Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשי ה-Kodi, למישהו יש nVidia Shield ?

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי תקופה ארוכה שאנחנו משתמשים בקודי על אפל טי וי, פגה החתימה על הקודי אתמול וכדי לחדש צריך לשלם 13 דולר ולהתקין את הקודי מחדש על האפל טי וי. זה קצת טרחה כי כל התוספים שהיו לנו נצטרך להתקין מחדש וכי המועדפים נעלמו ונצטרך להוסיף אותם שוב. זה תהליך שקורה אחת לחצי שנה בערך.

החלטנו להשקיע ולקנות סטרימר חדש שרץ על אנדרואיד והוא נחשב לאיכותי כי אנחנו רואים את זה כהשקעה לתקופה ארוכה ולמשהו שחשוב לנו. החלטתי ללכת על ה nVidia Shield ורציתי לדעת האם לאחרים יש פה ניסיון איתו.

קראתי עליו ביקורות באמזון, יש הרבה שמפרגנות ויש גם קצת שלא. אשמח לשמוע מחברי הישראלים פה מה הניסיון שלכם איתו.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה לי שילד tv. לטעמי הקודי לא רץ עליו ביציבות של 100%. מצד שני יש לא מעט אנשים שטוענים שלהם לא הילה בעיה ולכן ייתכן ומדובר בבעיה ספציפית ביחידה שהיתה אצלי.

בכל אופן, אם מעניין אותך מכשיר שמריץ אך ורק קודי כל הזמן ממליץ על vero4k.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון מעניין אותי מכשיר שמריץ קודי על טלוויזיה 4K בגודל 65" + אפליקציות של ערוצים ישראלים + VPN וזהו. אין לי צורך בקונסולת משחקים או שום דבר אחר מלבד זאת.

לא מצאתי את Vero 4K באמזון. יש מצב שאני לא מחפש את השם נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הכוונה באפליקציות של ערוצים ישראלים. ה Vero לא רץ על אנדרואיד.

הוא מריץ Build של. לינוקס שמותאם לקודי ועולה ישירות לקודי.

https://osmc.tv/vero/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יצא לי לראות קודי רץ על שילד אצל חבר, ממה שאני זוכר זה רץ בסדר עד שמנסים לשלוט בו עם yatse ואז הוא מאבד יציבות. מבחינתי זה קילר כי אני שולט בקודי רק עם יאצי (הרבה יותר נוח מכל שלט או עכבר) כך שמבחינתי זה די פוסל את השילד.

אגב, הפיתרון הכי יעיל יציב וזול שיצא לי לראות זה ראספברי פיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון מעניין אותי מכשיר שמריץ קודי על טלוויזיה 4K בגודל 65" + אפליקציות של ערוצים ישראלים + VPN וזהו. אין לי צורך

מה זה משנה איזו טלויזיה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר קניתי את ה amazon fireTV 4K והוא רץ בסדר גמור עם האפליקציות שלו על הטלוויזיה שלי אבל קודי היה רץ לאט ונתקע מלא.

לקחתי אותו לישראל וחיברתי אותו ל- 42" שלי והוא עובד מושלם שם. כאילו היה כבד לו להתמודד עם הרזולוציה או הגודל של הטלוויזיה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הפרי מריץ את התוכן בסדר כל עוד לא מדובר ב 4k או ביטרייט גבוה מאוד, אבל הממשק קצת איטי וזה לפעמים מציק.

לי אישית יש את המניקס 8X (אני חושב? יש כזה? כבר לא זוכר :lol:) והתרשמתי שהממשק של הקודי בפיי יותר מהיר ויציב.

מה שכן, כמו שכתבת, עבור 4K זה כבר לא מספיק.

1800 - אוכל בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

ה- nVidia Shield הגיע היום וחוזר לאמזון מחר.

נעשה ניסיון להתקין את אפליקציות רשת ומאקו ואי אפשר להתקין אותן מהgoogle play. נעשה ניסיון להתקין APK אבל התוצאה על הפנים. הקודי הותקן ועובד אבל מה הטעם אם אני צריך את האפל טי וי בשביל האפליקציות של הערוצים הישראלים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שמיהרת.. במקום להתקין אפליקציות נפרדות משתמשים בתוספים לקודי שמאפשרים צפייה בערוצים הישראלים. חפש the kodi cat בפייסבוק (זה בילד ישראלי כמו שהיה אבקסיס ודומיו בזמנו).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו שעבד איתי היה שילד עם קודי והוא היה מאוד מאוד מאוד מבסוט עליו.

השטיק בקודי זה בעיקר להתקין בילד/פאק/אקספנשן/ענאעארף איך הם קוראים לחרא הזה היום שלא יהיה כבד.

אני משתמש בחתול הזה שמיסטרבי המליץ עליו. אחרי התקנת הקודי, לקח לי בערך 5 פעולות כדי שהכל יותקן, כולל ערוצי עידנפלוס, כל הVODים של הערוצים הגדולים, סדרות וכו'.

אצלי, אגב, הוא עובד על MiBox ואני מאוד מרוצה. במיוחד אחרי חיבור עכברקלדת משולב כזה (בערך) סיני.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לקשר אותי למדריך ? אין לי פייסבוק

טרם שלחתי חזרה את החבילה לאמזון ואני יכול לתת לזה ניסיון נוסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...