Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקורת אישית שברולט ספארק 2018 חדשה מנוע 1.4

adir2112
שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...

לדעתי כן, אני קיבלתי כ 16.5 בנסיעה בין עירונית עם מזגן ולא נהיגה חיסכונית במיוחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כשנתיים עם ספארק 2016 LT+ בליסינג. ב LT+ יש בנוסף מסך מולטימדיה שכולל גם מצלמת רוורס.

מאשר את כל מה שנכתב. הרכב עם הרבה כוח ומגיב מצוין והגיר מרגיש באמת חלק מאוד, מזגן מעולה.

בקשר למהירות שיוט, במשך שנתיים שהרכב אצלי די "קרעתי" אותו, מהירות שיוט בינעירונית 150-160 קבועה ובתוך העיר רגל מאוד מאוד כבדה. צריכת דלק אצלי 1/10 אבל זה באמת לא מדד לכלום, מצד שני הרכב אפילו על 160 מרגיש כמו "רכב גדול" ולא כמו רכב מיני, גם מבחינת ההרגשה, המתלים ובידוד רעשים (אפשר לדבר דרך הבלוטות' בנחת גם במהירויות מאוד גבוהות, מה שלא ברור מאליו אם אני משווה למשל לספארק הקודם 2013 שהיה אצלי 3 שנים והיה ממש גרוטאה ביחס לנוכחי).

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם חדש אמור להיות טוב מקודמו..

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אני חושב שהספארק היא המיני הכי משתלמת, רק חבל שקבלה רק 3 כוכבי בטיחות, למרות שלי זה פחות קריטי ברכב זול יחסית במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם חדש אמור להיות טוב מקודמו..

נכון, אבל יש הבדל בין "טוב מקודמו" לבין "ממש ממש טוב מקודמו". יש הבדלים משמעותיים מאוד בין שני הדגמים:

הרגשת יציבות גם במהירויות מאוד גבוהות

הרגשת "רכב גדול" (הבדל רציני)

בידוד רעשים (הבדל תהומי) - בדגם הקודם לא יכולתי לדבר בטלפון ולנסוע מעל 90-100

גיר רציף ונוח לעומת גיד ידני בלבד

מנוע 1.4 חזק עם גיר רציף שצורך אותו דלק (עבורי, שני המקרים עם רגל מאוד כבדה) כמו מנוע 1.2 עם גיר ידני.

ויש עוד כמה יתרונות אבל אלו קשורים בעיקר לאבזור והתקדמות הטכנולוגיה. מצד שני יש גם חיסרון קטן שאין חימום במושבים הקדמיים לעומת הדגם הקודם.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חימום מושבים זה ממש זניח לדעתי.

מלבד איזור הצפון הקור כאן נסבל בהחלט.

נראה שהיא עלתה רמה מאיכות דומה לאלטו/107 קפצה לרמה של לפיקנטו/I10

ומכיוון שזה "שברולט" אני מעריך שתוך שנה-שנתיים יהיה ניתן להשיג אותן בכ-30 אש"ח בתור משומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השברולט בהחלט בעלת סלון נעים ברמות איבזור הגבוהות יותר, אבל בדור הקודם הספארק לדעתי הציגה סלון רמה מעל ה107.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...