Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם המצבר

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את המצבר בחנות לחלקי חילוף לרכב והיה שם מוסכניק והוא קנה 3 מצברים של וולטה מעניין למה , אם עוד פעם זה לא מניע לי אני קונה וולטה או חברה אחרת נמאס לי כבר אם הייתי יודע ש STARTUP זה VARTA בתחפושת לא הייתי מוכן להחלפה הזאת

אם רוב הנסיעות שלך קצרות ובעיר והרכב לא נוסע כול יום בהחלט אורך חיי המצבר מתקצרים ולפעמים בצורה משמעותית.

האם נבדקה אפשרות של זליגת זרם פרזיטית ? ייתכן שקיים ברכבך צרכן סורר אשר צורך זרם גם כאשר הרכב כבוי לכן המצבר מתרוקן לאחר מספר ימים ללא נסיעה.

ברוב הרכבים צריכת זרם פריזטית 'נורמלית' עומדת סביב 50 מיליאמפר.

כול חשמלאי יכול לבדוק זאת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע רוב הזמן בעיר עם מזגן בקיץ ומהירות המפוח על MAX ומערכת שמע כבדה וגם אורות ייתכן שהמצבר לא נטען ב-100 אחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון :

מוקדם מדי לדעת כולה יום אחד עבר בדקתי את המצבר ללא התנעה היה 12.6V אחרי התנעה 13.8V עלה מאתמול מוזר אתמות היה 13.45-13.5V נקווה שזה יחזיק מעמד .

לפעמים יש תופעה מוזרה שאני מסובב את המפתח ואין סטרטר פותח סוגר את הדלת וזה מניע משהו הזוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משנה אם המזגן על מספר 1 או 4 ? שהמזגן דלוק הוא דלוק זה סתם מהירות של המאוורר

אכן צריכת הזרם של המפוח הרבה יותר גדולה מאשר המדחס.

במהירות 1 הכי נמוכה צריכת הזרם עשוייה להיות כ-2 אמפר לעומת 16 אמפר במהירות גבוהה.

עידכון :

מוקדם מדי לדעת כולה יום אחד עבר בדקתי את המצבר ללא התנעה היה 12.6V אחרי התנעה 13.8V עלה מאתמול מוזר אתמות היה 13.45-13.5V נקווה שזה יחזיק מעמד .

לפעמים יש תופעה מוזרה שאני מסובב את המפתח ואין סטרטר פותח סוגר את הדלת וזה מניע משהו הזוי .

האם הבדיקה אתמול של מתח המוצא נעשתה לאחר שהרכב נסע והיום בדקת את המתח לאחר התנעה ראשונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

גולשים יקרים.

מאוד צפוי שיש בעיית התנעה להאשים ישר את המצבר ה"דפוק" שקניתם ,חברה זה לא רציני ....

חלק גדול מתקלות מצבר לא קשורות למצבר אלא לדברים שונים ברכב ישנם באתר פה בעלי מקצוע רציניים ומבינים

אשר נותנים עצות טובות ונכונות לבדיקה או בדיקות שיש לבצע לפני פסילת המצבר .

אלטרנטור שנותן טעינת יתר או חוסר טעינה מספק , זליגות מתח מקצר או צרכן זולל זרם ...

כל אלו יגרמו נזק בלתי הפיך למצבר לאורך זמן..

אני רק מציע תאתרו את בעלי המקצוע פה ותקשיבו לעצות שלהם .

להתרשמותי המשמיצים לרוב אינם מבינים גדולים בעולם המצברים ,

ודבר נוסף :

לגבי מצברי VARTA ו- STARTUP רק להשכלה יצרן מצברים זה מייצר את כמות נמצברים הגדולה בעולם !!! כמעט כ-40 אחוז מכמות מצברי הרכב בעולם. ( כן מספר מדהים מעל 165 מיליון מצברים בשנה )

הוא נבחר שנה אחרי שנה להיות יצרן המצברים המוביל בייצור המצברים המקוריים של יצרני הרכב בעולם . ( כנראה שמי שבחר ביצרן זה מבין קצת במצברים - לא ? )

גם פה בישראל מותג המצברים הצומח ביותר מזה כ-10 שנים הינו מצבר STARTUP (למה כי הוא לא טוב ? :-P )

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרכיבו לי את המצבר ביום הראשון קיבלתי 13.45-50 V שהרכב מותנע

ביום השני קיבלתי 13.8 שהרכב מותנע

היום זה היום השלישי קיבלתי 14.14 V קצת מוזר

שהרכב כבוי אני מקבל 12.6 V יציב מיום ההתקנה עד היום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה varta שבזמן התנעה ירד עד ל 7.4 וולט ולא הניע.

החליפו לי מצבר. (אחרי ויכוחים שהם טענו הבעיה באלטנרטור...)

בפעם הבאה לא קונה varta

גם במקרה שלי הם טענו שיש לי בעיה באלטרנטור הכי קל אה ? בגלל שבהתנעה היה לי 12V וזה אחרי שמילאתי את המצבר מרכב אחר , אחרי שהחליפו לי את המצבר של VARTA אני מקבל 14.14 V סתם בולשיט האלטרנטור תקין +

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...