Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין פיגו 208 או טויוטה יאריס 2015

sdusi
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש לקנות סופר מיני ומתלבט בין 2 הרכבים הללו משנתון 2015 ומעלה.

לגבי הפיגו מדובר בדגם active pro המאובזר , לעומת זאת היאריס מדובר בד"כ בדגם sol ואולי style - אשר מאובזרות משמעותית פחות.

לגבי צרכים מהרכב - אנחנו זוג צעיר, בעיקר נסיעות בעיר, כמה פעמים בחודש נסיעות בינעירוניות - ממוצע נסועה סביבות ה13 אלף בשנה, תקציב סביבות ה55k.

כנראה אקנה רכב מליסינג בכדי שאוכל לרכוש את אחד הרכבים האלה עם נסועה הגיונית.

על הנייר הייתי הולך על הפיגו בגלל המפרט העשיר יותר שלה , אבל כמו שכולם מכירים בעיית האמינות של הפיג'ו לעומת הטויוטה שאמינותה לא מוטלת בספק.

ביאריס בסכום הזה אין אפילו משענת ליד בכסא הנהג שלא לדבר על מסך מולטימדיה שגם אותו אין שזה דיי מכביד על הרצון לקנות אותה.

שמעתי דברים טובים על הפיג'ו 208 החדשה (מ2015) מבחינת איכות נסיעה הבנתי שהיא עושה עבודה טובה הרבה יותר על הכביש ולכן אני שוקל לחיוב - אך אם לוקחים בחשבון את זה שהרכב כנראה יהיה מליסינג בשביל לעמוד בתקציב - האם כדאי ללכת על הפיג'ו או לסגור על היאריס (למרות האבזור הדל).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא שום ספק לך על הטויוטה. אבזור לא ישחק אצלך כשתצטרך להיפרד מאי אילו אלפי שקלים עבור תיקון טיפשי שייפול עליך, כי היא צרפתייה.

לצרפתיות אמינות תת רצפתית, אלא אם מדברים על ברלינגו/פרטנר.

טויוטה, טויוטה, טויוטה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית ללא ספק הייתי בוחר בפיג'ו.

עם כל החיבה שלי למותג טויוטה, ואני מחזיק שתיים כאלה, הייתי בוחר בפיג'ו.

נוחה, זריזה, נעימה וחסכונית. רכב מקסים עם אופי.

אין תקלות חריגות או סדרתיות ברכב.

למכור רכב משומש גם ככה קשה מאוד היום, וזה ישחק לטובתך בעת רכישת הפיג'ו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים של פיג'ו מהשנים האחרונות, וה-208 בפרט, אמינים לא פחות מטויוטה, וכנראה שזולים משמעותית לרכישה.

מ-מ-ש לא הייתי פוסל את הפיג'ו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נמאס לכם מהשטויות האלו?

ה-208 כנראה לא אמינה כמו היאריס. זה נכון. אבל להגיד שברכב מ-2015 אתה תהיה יותר במוסך מאשר על הכביש, זה (ממש) לא נכון.

עד לפני חצי שנה החזקתי C5 שכבר עברה את גיל 11. וזה היה הרכב היחידי שלנו, והוא באמת נכנס מדי פעם למוסך, אבל מאוד רחוק ממה שאתם מתארים, וזה לרכב בן 11. מוזמנים לקרוא את סיכום התחזוקה שלי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יפנית, אז ממליץ ללכת על הונדה ג'אז או מאזדה 2, נותנות הרבה יותר מיאריס אם כי ה2 פחות חסכונית.

היאריס רועשת, פשוטה , לא נוחה בנסיעות ארוכות ומאובזרת בקמצנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בוחר בפיגו.

גירסתה הטורבו שהגיעה ב2015 משמעותי חזקה מהיאריס, כמו כן הרכב שקט יותר (ביאריס גיר רציף שגורם לרעש מהמנוע עקב פעולתו), כמו כן הרכב נוח יותר עם מושבים נוחים יותר.

אין סיבה הפיגו לא תהיה אמינה, הגיר הוא יפני, ממנוע הטורבו לא נשמעו בנתיים בעית מבחינת מערכת חשמל גם לא זכורים לי פה פוסטים, חבר מחזיק מודל 2014 עפ 60 או 70 ומשהו אלף הבעיה היחידה הייתה רעש ממשאבת המים שהוחלפה אבל חשמל לא היו ובטח לא הסיגמה שהצרפתיות מתחממות.

מה שכן שתוכל לקנות פיגו חדשה יותר באותו התקציב, פה ליאריס יש יתרון של שמירת ערך בעקבות התדמית שלה אבל מצד שני לך בתור קונה זה יתרון.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם נחות הנסיעה של הפיז'ו מצוינת, אבל האמינות אחי, האמינות...אתה יותר תיסע ברכב חלופי מאשר באוטו שלך

איזה תקלות היו לה ב208 שבילית יותר זמן במוסכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם נחות הנסיעה של הפיז'ו מצוינת, אבל האמינות אחי, האמינות...אתה יותר תיסע ברכב חלופי מאשר באוטו שלך

:lol:

הסיבה היחידה לנסוע ברכב חלופי יותר מאשר ב-208 היא כי האישה תירצה אותו.

הסיבה היחידה לבלות במוסך יותר מאשר ב-208 היא כי אתה מוסכניק.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החופש הגדול החל ועימו גם דברי ההבל של אילו שמעולם לא החזיקו את ה 208 , אבל החבר של הדוד שלי הוא מוסכניק...

ה 208 ובגדול עדיפה על הפחית שנקראת יאריס.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז לפי התגובות אני מבין שאתם לא מכירים מחלות ידועות בדגם של ה208 , אבל אשאל שאלה מזוית אחרת- האם תקופת זמן של 3 שנים זה מספיק בכדי להגיד שהרכב כבר נחשב לאמין ואפשר לקנות בלב שקט כמו שניתן לגשת לרכב של טויוטה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן, ברור שהמדד הכי טוב זה רכב לאחר 7-8 ויותר..

אבל אז כבר תיקנה כבר שהוא לא בדיוק חדש.

ה208 משווקת פה 2013 לא ראיתי ברשת הצפות של בעיות במחינה חשמלית, גם מאנשים שפה, אם כי אני זוכר בתחילת השיווק היו בעיות בממיר הקטךיטי וצינורית של השפריצר שהייתה נסדקת אבל מאז 2015 לא שמעתי על הממיר, אצלי החבר גם הצינורית בסדר גמור.

כמו כן אתה גם קונה רכב די חדש בן 3 בערך אז אין סיבה שהיו בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...