דף 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234
מציג תוצאות 46 עד 51 מתוך 51
    נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של sjerby

בעניין: קארוק Style מנוע 1 ליטר TSI או מנוע 1.6 TDI דיזל

מניסיון עם מנוע 1.6TDI בג'טה, הרכב האיץ מעולה והמומנט הורגש משמעותית בעליות ועקיפות

Honda civic 09 1.8 MT

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

איך להוזיל את עלויות הביטוח ולחסוך כסף

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות)

גם אני נמצא בהתלבטות בין הקארוק לאטקה.
    האטקה עדיפה בעיניי מבחינות רבות, החל מעיצוב וכלה במנוע שמרגיש זריז ונמרץ יותר (1.4) ביחס ל 1.5 של הקארוק.
    בנוסף, חלל הפנים של האטקה מסודר בצורה נכונה יותר, באופן שנותן בעיקר בספספל האחורי תחושה מרווחת יותר.
    יחד עם זאת, לאטקה חסרון משמעותי אחד, בלבד, שסביר שיגרום לי לבחור בקארוק, והוא בכלל בטיחותי: באטקה, בשונה מבקארוק, לא מותקנת מערכת לתיקון סטייה מנתיב אקטיבית, אלא מערכת התרעה על סטייה מנתיב בלבד. בעיניי מדובר בחסרון משמעותי ולא זניח לשנת 2019. חבל מאוד שבצ'מפיון לא מבינים את העניין, ודואגים להכללת המערכת גם באטקה.

לגבי המנוע - ברשותי איביזה 2017, עם מנוע 1 ליטר טורבו. האיביזה הייתה כזכור הראשונה לקבל את המנוע משולש הצלינדרים הזה בקונצרן, שהפך להיות המנוע המוביל בקטגוריית הסופר מיני, המשפחתיות, ואף הקרוסאוברים של הקונצרן. בפרק זמן של פחות משנתיים, עשיתי עם הרכב 94,000 ק"מ, שזה לא מעט בלשון המעטה. מדובר במנוע מוצלח ביותר, זריז, חסכוני מאוד, עם כוח ומחץ שמותירים רכבים בעלי מנוע אטמוספרי עם נפח כפול מאחור. בנהיגה נכונה, מדובר במנוע חסכוני כאמור, עם צריכת דלק משלובת של 17.6 ליטר לק"מ כל עוד נוסעים בצורה רגועה ומתונה. ככל שלוחצים עליו יותר, הוא מעלה חיוך אך בו בזמן גם את צריכת הדלק בצורה משמעותית. המנוע אמין מאוד, שקט למדי, ולא חוויתי איתו תקלות כלשהן - כך שלדעתי אין מה לדאוג בהיבט הזה גם בשילוב שלו בקארוק. אני, אישית, בכל אופן, אבחר במנוע ה 1.5, ולו מן הטעם שהוא עשוי להיות בעל צריכת דלק דומה לשל ה 1 ליטר, בין היתר בשל שילבה של מערכת לניתוק 2 צלינדרים במנועי האטקה (1.4) והקארוק (1.5) בשיוט נינוח.

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

אני גם התלבטתי בין שני הדגמים הללו (ועוד מספר דגמים נוספים) והסיבה שוויתרתי של האטקה היא בעיקר (כמו שאמה מציין) העדר התרעה ותיקון סטייה מנתיב מקורי ובמקום זה התקנה מקומית של מובילאיי.
    אני התנגדתי במידה נחרצת להתקנה מקומית של מובילאי.
    לעומת זה, באטקה יש מערכת מקורית חשובה שאין בקארוק בשתי רמות הגימור הראשונות (אמבישן וסטייל) וזה התרעה על שטח מת ותנועה צולבת מאחור. זה יכול אולי לאזן את התמונה למי שלא מתנגד למובילאי בהתקנה מקומית.
    אני פחות התחברתי לעיצוב הפנימי באטקה לעומת הקארוק שנראה לי יותר סולידי והרגיש לי יותר נכון. בסוף בחרתי בקארוק סטייל 1.5.
    לגבי המנוע, (לאחר מעט יותר מחודש עם הרכב) והוא מרגיש לי פחות נמרץ ממנוע ה 1.4 שהיה לי בגולף (125 כ"ס)....יכול להיות שהמנוע יפתח הוא ירגיש זריז יותר. לטעמי הגיר מכוייל לחיסכון וזה קצת מסרס את המנוע (במצב ספורט התגובה טובה יותר).

קח בחשבון שכרגע הבנתי שאין צפי להגעת קארוק עם מנוע 1.5 ליטר.....

5. חבר הפורום הבא הודה לmeir_gi על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט meir_gi כתב: הצג הודעה
    אני גם התלבטתי בין שני הדגמים הללו (ועוד מספר דגמים נוספים) והסיבה שוויתרתי של האטקה היא בעיקר (כמו שאמה מציין) העדר התרעה ותיקון סטייה מנתיב מקורי ובמקום זה התקנה מקומית של מובילאיי.
    אני התנגדתי במידה נחרצת להתקנה מקומית של מובילאי.
    לעומת זה, באטקה יש מערכת מקורית חשובה שאין בקארוק בשתי רמות הגימור הראשונות (אמבישן וסטייל) וזה התרעה על שטח מת ותנועה צולבת מאחור. זה יכול אולי לאזן את התמונה למי שלא מתנגד למובילאי בהתקנה מקומית.
    אני פחות התחברתי לעיצוב הפנימי באטקה לעומת הקארוק שנראה לי יותר סולידי והרגיש לי יותר נכון. בסוף בחרתי בקארוק סטייל 1.5.
    לגבי המנוע, (לאחר מעט יותר מחודש עם הרכב) והוא מרגיש לי פחות נמרץ ממנוע ה 1.4 שהיה לי בגולף (125 כ"ס)....יכול להיות שהמנוע יפתח הוא ירגיש זריז יותר. לטעמי הגיר מכוייל לחיסכון וזה קצת מסרס את המנוע (במצב ספורט התגובה טובה יותר).

קח בחשבון שכרגע הבנתי שאין צפי להגעת קארוק עם מנוע 1.5 ליטר.....
    רק אתקן אותך במשהו קטן - החל מיוני 2018 האטקה משווקת בישראל עם מערכת מקורית להתרעה על סטייה מנתיב, ולא עם מובילאיי. יחד עם זאת, כאמור, מדובר על מערכת התרעה ולא תיקון אקטיבי כמו בקארוק.

מוביל דעה הסימלון של Mike808

בעדכון המפרט לאחרונה האטקה קיבלה בקרת שיוט אדפטיבית בכל רמת הגימור אבל עדיין לא בקרת סטייה מנתיב מקורית והיא עדיין נמכרת עם מובילאיי.

אם צברת 94,000 ק"מ בפחות משנתיים לא כדאי לך לבחור באחד מדגמי הדיזל של הקארוק?

8. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

איך להוזיל את עלויות הביטוח ולחסוך כסף

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

אתה בטוח? זה לא מה שנאמר לי שבחנתי את הנושא בסוף יולי. אמנם נאמר לי שנוספה מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שלא היתה, אבל התרעה על סטייה מנתיב עדיין מתקבלת מהמובילאי.....

דף 4 מתוך 4 ראשוןראשון 1234

נושאים דומים

1. מתלבט בין סקודה קארוק style ל exclusive
    By qashoa in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 19/06/18, 19:36
  2. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 03/02/18, 20:03
  3. מבחן דרך - סיאט איביזה 1.0 ליטר STYLE
    By מערכת CarsForum in forum רכב כללי
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 09/12/15, 10:29