Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בברלין לנהג בן 21.5 - יש המלצות?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני מתכנן לטוס לברלין באוקטובר או נובמבר,

אני מוגבל לרכב אוטומטי ואני בן 21.5 עם מעל 4 שנות רישיון נהיגה, ללא תאונות או שלילות רישיון.

הייתי רוצה להשכיר רכב מעניין - בעיקר גולף או פוקוס טורבו. (או כמובן איזו מרצדס ;))

אשמח להמלצות, נראה שמאוד קשה למצוא מכוניות אוטומטיות באירופה. ידניות יש בשפע להשכרה.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סיקסט, הזמנתי דרך שלמה סיקסט, לרוב היה בסדר.

דווקא בגרמניה זמינות מכוניות אוטומטיות במחירים סבירים למדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על סיקסט.

תוודא שאתה מבטח בביטול השתתפות עצמית,הם קפדנים מאוד בבדיקה.

שכרתי BMW סדרה 4 דיזל.

ממליץ לקחת רכב מהקטגוריה,מגיע אוטומטי,עם מערכת ניווט מובנית,השדרוג משמעותי.

החוזה היה על AUDI A4 מהארץ, הוספתי שם כמה יורואים ליום לרכב דיזל מקטגוריה גבוהה יותר.

עוד משהו,בחוזה רשום 50 יורו לכל נהג מתחת לגיל מסוים,היינו 2 נהגים ולא חויבנו בסכום הזה בסוף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקסט בגרמניה די ליברליים עם נהגים חדשים. יש להם מדרגה מל גיל 18 (ורשיון לפחות יום אחד), מעל 21, מעל 25 ודומני מעל 30.

הבעיה היא שבחלק מהחברות האירופיות "מעל 21" פירושו בעצם 22 ומעלה. לא יודע לגבי סיקסט בגרמניה.

לדעתי כדאי לך להתקשר טלפונית לסניף גרמני ולציין את תאריך הלידה שלך ואת תאריך שכירת הרכב - כדי לודא שאתה עומד בקריטריונים.

הערה קטנה - שכירת רכב לנהיגה בתוך ברלין היא לא סתם מיותרת, היא בזבוז. שכור רכב רק לצורך נהיגה מחוץ למטרופולין, אם יש לך תכניות כאלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירופה רכב אוטומטי לא מקובל, ובהרבה מקומות רכב כזה ישתייך לסגמנטים הגבוהים והיקרים ביותר, עם מגבלות משמעויות על גיל השוכר ועל מעבר גבולות, ודרישות מוגדלות מבחינת כרטיסי אשראי.

יש מקומות הן ניתן לשכור רכב עממי אוטומטי - ההפרש במחיר יכול לנוע בין זעיר לבין הכפלה ויותר של מחיר הרכב הידני.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הבעיה היא שבחלק מהחברות האירופיות "מעל 21" פירושו בעצם 22 ומעלה. לא יודע לגבי סיקסט בגרמניה."

לגביי סיקסט - אני יודע, כי שכרתי בגיל 21, נתנו לי לשכור רכב בקטגוריה של מעל 21.

ולגביי אוטומט - הזמינות בגרמניה די טובה, לעומת מדינות אחרות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי את הרכב באוגוסט שעבר והייתי בן 21.

מה שלא יתפוס זה כנראה "יש לי 21 עוד שבועיים".

מצטרף לsperial,רכב בתוך ברלין נע בין מיותר למביא עצבים.

אם אתה רוצה לחוות רכב פרמיום חזק,תפנה יום וצא מברלין.

על הדרך למינכן מתחילים כבישים בלי הגבלת מהירות(הרכב ששכרתי הגיע ל250)-שים לב להגבלות אבל, יש לא מעט קטעים מוגבלים זמנית או עקב עבודות.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מזמין מסיקסט מארץ, לא יהיה כל מני עמלות טיווח למיניהם? ודברים שיודעים לעשות בישראל כדי לקחת עוד כסף :)

או שזה אותה חברה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מזמין מסיקסט מארץ, לא יהיה כל מני עמלות טיווח למיניהם? ודברים שיודעים לעשות בישראל כדי לקחת עוד כסף :)

או שזה אותה חברה ?

תבדוק טוב את החוזה שהם שולחים.

באתר ההזמנה היה רשום ביטול השתתפות עצמית,2 נהגים וק''מ בלי הגבלה.

בחוזה הופיע רק ק''מ בלי הגבלה ולקח לי כמה טלפונים עד שהכל נכנס לחוזה.

זו לא אותה חברה,האתר הישראלי הוא סוג של מתווך.

העדפתי לשכור כך,בפעם הראשונה שלי בחול.

כנראה יש אפשרויות יותר זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי מגניב ! תודה !

אגב, המרחק בין ברלין לפראג נשמע כמו מרחק מתאים לנסיעה (פחות מתל אביב - אילת) - ופראג מעניינת אותי גם כן,

מישהו יודע לספר לי משהו על תנאי הכביש שם?

האם יש חלק שאינו מוגבל במהירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי גוגל המרחק הוא 350 ק''מ.

הייתי בונה על 5 שעות נסיעה לכיוון, לעשות את זה ביום אחד זה מאתגר.

לצאת ב4 בבוקר מברלין ולהגיע בסביבות 9 לפראג.

לטייל שם יום ולחזור בלילה.

(עשיתי את זה בגרמניה כי נהנתי מהנהיגה והיו אתרים תוך כדי שביקרתי בהם).

מבדיקה קצרה רוב הכבישים מוגבלים לסביבות ה130+יש עבודות בדרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד - אני מתחיל לאבחן כאן את מחלת ה"תפסת מרובה" הנפוצה בין הצעירים בפורום.

לכמה זמן אתה נוסע?

מה מטרת הנסיעה?

שתי הערות לגבי פראג ואחת לגבי ברלין:

1. העיר מצריכה לפחות 3-4 ימים (תלוי בדרגת ההעמקה שאתה רוצה להשגיע בה).

2. אין לך ניסיון בנהיגה בחו"ל. הנהיגה היא פעולה מישה ונהיגה במקומות ותנאים שאינך מכיר מתישה עוד יותר. הזמנים במפות גוגל הם אופטימליים (לפי המהירות המכסימלית המותרת) - הזמן האמיתי הוא לפחות 20-30% יותר. אם אין לך ניסיון בנהיגה בחו"ל אל תתכנן יותר מ-200-250 ק"מ ביום, וגם זה הרבה.,אתה צריך להתרגל לרכב ותנאי נהיגה שאינך מכיר, זה לא להכנס לרכב שלך ולנסוע בבוקר לעבודה או לים.

3. העושר בברלין הוא כזה שאין שום טעם לצאת ממנה אם אתה מגיע לפחות מ-10 ימים (אנימתכוון למטרופולין, בהחלט יש מקום לנסוע, נניח, לפוטסדאם, אבל זה עדיין בגדר נסיעה בתוך המטרופולין, כולל מבחינת התח"צ).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם דרך שלמה, אתה מקבל מספר הזמנה שתקף באתר של SIXT העולמית ואת המשך הרישום(רישום פרטים לטובת איסוף מהיר לדוגמא) אתה יכול לבצע שמה - אבל כן, שלמה הם נחשבים בחו"ל מתווך ולא SIXT עצמם(אשכרה ההיא בדלפק אמרה לי את המילה "שלמה" משהו בזה שהביטוח שהם עושים לא מכסה שמשות וצמיגים - אבל זה באף ביטוח לא מכוסה).

אם זה פעם ראשונה שאתה נוהג בחו"ל גרמניה בסך הכל מדינה טובה להתחיל בה, תשב ותקרא קצת על מנהגי הנהיגה שמה(שכן משתנים קלות בין מדינה למדינה - גרמניה יחסית קלה) - בעיקר צמתים(אם אני לא טועה בגרמניה יש לך פניה שמאלה בירוק שממולך יש תנועה נוסעת עם ירוק גם לדוגמא במוד של תן זכות קדימה- דבר שלא רגילים אליו מישראל).

אכיפת המהירות באירופה בניגוד לארץ היא מאוד קפדנית - גם על 3-5 קמ"ש מעל המותר אתה עלול למצוא את עצמך עם קנס על מהירות - תיזהר.

היום באירופה רכבים אוטומטיים הרבה יותר נפוצים(לצערי הרב ברמה האישית) - לדוגמא להשיג משפחתית פרימיום ידנית(סטייל A3 ודומיה) בבריטניה ונורווגיה היה לי לא קל (רוב חברות ההשכרה לא החזיקו רכב ידני במדינות הללו מעבר לקטגורית הפוקוס ונאלצתי להתקשר לסוכניות ולנסות לשריין אחד) גרמניה וספרד לדוגמא עדיין הידני נפוץ בהשכרה.

נ.ב

יש הגבלות של החברות השכרה להוצאת רכבי יוקרה ממדינות מערב אירופה למזרח - תבדוק בחוזה שאין הגבלה לנסיעה לצ'כיה.

חווית נהיגה היא לא כ"כ בכבישים המהירים - זה ממצה את עצמו גיב אור טייק אחרי חצי שעה של נהיגה, לעשות 300 קילומטר נסיעה באוטוסטרדה מברלין לצ'כיה ישעמם אותך מהר מאוד(מצד שני בכבישים האלה אתה תגיע יחסית מהר - יש סיכוי שיותר מהר משתגיע לאילת).

תחפש כבר כבישים בטבע ובאיזורים יפים לחצות, לראות נופים שאין בארץ - לעשות סתם "שאטל" בין ערים זה לדעתי חבל.

עריכה אחרונה על ידי noknok

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...