Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 2018 חדשה (0 ק"מ) מרגישים את הכביש יותר מדי.. בעיה מוכרת?

blizzrael
שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, זה מה שמצאתי על הדגם. בהחלט נראה שנתפר למידות של מאזדה 2.

דגם שנפוץ יותר במזרח, אוסטרליה וניו זילנד, וכנראה גם תאילנד ואינדונזיה.

[video=youtube_share;jTYqBAuf1S8]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי במוסך מורשה, נהגו על הרכב ולא הרגישו משהו חריג. כנראה שהרכב באמת קצת יותר נוקשה, גם באופן כללי וגם כי הוא חדש. הרכב באמת יתרכך עם הזמן ושיהיה קצת יותר חלק בנסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שיתרכך זה הסיבולת שלך, הרכב אולי יתרכך כשיגיע לאיזור ה200 אלף קילומטר ואז כבר תצטרך להחליף בולמים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי סיפור על עצמי.

הייתה לי קורולה רובוטית 2009, מכרתי אותה וקניתי קיה סיד סטיישן 2014 חדשה מהחברה.

הגעתי למרכז מסירה בחולון שצמוד למוסך המרכזי. יצאתי אחרי 5 דקות נסיעה הסתובבתי וחזרתי למוסך, נשבע שההגה עקום.

עשו נסיעת מבחן, הכל בסדר. נסעתי שוב עוד פעם ההגה עקום. חזרתי שוב הכל בסדר לאחר בדיקה.

מזל חבר היה באזור נתתי לו סיבוב אמר לי שאני מדמיין.

נסעתי עם האוטו אחרי כמה ימים עברה לי התחושה המוזרה הזאת ההגה באמת היה ישר. גם אשתי אמרה.

משהו אצלי בראש אמר לא בסדר למרות שהכל היה תקין.

ממש מוזר.

לפעמים כשאתה קונה אוטו חדש אתה מצפה לקבל תחושה של מרצדס בפועל זה קצת פחות ואתה מתאכז :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להגיע עם תיאום ציפיות, אחריי הכל... קיה סיד כן :wink:.

וכן, הכבישים קצת "עקומים" בשביל ניקוז מים נכון ושלא יהיו שלוליות ענק באמצע הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הרכב הזה לחץ אויר 40 בכל הגלגלים בבית יש לי איביזה גם לחץ 40. המאזדה אני אישית מאוד מאוכזב ממנו חוץ מאמינות אין בו כלום

הלחץ שלך לא תקין בשיט, לא אמור להיות 40.

זה אולי כשהרכב שלך מלא וביום מאוד חם לאחר נסיעה ארוכה.

אתה ככל הנראה ממלא עבור רכב מלא + ציוד (מיועד ל 4-5 נוסעים וציוד בבגאז' וגם אז, זה 38 בקדמי כנראה ולא 40 ואם כבר, 48PSI באחורי ברכב מלא + ציוד).

אתה צריך למלא כאשר הצמיג קר לאחר לילה ובתחנה הכי קרובה במרחק של דקות בודדות של נסיעה רגועה.

תקרא את ספר הרכב + הבט במדבקה, חשוב שתבין כיצד לתפעל את הרכב ולנפח צמיגים, חבל.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על כל התגובות... אני חושב שהגעתי להחלטה שאני מחזיר את הרכב.. (אני יכול במסגרת העסקה שקניתי אותו).

אני לא מצליח להשתחרר מהתחושות האלה בזמן נהיגה במהירות נמוכה.. לא רוצה להמשיך "לסבול" ככה (חוץ מהחלק הזה הרכב באמת מדהים- מפנק מאוד וביצועים מעולים).

אשמח על המלצה על רכב טוב שעונה על הקריטריונים הבאים:

ביצועים טובים

צריכת דלק לא אכזרית מדי (1 ל 13 ומעלה כזה)

נוחות נוחות נוחות נסיעה! אני רוצה להרגיש נסיעה חלקה! אני רק עכשיו מבין עד כמה זה חשוב.

מחיר- עד מחירון של 110 לחדש מהניילונים(או 0 ק"מ), או עד 60 לרכב יד 2.

פחות חשוב לי :

גודל תא מטען

גודל הרכב (מבחינת נוחות בפנים)

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים טובים

נוחות נוחות נוחות נסיעה! אני רוצה להרגיש נסיעה חלקה! אני רק עכשיו מבין עד כמה זה חשוב.

פחות חשוב לי :

גודל תא מטען

תודה מראש

קח נסיעת מבחן על הפז׳ו 208, לדעתי לא תצטער

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על כל התגובות... אני חושב שהגעתי להחלטה שאני מחזיר את הרכב.. (אני יכול במסגרת העסקה שקניתי אותו).

אני לא מצליח להשתחרר מהתחושות האלה בזמן נהיגה במהירות נמוכה.. לא רוצה להמשיך "לסבול" ככה (חוץ מהחלק הזה הרכב באמת מדהים- מפנק מאוד וביצועים מעולים).

ביצועים טובים

פחות חשוב לי :

גודל תא מטען

תודה מראש

בוא נתחיל מזה שתתחיל לתאם נסיעות מבחן, אתה הולך לקנות את הרכב הבא שלך מהמלצות פורום הפעם? תבחר לך מספר רכבים בטווחי המחירים שלך, תתקשר לתאם נסיעות מבחן, פנה לך זמן בימי שישי לנסיעות מבחן ובתוך כמה שבועות, תדע איזה רכב לרכוש.

לחוץ? עשה נסיעות מבחן במהלך השבוע גם כן.

אני רואה את הסיפור חוזר על עצמו, ימליצו לך כאן על כמה רכב ותלך לקנות בליינד, זה אופי של בן אדם.

אף אחד כאן לא יודע מה יהיה ולא יהיה לך נוח, זה ממש אינדובידיאלי - תתחיל לעשות את שיעורי הבית לבד.

כן יכולים להמליץ לך מבחינת אמינות או בעיות נפוצות או לחלופין, עלויות אחזקה כאלו ואחרות, מעבר לכך? אתה צריך לנסוע ולבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה החלטת שאני שוב הולך לקנות רכב על בליינד... אני מנסה לצמצם את המבחר כדי לדעת על מה להתמקד, בהחלט למדתי את הלקח ואקח נסיעת מבחן לפני שארכוב רכב חדש.

אבל יש כל כך הרבה רכבים שמיקוד לא יזיק לי (אם למשל יש רכבים עם מתלים מאוד נוקשים כמו המאזדה- אין לי שום טעם ללכת לבדוק אותם אפילו).

תודה על ההמלצות ל 208, אתאם נסיעת מבחן בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקשות/רכות ונוחות נסיעה באופן כללי זה משהו סופר סובייקטיבי, כך שגם מיקוד ע"ס ביקורות ברשת שווה כקליפת השום (לפחות מבחינתי). אם המועמד הוא רכב שניתן לקחת מחברת השכרה לסופ"ש לפני רכישה, זה לטעמי הפתרון הכי נכון, כך יש לך את כל הזמן שבעולם לבחון את הרכב כאוות נפשך. מנסיעת מבחן בסוכנות אני בספק עד כמה באמת ניתן יהיה להתרשם מרכב, גם בנסיעה בת כשעה.

Sent from my OnePlus 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לקנות I20.

אם כבר קונצרן יונדאי אז קיה ריו מגיעה עם מערכות בטיחות ואחריות ארוכה והנוחות נסיעה שם גם טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...