Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מוטורס, לא הגזמתם? [תמחור מוצרי ושירות BMW]

Speedool
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכו תעברו ללונדון. מה קשור לונדון לישראל? סליחה ,אבל נדפקה לכם הקופסא כל הזמן להשוות את ישראל לשאר המדינות? הן משלמות אחוז הזוי במיסים עבור צבא שכל יום שומרת על התחת שלכם שערבים לא יפוצצו אותנו? או עבור חרדים ? מדינה בת 70 עם הספק מטורף והתפתחות עצומה ביחס לשאר העולם. לא חשבתם שיש לזה מחיר? נו באמת , דיון של ילדים במהלך משחקי חול. לא רציני בעליל.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לקבור את הראש בחול זה קל..

אבל אם תקרא שניה על המיסוי באנגליה, ועל שכר ממוצע באנגליה, תגלה שההשוואה לא תלושה כלכך מהמציאות כמו שאתה מדמיין.

ההבדלים מסתכמים באחוזים בודדים, לא במאות אחוזים כפי שהיבואנים מנסים לצייר לך.

על המיסוי אתה יכול לקרוא פה

https://1office.co//blog/uk-tax-system-explained-foreigners/

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק אניח את זה כאן...

לקוח מתוך אתר השירות של דלק מוטורס עבור דגמי במוו וותיקים, ולכן אף אחד לא יצליח לשכנע אותי שהעבודה ועלות החלפים שונים משמעותית מול דגמים חדישים יותר.

מסקנה: החברה קובעת מחירים לפי אומדן עומק כיסו של הלקוח.

סידרה 1 שנות דגם 2003-2011

טיפול‭ ‬קטן: 449 ש״ח

טיפול‭ ‬גדול: 1069 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות: 739 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות: 799 ש״ח

סידרה 3, שנות דגם 1997-2011

טיפול‭ ‬גדול: 1299 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות: 749 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות: 699 ש״ח

סידרה‭ ‬5‭

‬רק‭ ‬לדגמי E60‬, שנות‭ ‬דגם ‭ ‬1996-2011

טיפול‭ ‬קטן: 579 ש״ח

טיפול‭ ‬גדול: 1399 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות: 799 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות: 749 ש״ח

פירוט הטיפול:

•‭ ‬טיפול‭ ‬קטן‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬מסנן‭ ‬שמן‭, ‬שמן‭ ‬מנוע‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬טיפול‭ ‬גדול‭ ‬דגמי‭ ‬בנזין‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬מסנן‭ ‬שמן‭, ‬מסנן‭ ‬אויר‭, ‬מצתים‭, ‬שמן‭ ‬מנוע‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬טיפול‭ ‬גדול‭ ‬דגמי‭ ‬דיזל‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬מסנן‭ ‬שמן‭, ‬מסנן‭ ‬אויר‭, ‬מסנן‭ ‬דלק‭, ‬שמן‭ ‬מנוע‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות‭, ‬חיישן‭ ‬ביקורת‭, ‬משחה‭ ‬לדסקיות‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות‭, ‬חיישן‭ ‬ביקורת‭, ‬משחה‭ ‬לדסקיות‭ ‬ועבודה‭.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבור את הראש בחול זה קל..

אבל אם תקרא שניה על המיסוי באנגליה, ועל שכר ממוצע באנגליה, תגלה שההשוואה לא תלושה כלכך מהמציאות כמו שאתה מדמיין.

ההבדלים מסתכמים באחוזים בודדים, לא במאות אחוזים כפי שהיבואנים מנסים לצייר לך.

על המיסוי אתה יכול לקרוא פה

https://1office.co//blog/uk-tax-system-explained-foreigners/

תאמין לי שאני חי את המציאות טוב טוב וגם מנהל עסק קטן. ואם לקוחות כמוך , אל תעלב , אני לא אחזיק אותו יומיים. מזל שיש לקוחות כמוני שמבינים אותי וחוזרים אליי ולא בודקים באי ביי כמה עולה מוצר שאני מציע. לא רק זה ,גם המתחרים שלי מציעים לפעמים את אותו מוצר ביותר זול אבל המיקום שלו פחות טוב ומכאן שהוא משלם שכירות נמוכה יותר ולכן יכול להוריד כמה שקלים. שוב אני אחזור בפעם ה100 , יש טריליון משתנים למה המחיר הוא כזה. במוו מחזיקים אולם תצוגה מהמפוארים שיש בארץ על שטח הכי יקר מול איילון. ידוע לך מה השכירות שלו שם? לא , וגם אני לא יודע אבל כנראה חלק לא מבוטל של רווח מהטיפול שהוא עושה לרכבי במו , הולך גם לכיסוי השכירות. תקראו לזה חזירות או ואטאבר אבל גם בשביל מלאי של חלקים מחזיקים מחסן ואיש שירות ועולים הון תועפות. בקיצר תמשיכו להזמין באי ביי ותהנו מהספק שדפקת מערכת . ואני , מעדיף לתת לאנשים פרנסה גם אם תקרא לי פראייר.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אניח את זה כאן...

לקוח מתוך אתר השירות של דלק מוטורס עבור דגמי במוו וותיקים, ,,

מסקנה: החברה קובעת מחירים לפי אומדן עומק כיסו של הלקוח.

סידרה 1 שנות דגם 2003-2011

טיפול‭ ‬גדול: 1069 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות: 739 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות: 799 ש״ח

סידרה 3, שנות דגם 1997-2011

טיפול‭ ‬גדול: 1299 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות: 749 ש״ח

רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות: 699 ש״ח

פירוט הטיפול:

•‭ ‬טיפול‭ ‬קטן‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬מסנן‭ ‬שמן‭, ‬שמן‭ ‬מנוע‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬טיפול‭ ‬גדול‭ ‬דגמי‭ ‬בנזין‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬מסנן‭ ‬שמן‭, ‬מסנן‭ ‬אויר‭, ‬מצתים‭, ‬שמן‭ ‬מנוע‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬טיפול‭ ‬גדול‭ ‬דגמי‭ ‬דיזל‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬מסנן‭ ‬שמן‭, ‬מסנן‭ ‬אויר‭, ‬מסנן‭ ‬דלק‭, ‬שמן‭ ‬מנוע‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬קדמיות‭, ‬חיישן‭ ‬ביקורת‭, ‬משחה‭ ‬לדסקיות‭ ‬ועבודה‭.‬

•‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות‭ ‬כולל‭: ‬החלפת‭ ‬רפידות‭ ‬בלם‭ ‬אחוריות‭, ‬חיישן‭ ‬ביקורת‭, ‬משחה‭ ‬לדסקיות‭ ‬ועבודה‭.

יפה - אז מה הבעיה, לרשום את מפרט הטיפולים עבור הרכבים החדשים - מפרט הטיפול:

ואם כאשר נכניס את ה שלט ל מחשב.. ויראה כי צריך עוד טיפול , בכייף.

אבל - צריך לאפשר לבעלי הרכב - לדעת מה הטיפולים ההכרחיים הבסיסיים - זה רכושם.

אני כבעלים של רכב חדש, רוצה לשמור על הרכב ולדעת את דרישות הטיפול לתחזוקה טובה.

כאשר אני יודע את דרישות הטיפולים - אפשר ובמוסך ישכחו לבצע טיפול מסויים.

או-אז אני יכול לדעת לפי המפרט - ולעזור ולהעיר לתצומת ליבם..ולמען

תחזוקת הרכוש שלי, שהוא די יקר ויוקרתי - זה דבר בסיסי

כל חברה מאפשרת ללקוח לדעת - איך לתחזק עם מפרט הטיפול בכתב, טוב ונכון את הרכב.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. ידוע לך מה ....

עוד פעם ניכנסנו לחישובי ההוצאות שלהם?!

ידוע לך מה ההוצאות החודשיות שלי? רוצה שאני אספר לך?

אני בטוח שלא, כי זה פאקינג לא מעניין אף אחד. דלק מוטורס הם לא משרד ממשלתי שאני צריך לעקוב אחר ההוצאות שלהם ולדאוג לתקצב אותם מכיסי.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שאני חי את המציאות טוב טוב וגם מנהל עסק קטן. ואם לקוחות כמוך , אל תעלב , אני לא אחזיק אותו יומיים. מזל שיש לקוחות כמוני שמבינים אותי וחוזרים אליי ולא בודקים באי ביי כמה עולה מוצר שאני מציע. לא רק זה ,גם המתחרים שלי מציעים לפעמים את אותו מוצר ביותר זול אבל המיקום שלו פחות טוב ומכאן שהוא משלם שכירות נמוכה יותר ולכן יכול להוריד כמה שקלים. שוב אני אחזור בפעם ה100 , יש טריליון משתנים למה המחיר הוא כזה. במוו מחזיקים אולם תצוגה מהמפוארים שיש בארץ על שטח הכי יקר מול איילון. ידוע לך מה השכירות שלו שם? לא , וגם אני לא יודע אבל כנראה חלק לא מבוטל של רווח מהטיפול שהוא עושה לרכבי במו , הולך גם לכיסוי השכירות. תקראו לזה חזירות או ואטאבר אבל גם בשביל מלאי של חלקים מחזיקים מחסן ואיש שירות ועולים הון תועפות. בקיצר תמשיכו להזמין באי ביי ותהנו מהספק שדפקת מערכת . ואני , מעדיף לתת לאנשים פרנסה גם אם תקרא לי פראייר.

לכל הקשקושים שרשמת קוראים חוסר יעילות.

עכשיו אני לא יודע אם בחישוב הכולל עדיף להשקיע ולהיות עם אולם תצוגה ענק באיילון. יכול להיות שזה שווה את ההשקעה, אבל טענה כמו ״יש אולם תצוגה באיילון ובגלל זה מזמברים את הלקוחות״ היא האם אמא של החארטוצ ורק מוכיח שאם הייתה תחרות הייתה גם התייעלות.

רק אדגיש שאין לי מושג למה יש אולי תצוגה איפה שיש ואין לי מושג ם זה נכון או לא. אני רק מגיב לטענות (מטופשות בעייני) של משתמש בפורום.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הקשקושים שרשמת קוראים חוסר יעילות.

עכשיו אני לא יודע אם בחישוב הכולל עדיף להשקיע ולהיות עם אולם תצוגה ענק באיילון. יכול להיות שזה שווה את ההשקעה, אבל טענה כמו ״יש אולם תצוגה באיילון ובגלל זה מזמברים את הלקוחות״ היא האם אמא של החארטוצ ורק מוכיח שאם הייתה תחרות הייתה גם התייעלות.

רק אדגיש שאין לי מושג למה יש אולי תצוגה איפה שיש ואין לי מושג ם זה נכון או לא. אני רק מגיב לטענות (מטופשות בעייני) של משתמש בפורום.

אתה תקרא חוסר יעילות ,אני קורא לזה פרנסה ובגדול.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פרנסה ובגדול" אולי אבל לא לאורך זמן.

איפה שיש עודף שומנים ו/או חוסר יעילות בסוף השוק מנצח כשהוא פועל בצורה תקינה. לפעמים צריך לתקן אותו וזה קורה לאחר רפורמה ממשלתית (שוק הסלולר), לפעמים זה קורה בזכות אמזון/איביי/אלי..., ולפעמים זה קורה כי מפלצת כמו טסלה משנה את המודל של מכירת רכב.

בקיצור לא פרנסה ולא בגדול. כל אחד מבאי הפורום באם היה מקבל זיכיון בלעדי לייבוא רכב לארץ של מותג אחד גדול או כמה היה עושה "פרנסה ובגדול", לא שונה בהרבה מלהיוולד נכון.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בעבר בדיקה, הרכבים של דלק יצאו היקרים ביותר בישראל ביחס למחיר באנגליה.

כולם קפצו עלי שאני לא יודע בכמה דלק קונים את הרכבים שלהם ומה אחוז הרווח שלהם.

מסכים עם הטענה הנ"ל, אבל אם 90% מהיבואנים יכולים למכור ב 50-60% יותר ממחיר אנגליה, ודלק מתחילים ב 100% יותר, כנראה משהו פה לא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

morningstar, זה בדיוק מה שאני רושם.

מחיר רכבים במדינת ישראל הזויים, ופה מתעסקים עם מחירי טיפולים.

קודם כל שיתלוננו (לא שזה יעזור) על מחירי הרכב ההזויים ואחר כך

על מחירי טיפולים ואחזקה . ועוד פעם רושם, אנחנו אשמים כי אנחנו

הקונים שרצים לקנות רכב חדש במחיר הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע מה שאתה אומר נכון, אבל אם תסתכל על הרווחיות אז יש מצב לא רע שהיבואנים מרוויחים באחוזים הרבה יותר על חלקים מאשר על מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי על הבוטות, אבל אולי במקום להמשיך לזיין את השכל ולאונן אחד לשני על כמה אתם (אנחנו) מסכנים, מישהו מכם ירים את הכפפה ויפתח שרשור עם קישורים לחנויות פיזיות או אינטרנטיות שהוא רכב מהן חלפים ואשכרה תעשו משהו מועיל במקום לבכות כמו חבורה של ילדות?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה לא רוצים לקנות רכבים משומשים. כולם רוצים חדש גם אם צריך לקחת הלוואות.

שוק המשומשות מוצף, המחירים על הרצפה, ועדיין מוכרים 250 אלף חדשות בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. כי אם לא יקנו ביוקר, איך יתבכיינו?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...