Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בברלין לנהג בן 21.5 - יש המלצות?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזוודה אחת - שלוש מזוודות.

ובנושא הרכב - לא יצא לי לראות כמעט יפניות בחברות ההשכרה בגרמניה, לפחות בסניפים של המבורג, פרנקפורט, דרזדן ומינכן. הכי קרוב ליפני היה ניסאן קשקאי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לצערי אין כלום רלוונטי אליי .. הכל שם זה או ידני או גיפים אוטומטים יקרים שהם 25+.

קצת OT כי זה כנראה באמת לא רלוונטי לך אבל איפה הסתכלת בדיוק? הרכבים המובטחים דווקא ממש לא מורכבים מג׳יפים בעיקר (יש, אבל לא רק), וכמעט כולם אם לא כולם אוטומטיים.

לגבי גודל הרכב, לקחת משהו כמו גולף לשלושה אנשים זה בסדר, אבל שלוש מזוודות פלוס שלושה תיקים? איפה תכניס אותם? תחפש סטיישן אם תוכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על הקישור שדור נתן.

הפוקוס הקודמת שלי (הצבק) אם הייתי מוריד את המדף אז היו בכיף נכנסות 3 מזוודות,

למה שכאן תיהיה בעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שצוטטת אותי לפני מה שכתבת...

שמע אולי תסתדרו גם עם גולף ודומיה אם לא מדובר במזוודות גדולות מדי, ובתנאי שאתה עדיין יכול לראות דרך החלון האחורי. אני מניח שאת המקום ליד הנוסע מאחור תצטרכו עבור התיקים.

בכל אופן, כמו שsperial הציע, אני תמיד בדעה גם כן להזמין רכב מקטגוריה אחת גבוה יותר ממה שאתה צריך, אלא אם כן אתה לבד, או יש לך סטטוס באחת החברות שמבטיח שדרוג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלפרין - אתה יודע יותר טוב, תמשיך בדרכך. רק תדע שאני ממש לא דיברתי על מוזיאונים, וגם לגבימוזיאונים - אם אתה חושב שאם ראית אחד ראית את כולם אתה טועה. אפילו אם מוותרים על כל מוזיאוני האמנות (ואני ממש לא חובב אמנות).

נמרוד - 3 מזוודות פלוס תיקים - מחייב סטיישן, בודאי אם יש גם תיקים. לדעתי אתם צריכים להתארגן יותר טוב, אני נסעי בהרכב של 5 מבוגרים לאיסלנד (כלומר ציוד לקור, שהוא נפוח מטבעו) ל-8-9 ימים עם 3 מזוודות, האוקטביה סטיישן בדיוק הספיקה. בנסיעות קודמות - עם 5 מזוודות (מסיבות שונות) שרכנו רכבים יותר גדולים כמו 5008, מונדיאו סטיישן והאחרון רנו אספאס.

אני חוזר ואומר - לפני שאתה מזמין רכב הכן תוכנית טיול. יתכן שלא תזקק כלל לרכב, יתכן שתשכור רק ליום - יומיים על בסיס המלון שהזמנת ואז נושא המזוודות חסר משמעות, יתכן שאתה צריך לחשב מסלול מחדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, הדגש שלי הוא על כך שצריך להתארגן נכון לטיול. וטיול של שבוע לגרמניה לא צריך מזוודה שלמה. הדגשתי את איסלנד כיון שלמרות מזג האויר הצפוי (שהתגשם) הסתדרנו עם 3 מזוודות, שאחת מהן היתה אוכל (מנהג שלנו לקחת אוכל ל-24-48 שעות, עד שנמצא את הסופ וכו'. המזוודות הגיעו רק אחרי 3 ימים, אבל זה סיפור נפרד. מצד שני, זה חייב אותנו לבצע קניות השלמה לא קטנות, שהיו צריכות להכנס למזוודות)

חוץ מזה - הביטוי "גדולה" לא מתדר עם "תרביץ". כלומר, באוטובאהן לא תהיה בעיה, אבל לא בכבישים הקטנים - וזאת הן בגלל הבטיחות והן בגלל האכיפה הנוקשה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי מרצדס c180 מאויס ונסעתי מפרנקפורט לפראג ובחזרה.

נסיעה נעימה מאוד. עשיתי בלי לחץ יומיים לכיוון.

אתה יכול קצת לספר על תנאי הדרך?

הררי? מישור?

מהי המהירות המתותרת?

האם מדובר בכביש מהיר קלאסי (ללא צמתים ורמזורים) או דרך בין עירונית

מה מספר הנתיבים ..

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדס C180 עם מנוע 1600 טורבו גיר רגיל 6 הילוכים נעימה מאוד לנסיעה. המנוע גמיש מאוד.

אתה מתחיל בהילוך ראשון שני והוא כבר מסמן לך להעביר ל-חמישי שישי.

יוצאים מפרנקפורט, עוברים בבמברג המדהימה ומשם לכיוון הגבול הצ'כי

הדרך מישורית, אוטוסטרדות, מדי פעם יש עבודות בדרך, הכל רגיל

לקראת הגבול הצ'כי ה-GPS המובנה מוריד מהאוטוסטרדה ונכנסים ליער עם גבעות, כביש חד מסלולי ואז ללא התראה רואים את השילוט של האיחוד האירופאי ועברנו לצ'כיה, מיד לאחר המעבר יש תחנת דלק ומצטיידים במדבקת כבישים מהירים צ'כית ועולים מחדש על אוטוסטרדה. הדרך מישורית אבל בצדדים יש גבעות, קרלובי וארי ומשם לפראג.

ממש לפני פראג מחליפים אוטוסטרדה ומשם לשמורת בסטאי, דרזדן ומשם בחזרה לפרנקפורט דרך מדינת היער התורינגי, ארפורט ובחזרה לפרנקפורט.

המהירות המותרת גבוהה חוץ מאשר בערים, חשוב לנסוע עם עין אחת על ה-GPS שמראה את המהירות המקסימלית שאותה אסור לעבור. זה לא כמו בישראל, אם רשום מקסימום 130 אתה לא עובר את זה בק"מ בודד.

הדרך בסה"כ מעולה, אוטוסטרדות ומחלפים אבל כמובן יש גם דרכים כפריות שבהם יש צמתים והגבלות מהירויות שונות.

יש כמה כללים שצריכים ללמוד בנהיגה באוטובאן, עוקפים רק משמאל, אתה יכול לקבל קטע ללא הגבלת מהירות ופתאום אחריו הגבלה של 80 לכן חשוב לקחת GPS (אני לוקח רק מובנה) ולא לעבור את המהירות המותרת שמוצגת בו.

זה התמרור הכי מבוקש שם - ביטול כל ההגבלות כולל הגבלת מהירות

efd37e6e42a732888c8eacff09a76a07.png

עריכה אחרונה על ידי mrraz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא התנהג כמו דיזל אבל בתחנה התברר לי שהוא בנזין

חסכוני מאוד, נסענו איתו שני אנשים.

בהזדמנות אחרת לקחתי מאותה התחנה סיאט לאון 1.8 FR

רכב מעולה שמתאים מאוד לכבישים מהירים בגרמניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז - מבחנת חברת ההשכרה לא היתה בעיה לעבור לצ'כיה?

בדרך כלל יש הגבלות על העברת הרכב למזרח אירופה (וגם למדינות מערביות לכאורה, כמו איטליה), במיוחד רכבים ממותגים נוצצים. אבל איני מעודכן בפרטים, לכן אני שואל האם צ'כיה יצאה מהרשימה השחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו באוויס

• אסורה היציאה למדינות הבאות:אלבניה,מקדוניה,מולדובה סרביה ומונטנגרו,בלרוס,בוסניה,רוסיה,תורכיה יוון,
  • בולגריה,מלטה,מקדוניה,רומניה. ועוד. יש לבדוק מול מרכז ההזמנות.
  • אסורה כניסה לאיטליה לרכב מקבוצה J.
  • כניסה למזרח אירופה מותרת לרכבים מסוג:וולבו,אופל, מרצדס A ורנו בקבוצות:G,B,C,D,H,I,K,L,O בלבד.
  • הכניסה ליעדים קרואטיה, צ'כיה, הונגריה, פולין וסלובקיה אפשרית. יש לציין בעת ההזמנה את היעד מבוקש

קבוצה J זה BMW

כמו שאתה רואה צ'כיה אפשרי אבל צריך לציין בהזמנה וגם אני תמיד אומר לפקיד ההשכרה לאיזה מדינות אני עומד לעבור וגם אם מתכוון להעביר רכב במעבורת.

עריכה אחרונה על ידי mrraz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...