Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם המצבר

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לי מצבר של VARTA כל יומיים בלי הנעה הרכב לא היה מניע , יומיים זה לא ממש הרבה לרכב פעם מניע פעם לא מניע מדדתי בבוקר את ה V וולט של הרכב היה 7.4 שהוא כבוי להניע והוא לא הניע בכלל לקחתי כבלים מרכב אחר הנעתי את הרכב ואחרי הנעה היה 12.4 וולט משהו כזה לקחתי את הרכב למימוש האחריות נאמר לי שאם זה 12V אי אפשר להחליף את זה הסברתי להם שהנעתי את הרכב בבוקר וזה מראה 12.4 שהוא מונע !!!! בסוף החליפו לי את המצבר שהיה באחריות הוא שם לי STARTUP חברה לא מוכרת בצבע שחור 70 אמפר ייצור 7/18 אחרי בדיקה שהרכב לא מונע זה מראה 12.8V שהוא מונע 13.45V זה עדיין לא טוב , יכול להיות שהלך לי האלטרנטור ? הפעלתי מזגן אורות רדיו זה מראה 13.45-13.5 V וולט .

וכמה עולה אלטרנטור ? העניין שכרגע הוא מניע יכול להיות שעוד יומיים לא יניע נמאס לי מזה :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 , הרכב מטופל במוסך מורשה זה התחיל לפני 3 חודשים אני מניע את הרכב פעם ביומיים שלוש בגלל שיש רכב מהעבודה אבל עדיין המצבר לא אמור להראות 7V יומיים זה קצת זה לא שבועיים , אחרי החלפה של מצבר STARTUP שמו לי מצבר עלום שם 12.8 שהוא לא מונע ו 13.45V שהוא מונע גם נמוך נכון ?

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכב ישן יחסית 2006 , אבל שהוא מונע זה אמור להיות 14.4 V לא ? ביאריס של העבודה זה נותן 14.4V שהוא מונע אצלי במאזדה זה נותן 13.45 V ? זה עדיין תקין ?

אם מסובבים את המפתח רואים את כל הנורות דולקות סמל מצבר הכול נעלם ושמנסים להתניע אין צליל זה סטרטר ? אחרי זה אני פותח וסוגר את הדלת של הרכב וזה מניע אולי הקודן מפריע להתנעה ? למרות שאני שם את הקוד בקודן שומעים את הציפצוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה יש לך בעיה בקודן, אזעקה או האימובילייזר.

1. אצלך האלטרנטור מפוקד על ידי מחשב הרכב לכן מתח המוצא עשוי להשתנות בין 13-15 וולט בהתאם לנתונים שונים שאוסף מחשב הרכב.

2. במידה והייתה לך תקלה באלטרנטור מנורת אזהרה עם ציור של מצבר הייתה דולקת באופן קבוע.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STARTUP מצבר פח, זה גם של VARTA, החליפו לי בשנה 5 מצברים, כולם דפוקים ויצאו מהניילון, תאריך חדש והכל. תמיד לא החזיקו טעינה, אחרי 24 שעות לא מניע. עכשיו החלפתי למצבר של חברה אחרת, מחזיק גם שבוע בלי להניע, בא מניע נדלק בנגיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STARTUP מצבר פח, זה גם של VARTA, החליפו לי בשנה 5 מצברים, כולם דפוקים ויצאו מהניילון, תאריך חדש והכל. תמיד לא החזיקו טעינה, אחרי 24 שעות לא מניע. עכשיו החלפתי למצבר של חברה אחרת, מחזיק גם שבוע בלי להניע, בא מניע נדלק בנגיעה.

בזמנו הייבואן בארץ כתב שהמצברים מיוצרים על-ידי חברת גו'נסון אותה חברה שמייצרת את מצברי וורטא והאיכות של המצברים לא נופלת ממצבר וורטא מקורי.

מאז שיש לי VARTA רק בעיות היה לי לפני זה VOLTA הכול עבד מצויין בלי תופעות לוואי

בפעם הבאה אני קונה שנפ או וולטה

מאחר שכמה מחברי הפורום מתלוננים על מצברי וורטא אני מציע לכם לנסות מצברים תוצרת בוש. אישית יש לי ניסיון מצויין עם מצברים תוצרתם.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המצבר הקודם באתי בבוקר והרכב לא הניע ומדדתי וקיבלתי 7V שהרכב כבוי זה אומר שהמצבר לא היה תקין נכון ?

מדדת 7 וולט מכיוון שהמדידה בוצעה כנראה מיד או זמן קצר לאחר נסיונות התנעה והמצבר התרוקן. מדידת מתח קטבי המצבר צריכה להעשות לפחות שעה אחרי נסיונות התנעה או טעינת המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדדת 7 וולט מכיוון שהמדידה בוצעה כנראה מיד או זמן קצר לאחר נסיונות התנעה והמצבר התרוקן. מדידת מתח קטבי המצבר צריכה להעשות לפחות שעה אחרי נסיונות התנעה או טעינת המצבר.

לא ! , מדדתי 7 וולט ללא ניסיונות התנעה כי הרכב אפילו לא הגיב אפילו לפתיחת הדלת עם השלט

מאז שעברתי ל VARTA התחילו כל הבעיות מעולם לא קרה לי דבר כזה שרכב אחרי יומיים ללא התנעה לא מניע וצריך להטעין אותו דרך רכב אחר , מצבר יחסית חדש פחות משנתיים ועכשיו שמו לי את ה STARTUP ואני בטוח שגם איתו אני הולך לאכול קש , או שפשוט ממלאים אותם בחנות מטעינים אותם והם לא מגיעים טריים מהמפעל אי אפשר לדעת במדינה שלנו , חורטים עליהם את התאריך בחנות , בפעם הבאה רק VOLTA או חברה שהיא לא VARTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה varta שבזמן התנעה ירד עד ל 7.4 וולט ולא הניע.

החליפו לי מצבר. (אחרי ויכוחים שהם טענו הבעיה באלטנרטור...)

בפעם הבאה לא קונה varta.

קונה מצבר ב 400 שקל.

סתם זרקתי 600 שקל על מצבר עם שם מפוצץ ....שלא מחזיק 20 חודש...(אצלי לפחות)

עריכה אחרונה על ידי b2k2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את המצבר בחנות לחלקי חילוף לרכב והיה שם מוסכניק והוא קנה 3 מצברים של וולטה מעניין למה , אם עוד פעם זה לא מניע לי אני קונה וולטה או חברה אחרת נמאס לי כבר אם הייתי יודע ש STARTUP זה VARTA בתחפושת לא הייתי מוכן להחלפה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...