Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשי ה-Kodi, למישהו יש nVidia Shield ?

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנ'לא מאמין! איזה מזל מחורבן!! כל פעם שאני קונה משהו, אני מחכה שיצא הדגם החדש, מחכה מחכה מחכה, כי אני מכיר את המזל שלי, מחכה מחכה מחכה עוד קצת, לא יוצא חדש, קונה. חודש אחרי זה יוצא חדש.

הם בטח גם יפתרו בו את כל הדברים שגרמו לי לחשוב "המממ אולי משהו אחר..?" כמו המעט ram והשקע usb הבודד, נכון? נכון?!?! עעערעגעעדאדא

איפה המים של ה-FUUUUUUU?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנ'לא מאמין! איזה מזל מחורבן!! כל פעם שאני קונה משהו, אני מחכה שיצא הדגם החדש, מחכה מחכה מחכה, כי אני מכיר את המזל שלי, מחכה מחכה מחכה עוד קצת, לא יוצא חדש, קונה. חודש אחרי זה יוצא חדש.

הם בטח גם יפתרו בו את כל הדברים שגרמו לי לחשוב "המממ אולי משהו אחר..?" כמו המעט ram והשקע usb הבודד, נכון? נכון?!?! עעערעגעעדאדא

איפה המים של ה-FUUUUUUU?

תהיה רגוע. אין ממש סיבה לקנות את ה 4

https://www.gadgety.co.il/196761/xiaomi-mi-box-4-announced/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://freaktab.com/news/733535-xiaomi-mi-box-4-mdz-22-ab-soon

לא נראה שהם הולכים להוציא איזה בוננזה.

איפה המים של ה-FUUUUUUU?

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, קראתי, באמת נראה שאין חידושים גדולים. אפשר לחזור לשגרה :)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הmi box היום, התקנתי את Sdarot.tv ועובד מעולה.

מידי פעם צצה הודעה על Vudu שנתקע, יש למישהו רעיון מה זה?

בנוסף, יש למישהו המלצה על תוסף טוב לסרטים? לא חייב להיות תוסף ישראלי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Real debrid זה לא תוסף.

זה מנוי שאתה עושה בתשלום באתר, ואז עושה אימות של המנוי בקודי ב url resolver settiibgs. ואז כל תוספי הוידאו שתומכים בזה מתחברים דרכו לשרתי פרימיום ואתה מקבל מקורות איכותיים ומהירים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מכשיר שלא יודע להוציא אות 24p מוקצה בעיני.

מעכשיו האמזון תומך בכל הקצבים (כולל 24) אם זה מעניין מישהו...

http://www.aftvnews.com/explanation-of-the-new-frame-rate-matching-feature-on-the-amazon-fire-tv/

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אופטופיק אבל תזרמו אתי -

עדיין לא מבין בקודי כלום, יס יקר ולא מעניין ומאידך נהייתי עצלן ולטורנטים כבר אין לי זמן וכח.

יש סטרימר / TV Box שממנו מומלץ להתחיל?

אם נשים בצד את אפל ואמאזון - מהשרשור הזה ואחרים בפורום - MiBox זו נקודת המוצא?

אמנם לא של שאיומי אבל על פניו נראה שיש מכשירים חזקים יותר במחיר דומה.

יש סוג של קונצנזוס על מה להזמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא התנסתי במכשירים אחרים, מה שכן, אני מאוד ממליץ על השיומי.

הכל רץ חלק ועובד כמו שצריך.

כמעט בכלום כסף.

חשוב שיהיה לך ראוטר בתדר 5Ghz, אחרת תצטרך חיבור קוי המצריך תוספת של כ15$ למתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ גם על הMIBOX, לא הבנתי למה חייב 5GHZ ? הוא עובד גם ב-2.4GHZ.

הסתייגות אחת - ממה שאני רואה ברשת יש איתו בעיה מסויימת בחלק מהמכשירים, עם מנגנון HDCP, שגורם לנטפליקס ספציפית לא לעבוד. לי אין בעיה כזאת, אבל למי שיש - די נתקע בלי פתרון. הפתרונות שראיתי זה הוספה של ממתג HDMI שמטפל בעניין של HDCP, אבל גם זה לא עובד לכולם.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...