Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - שנה רביעית עם מיצובישי ספייס סטאר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוליאן מסכם שנה רביעית עם הספייס סטאר שלו, שהפכה רשמית למכונית שהוא החזיק הכי הרבה זמן. מזל טוב!

MAIN.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחוסכים בדלק משלמים ברפידות...

אבל אם אתה מרוצה, אנחנו מרוצים ;)

שים לב למיסבים בגלגלים האחוריים- נוטים לבלאי חריג.

שים לב גם שהרפידות המקוריות גרועות ! " ירוקות" .

החלף למותג אחר ותהנה מאורך חיים מוצלח יותר.

מלבד זאת - אני סקרן, איך מפתיחת דלת של שכנה הוחלפה דלת?

נ.ב תודה על הסיכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, השאלה המהותית היא אם היית עומד היום לפני קניית רכב היית בוחר בספייס, או בחלופה אחרת (באותו סכום)?

בהמלצה לקטנה חסכונית יד שניה זאת ההמלצה הראשונה שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע הוחלפו שני סטים של צמיגים בארבע שנים? היתה לי פולו 2010 שעשתה 120000 ק"מ על צמיגי גודייר המקוריים שבהם היא נמכרה לבעלים הראשון של הרכב והוחלפו רק לטחר 6 שנים ועדיין נראו במצב מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחוסכים בדלק משלמים ברפידות...

אבל אם אתה מרוצה, אנחנו מרוצים ;)

שים לב למיסבים בגלגלים האחוריים- נוטים לבלאי חריג.

שים לב גם שהרפידות המקוריות גרועות ! " ירוקות" .

החלף למותג אחר ותהנה מאורך חיים מוצלח יותר.

מלבד זאת - אני סקרן, איך מפתיחת דלת של שכנה הוחלפה דלת?

נ.ב תודה על הסיכום.

אחרי המקוריות החלפתי לרמסה לא מרגיש הבדל מבחינת אורך חיים.

זאת לא שכנה..

באותו יום היו רוחות חזקות, מישהו הגיע עם טנדר איסוזו ופתח את הדלת שלו, מעוצמת הרוח הדלת שלו עפה מהיד והתנגשה ברכב שלי, מרוב המכה פא ניתן היה להזיז את הדלת שלו חזרה וכך קרה ששני הרכבים נתקעו..

בסוף אנשים שהיו שם הרימו את הרכב שלי ואיכשהו בכוח הצליחו לעשות מרווח קטן על מנת שיסגור את הדלת שלו..

אולי בגלל זה יותר נזק.

יוליאן, השאלה המהותית היא אם היית עומד היום לפני קניית רכב היית בוחר בספייס, או בחלופה אחרת (באותו סכום)?

בהמלצה לקטנה חסכונית יד שניה זאת ההמלצה הראשונה שלך?

היום הייתי רוכש דאצה סנדרו ב62 אלף ולא את הספייס סטאר, כיד שניה מי שמחפש רכב חיסכוני הייתי ממליץ.

מדוע הוחלפו שני סטים של צמיגים בארבע שנים? היתה לי פולו 2010 שעשתה 120000 ק"מ על צמיגי גודייר המקוריים שבהם היא נמכרה לבעלים הראשון של הרכב והוחלפו רק לטחר 6 שנים ועדיין נראו במצב מצויין.

בהתחלה הוחלפו עקב עקב פנצר בדפנות הצמיג- לא ניתן לתקן, היו רק צמיגים סינים ולכן מלב ברירה הרכבתי אותם, כיוון שאני מעדיף צמיגים איכותים זמן קצר לאחר מכן החלפתי שוב פעם לחברה מוכרת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל יוליאן, כיף ומעניין לקרוא את הסקירות שלך.

2 שאלות - האם המערכת מולטימדיה מקורית? אם לא, איזה מערכת זו ועד כמה אתה מרוצה ממנה?

לגבי הרפידות, האם ניסית עוד רפידות מלבד מקוריות ורמסה? קצת מעצבן כל שנה וחצי להחליף רפידות וזה באמת כמו שטענו פה שצריכת הדלק מקוזזת בשלום על החלפת רפידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא מערכת מקורית, נתנו אותה במתנה בזמנו, היא בסדר אבל אין waze זה לא אנדרואיד.

לא ניסיתי רפידות אחרות.

אולי ברכב עם גיר פלנטרי הייתי מחליף רפידות בתדירות נמוכה יותר, אבל השאלה בכמה?

מה גם שלא הייתה בחירה בזמנו כמו שיש עכשיו.

הפיקנטו לא התאימה,היונדאי i10 גם לא חיסכונית אבל בעיקר פחות מרווחת מאחור מה שבעייתי עם סלקל או מושב בטיחות.

אם בזמנו הייתה סנדרו לא הייתי חושב פעמיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן גיר אני יעשה בטיפול של שנה הבאה, אם אני זוכר נכון ב 80 אלף מחליפים לרכב שעובד בתנאים קשים, בערב אבדוק בספר טיפולים.

אני ממשיך לטפל במוסך בכרמיאל, הוא לא יבואן מורשה.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום מעולה ותודה על הפירוט של מהלך השנים.

איך המזגן מ-1 עד 10? איזה עוד סוגי רפידות יש? יש אתר מסויים? מעבר לרפידות והדיסקים - הבנתי שיש גם תופים מאחורה ולא דיסקים נכון?

הסנדרו רכב טוב אבל הבנתי שהחלקים יקרים מאוד וגם השוק גם לא מי יודע מה.

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדלת הביטוח שילם אז לא הורגש נזק כספי.

המזגן סביר בקיץ, לא מדובר על מזגן מקפיא.

מאחור אכן יש תופים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעולה, תודה. אני אישית החזקתי את הרכב הנ"ל מודל 2016 עד לפני כחצי שנה במשך שנתיים. הרכב נקנה 0 ק"מ מחברת "אלבר" ואכן מלבד טיפולים תקופתיים לא נאלצתי פעם אחת להתעסק איתו. אין לי ממש מדד לצריכת דלק, כי אני אוהב לנסוע מהר והנסיעות שלי היו די ארוכות (60 ק"מ ליום) יחסית לרכב מהסוג הזה.

הבעיה העיקרית שלי איתו הייתה "ההזנחה" של מיצובישי ברכב הזה. דברים קטנים כמו חוסר בקונסולה מרכזית (המקום בין הנהג לנוסע פשוט... ריק), החוסר תשומת לב אפילו לברגים קטנים שאפילו לא שמו פלסטיקה לכסות אותם, ועניין הבטיחות. לרכב אין כלל מערכות בטיחות, ותמיד הרגיש לי כאילו חלילה אעשה תאונה אני פשוט אתכווץ לקופסת פח קטנה ולא יוכלו להוציא אותי משם.

עם זאת, באמת נהנתי ממנו ולמרות הביקורות הרעות הוא היה פשוט... פשוט. שמתי דלק, נסעתי, הוא שירת אותי נאמנה. שמח לשמוע שגם אתה נהנת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מערכות בטיחות, כשהספייס יצאה לשוק למעט הסיאט מיי לא היו מערכות בטיחות אקטיביות בקטגוריה הזאת.

מבחינת מבחני ריסוק היא קיבלה ציונים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...