Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאנגו או סלופארק, לשימוש מזדמן מה עדיף

armagedon
שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אטלס כבישים? ברצינות?

עם הקצב שבו כבישים חדשים נסללים בעשור האחרון?

פיסת הנייר הכי מיותרת שאני יכול לחשוב עליה.

אני לרוב לא משתמש במערכת ניווט, מציץ ב-google maps לפני היציאה לדרך וזהו. מעודכן בלי חוכמות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האטלס הוא מ2018 כמובן.

אני מבין שמיותר להרבה אנשים שאפילו לא יודעים איך להשתמש בו - אבל אני מנצל אותו היטב.

אני נעזר גם במפות גוגל ווייז כמו כולם. אבל זה לא תחליף.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטלס הוא מ2018 כמובן.

אני מבין שמיותר להרבה אנשים שאפילו לא יודעים איך להשתמש בו - אבל אני מנצל אותו היטב.

אני נעזר גם במפות גוגל ווייז כמו כולם. אבל זה לא תחליף.

אפשר בבקשה דוגמא אחת מדוע מפות גוגל הן לא תחליף לצובר אבק הזה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שאינם מבצעים קניות או תשלומים במרשתת. לך לדואר ב-15 בכל חודש.

ב15 זה עצמאים שבאים לשלם את השוברים של מס הכנסה, או מה שזה לא יהיה.

ב-1 זה עובדי מדינה.

ב10 זה מי שמקבל משכורת בעשירי.

ב28 זה מקבלי קצבאות ביטוח לאומי.

אלה הימים שבהם במיוחד עדיף להתרחק מהדואר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדינוזאורים כאמור, לא באנשים.

אני לא הייתי בין הראשונים שהשתמש בשח-נבון, אבל אם איזי פארק המכשיר עצמו עולה 100 ש"ח וטלפון נבון עולה 350 ש"ח, אז אין הצדקה לקיום האיזי פארק.

אם ההורים בגילאים 70+ מצליחים להשתמש, גם הדינוזאורים שלך יכולים להשתמש. ידוע שיש אנשים עם בעיות ראייה למרחק קצר, יש גם לזה פתרונות.

אם הבנתי נכון מאתר איזי פארק בעוד שנתיים סוגרים את הבאסטה, אז גם דרג מקבלי ההחלטות חושב שאין מעתה הצדקה לשימוש במכשיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשימוש מזדמן ממש (פעמיים שלוש בחודש) אני פשוט מחייג לסלופארק. אין אפליקציה או מלכודות כאלה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...