Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח חזק מהמזגן אחרי החלפת פילטר

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ביום שישי האחרון עשיתי טיפול לרכב ובטיפול הוחלף פילטר מזגן.

אחרי שמדליקים את המזגן מיד מתחיל לצאת מפתחי האורור ריח חריף של פלסטיק, מזכיר את הריח של מוצר חשמלי חדש מיד אחרי שמוציאים אותו מהאריזה, רק הרבה יותר חזק.

בהתחלה זה היה מאוד חזק עכשו קצת פחות, זה אמור להיות ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו חזרתי מהמוסך, הבעיה הייתה בפילטר.

הפילטר התחליפי מחוזק על ידי פסים מגומי עם ריח חזק.

החלפתי למקורי והבעיה נעלמה.

כששאלתי את היועץ שירות למה לא אמרו לי מראש על ההבדל בינהם, הוא ענה:"מה אתה רוצה שנעשה עם האלף פילטרים התחליפים שהזמנו?! אף אחד לא ירצה אותם אחרי שאגיד ללקוח שהוא מסריח"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששאלתי את היועץ שירות למה לא אמרו לי מראש על ההבדל בינהם, הוא ענה:"מה אתה רוצה שנעשה עם האלף פילטרים התחליפים שהזמנו?! אף אחד לא ירצה אותם אחרי שאגיד ללקוח שהוא מסריח"

מה הוא רוצה שתעשה?

שיחזיר את הסחורה סוג ג' שהוא רכש מסין חזרה למפעל החשוך שהוא קנה ממנו ולא ינסה לדחוף ללקוחות שלו זבל בשיטת מצליח..

איזה חצוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחקתי בקול.

באיזה רכב/יבואן מדובר? ואיזה חברה ייצרה את הפילטר התחליפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים. מזכיר לי את היום בו עברתי למוסך רון ומאז לא הסתכלתי אחורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיליון פעמים כתבתי רק פילטר מקורי או של ייצרן OEM.
אני מטפל אצלהם כי הרכב עדין באחריות.

מה ההבדל בין פילטר מקורי לבין oem?

Oem זה מה שמורכב בפס יצור?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...