Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאנגו או סלופארק, לשימוש מזדמן מה עדיף

armagedon
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד עכשיו הסתובבתי במקומות שיש בהם מקום לשלם על החניה.

עכשיו הגעתי לעיר שאמורים לשלם שם על חניה ברחוב אבל אין שום מתקן תשלום.

אז בקיצור סלופארק או פאנגו - הדרישות: בלי דמי שימוש קבועים, אפשר עמלה קטנה על חניה, שני רכבים.

איזיפארק לא נראה לי רלבנטי 90 שח לרכב כפול שני רכבים לפני ששילמתי על חניה ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

די זעלבע דרעק מי אנדרע דקורציה

(אותו ח#א עם תפאורה אחרת)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של סלופארק עובדת לא רע. קצת הגזימו עם האנימציות לאחרונה

וצריך לתפעל אותה בלחיצות איטיות וסבלניות, אבל איפה שחשוב היא מספקת את הסחורה,

בלי תקלות או חיובים שגויים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

מה שכתב שלומי.

השתמשתי מספר שנים בפאנגו, עד שלפני כשנה וחצי הם עשו לי את השטיק הזה וגיליתי אותו באחור מה (חיוב של 5 ש"ח היה עובר מתחת לרדאר). מאז עברתי לסלופארק. צריך להוסיף שגם הליך הניתוק מפאנגו לא היה חלק, נזקקתי לשיחת טלפון די ארוכה כדי להפסיק את החיובים העודפים כיון שהממשק שלהם בברשת לא אפשר זאת.

מבחינת ממשק הפאנגו עדיף. אבל החברה הרגיזה אותי. אם גם סלופארק יעשו את התרגיל אצטרך לחשוב מי מרגיז אותי פחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בפנגו ככר הרבה שהנים כמעט באופן יומיומי, בלי בעיות.

צירוף לתוכנית הפרמיום בשתלום לדעתי כן היא בהסכמה של המשתמש, לחיצה על איזה כפתור "קבל" שהיה מופיע שם באופן די מציק.

לא לחצתי ולא צירפו אותי לשום תוכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי צירפו לאחר חודשים שבהם כלל לא נכנסתי לאפליקציה. התנהגות של חברת סלולר מ-2009.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחודשיים קודם הצירוף בלי לשים לב לחצת על אישור, הכפתור הזה עם ההצעה היה מאוד מציק ובולט. היה צריך להתאמץ כדי לא ללחוץ עליו בכל שימוש באפליקציה.

אין לי שום הוכחה לכך. פשוט זה היה מוצג כך שהרבה אנשים אישרו בלי לקרוא.

לא שאני מצדיק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית לא לחצתי על הקישור, אני בהחלט שם לב מה אני עושה על מסך המכשיר. הייתי גם מצפה לקביל בייל עם הודעה על ההצטרפות, ובמקרה כזה הייתי מבטל מיד. אבל מייל כזה לא הגיע. את הצירוף גיליתי כאשר קיבלתי את החשבונית החצי שנתית (וגם זו שערוריה, אין סיבה לא לשלוח חשבונית חודשית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של פנגו יותר נוחה, אבל בחצי שנה האחרונה אני מוצא עצמי מאוד מתוסכל ממנה: לפעמים לא עולה, מדלגת מרכב לרכב, שולחת לי SMS בלי סיבה...

עברתי לסלופארק.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...