלי מתוצרת פיוניר איכותיות בדיוק כמו כל מעבד מודרני ברסיבר/כרטיס קול עדכני, אין עיוותים ואין רעשי רקע. אם היציאות האנלוגיות של המחשב שלך רועשות, אז יש סיכוי לשיפור במידה ותעביר את מלאכת העיבוד הלאה.

אבל שוב, יש בעיה שאיננה קשורה לפיתרון המוצע, אנא חדד את הבעיה, ותתחיל בפירוק והרכבה מחדש של הכבלים, יחד עם קצת סיבוב המחברים להורדץ קורוזיה. אצלי למשל איתרתי כבלי rca שפשוט התפרקו להם בלי שום סיבה למרות העטיפה היפה והנוצצת והציפוי המוזהב (הכבלים הפשוטים שהם בני 40 פלוס עובדים עדיין כמובן, בלי רעשים או ניתוקים)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוק של המגבר / המחשב ובדיקת של הלחמה של הרגלים של החיבורים. (במידה וכבר החלפת כבל והבעיה נשארה)

כבל אופטי (הכי זול יעשה את העבודה)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

^ מה שהוא אמר-

אני הייתי מנסה דבר ראשון כבל אופטי, זה תלוי כמובן בסוג התקלה אבל נראה לי לפי מה שאתה מתאר שרוב הסיכויים שזה יפתור אותה + זה לא כזה יקר + אמנם זה תלוי במגבר ובדאק של הכרטיס קול שלך אבל אם המגבר איכותי אז הדאקים (DAC- DIGITAL TO ANALOG CONVERTER) שלו כמעט בטוח טובים יותר מכל כרטיס קול פשוט (אני משער שיש לך כרטיס פשוט?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובדאק

דאק זה מצויין :lol:

(אני משער שיש לך כרטיס פשוט?)

כן, ON BOARD ולא משהו מיוחד. אני בתכל'ס לא סגור על זה שיש לו בכלל יציאה אופטית. במגבר יש בוודאות.

איך היציאה אמורה להיראות על המחשב? מה שם הפורט כדי שאוכל לחפש סכימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מסתבך? תסובב את המחשב ותסתכל. בד"כ אין, אגב

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היציאה אמורה להיראות על המחשב? מה שם הפורט כדי שאוכל לחפש סכימה?

היציאה במחשב נראית כמו הכניסה ברסיבר.

הדלתית האפורה בתמונה מימין. יכול להיות "פקק" שחור במקום דלת.

Gigabyte-Z2A88XN-WIFI-Motherboard-Review.00_01_24_26.Still014.jpg

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היציאה במחשב נראית כמו הכניסה ברסיבר.

הדלתית האפורה בתמונה מימין. יכול להיות "פקק" שחור במקום דלת.

[ATTACH=CONFIG]507092[/ATTACH]

עזרת לי מאד, תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...