Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי-קיה מציגה את מתיחות הפנים לצמד בנות הדודות ספורטאז׳/טוסון

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין הרבה חדש תחת השמש מבחינת העיצוב החיצוני עם עדכונים קלים יחסית בשני המקרים. תאי הנוסעים אמורים להיות איכותיים יותר, ועם מולטימדיה משופרת (לא יודע אם זה רלוונטי לפה או לא), ושינוי בולט יותר מבחינת עיצוב הדשבורד ביונדאי. מבחינת מנועים רלוונטיים אלינו, גם פה אין הרבה חדש כאשר גרסאות הטורבו הבכירות עדיין יגיעו עם 177 כ״ס וגיר 7DCT.

תחילת שיווק באירופה - עכשיו...

ספורטאז׳

IMG_6254.JPGIMG_6255.JPGIMG_6253.JPG

IMG_6263.JPG

טוסון

IMG_6256.JPGIMG_6257.JPGIMG_6258.JPGIMG_6261.JPGIMG_6260.JPG

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא נראה שהספורטז עברה חיצונית שינוי גדול מלבד החישוקים החתוכים שמככבים היום.

מקווה שכלמוביל לא ילבישו את המערכת הגרועה שלהם על הטוסון כמו שיש בקונה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם לא ילבישו, בכל זאת מוצר שהם השקיעו בו. אני מקווה לפחות שמי שלא ירצה אותה יוכל להשאר עם המקורית.

נראה שסוף סוף החליפו את תא הנוסעים המביך בטוסון באחד עדכני ושלא מרגיש כמו צעצוע סיני זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית אני יותר מתחבר לעיצוב של הקיה , גם חיצונית וגם פנימית נראית לי יותר מלוטשת.

יש לא רחוק ממני ספורטאז וותיקה עם העיצוב החיצוני שמזכיר בלון מנופח , ממש שמים וארץ מבחינה ויזאולית, לעומת הספורטאז בתמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד את זה למרות שאני הולך לקבל הרבה hate, אבל הרכבים האלו בחיים לא ירגישו לי "פרימיום". כאילו, אני מסתכל על התמונות של תא הנוסעים (ובמקרה גם חבר רכש ספוראטג' חדשה אז יצא לי לבחון אותה) ואני לא מתרשם. הפלסטיקה ושאר החומרים נראים "עייפים" וקשים ובכלל, האיכות כאילו נשארת ככה שנים ואף אחד לא מתלונן על זה. מרגיש כאילו אין יותר מדי חשיבה מאחורי הפרטים הקטנים.

לא יודע, תקראו לי הייטר, תראו לי דוגמאות שזה קורה גם ברכבים גרמניים או תוצרות אחרות - לא אכפת לי. אני בחיים לא אתחבר לרכבים האלו בשום צורה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שהספורטז עברה חיצונית שינוי גדול מלבד החישוקים החתוכים שמככבים היום.

מקווה שכלמוביל לא ילבישו את המערכת הגרועה שלהם על הטוסון כמו שיש בקונה.

תודה!

יהיה ועוד איך

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שנים הספורטאז היה מוביל במחיר, היום כולם כבר נמכרים במחיר שלו, לכולם כמעט יש יתרונות יחסיים ביחס עליו, אם הפיג'ו בעיצוב ותחושת פרימיום, התאומות של פולקסווגן בביצועים, לקיה נשאר באמת רק למבוגרים יותר או לליסינג ששם המחיר שלהם זול מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני דקה וחצי הן עברו מתיחה די משמעותית, שעשתה חסד בעיקר לטוסון.

כאן קשה לי להצביע על ההבדלים, מה המטרה בכלל לחדש אחרי שנתיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שנים הספורטאז היה מוביל במחיר, היום כולם כבר נמכרים במחיר שלו, לכולם כמעט יש יתרונות יחסיים ביחס עליו, אם הפיג'ו בעיצוב ותחושת פרימיום, התאומות של פולקסווגן בביצועים, לקיה נשאר באמת רק למבוגרים יותר או לליסינג ששם המחיר שלהם זול מאוד
לדעתי אתה טועה.

ספורטאז בנגזרת המחיר עדיין מוביל.

אי אפשר להשוות את האמינות של פיגו/Vag לאמינות של קיה על כל הפרמטרים.

אני לא אקח את הגרסאות הזולות שמאפיינות ליסינג, אלא את הספורטאז GT, ממי בדיוק הוא נופל?

פיגו 3008, הוא רכב שהתלהבתי ממנו וכשראיתי בסוכנות לקח לי דקה להבין ולקחת את הרגליים.

טיגואן הוא רכב נפלא, אבל דגם מיושן וקטן.

ככה שהקיה עדיין לוקחת בהכל.

את הקארוק לא ראיתי, אבל אם היא כמו הקודיאק אז תהיה לה הצלחה יחסית.

לדעתי הגיפון המוביל הוא מאזדה Cx5 2.5, אחרי שראיתי ונסעתי בכולן.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...