Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת טרקטורון

avikkllk
שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

קודם כל רציתי להבהיר אם זה לא הפורום המתאים אשמח אם תעבירו למקום המתאים פשוט לא מצאתי היכן לכתוב את האשכול הנ״ל

אז אני מחפש עצת חכמים ובעלי ניסיון,

אני אב ל2 (26) שמחפש קצת ריגוש,

רוב חבריי רכשו טרקטורוני ספורט וגם אני נדבקתי איתם,

אז הרצון הוא לרכוש טרקטורון ספורט בתקציב של כ-20k

מחפש משהו להחזיק תקופה ארוכה,

לא שנה שנתיים,

אמין כמה שיותר , איכותי ולא משהו שיהרוג בטיפולים.

הגעתי למסקנה,

אני רוצה לרכוש

Dvx400 אזור שנת 2008

או ds650 שנת 2006

רוכבים בצפון , כל המשתמש מכך,פעם בשבוע טיול מאורגן של 6 כלים שישי/שבת

מי התנסה עם אחד מהכלים?

יכול לתת חוות דעת,

שניהם חזקים עבורי באותה מידה לא מחפש

מי מהיר יותר ב5 קמש או ווילי,

אלא נהיגת שטח מהנה עם אנשים מנוסים,

בבקשה אנשים בעלי ניסיון וידע

איני רוצה ליפול בהכוונה שגויה ואני סומך על הפורום הזה ב100%

תודה,

אבי

Sent from my iPhone using Tapatalk

JDM its my life,Subaru b3 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק DVX400 ולכן אכתוב לך מהניסיון שלי,

מבחינת אמינות - 3 וחצי שנים עברו מהמנוע האחרון שהוא עבר [אצל הבעלים הקודם] והטרקטורון מניע ונוסע בצורה יוצאת דופן.

מבחינה מכנית לא חוויתי שום תקלות ב 3 וחצי השנים האלו כאשר כל 15 שעות הוא עובר טיפול שמן\פילטר שמן.

חלפים של הטרקטורון זמינים גם בארץ וגם בחו"ל בלי שום בעיה ובמחירים מגוחכים. הטרקטורון מאוד קל לתחזוקה בבית הכל נגיש ונוח.

ה DS650 לדעתי (אין לי ניסיון איתו) יהיה יותר נוח ונעים מה DVX בגלל הגודל שלו אבל קח בחשבון שהחלקים שלו יהיו מאוד יקרים וגם לא תמיד קל להשיג חלקים.

עוד נקודה למחשבה היא הגובה\משקל שלך - אני די גדול. גובה 1.80 על 100ק"ג וה DVX מרגיש לי קצת קטן אבל אני מאוד מרוצה ממנו ולמרות שיש לי אפשרות להשתדרג ל RAPTOR700 אני לא מוכן לוותר על ה DVX.

קח בחשבון שהשוק מוצף בכלים גמורים ובתקציב שהצבת לעצמך רוב הסיכויים שתיפול על אחד כזה. אל תחסוך על בדיקות של הכלי כי מנוע בכלים האלה יכול להגיע ל 8000+ ש"ח תלוי מה צריך לעשות שם ולא דיברנו על יישור קו.

כמובן שאם אתה מזמין חלפים מחו"ל ועושה את העבודה לבד כל העלות מתקצצת בשליש ולפעמים יותר.

ביטוח חובה - אם תחליט לעשות או לא זה שיקול שלך אבל זה בערך 6000 ש"ח לשנה דרך ביטוח ה"פול"

אם יש לך עוד שאלות - אשמח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קטן ממך בגודל,

אני 174 סמ ושוקל 86

לגמרי המחיר,

הDVX היקר ביותר שראיתי נמכר היה סביב ה24,

כאמור אם הוא דורש 24 יגיע ל21

עוד אלף אלפיים שקל לא הרגו איש,

יש לך עוד מה להוסיף?

טיפולים אתה עושה לבד?חלקים הארץ או מחול?

בגדול אתה נהנה ממנו?הבנתי שהוא האמין בחבורה

Sent from my iPhone using Tapatalk

JDM its my life,Subaru b3 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה ממנו מאוד, נכון שהוא יחסית חלש לקטגוריה כשיש לך את ה YFZ\RAPTOR בזמינות גבוהה אבל הוא עושה את כל מה שכל השאר עושים.

כל החלפים שלי אני מביא מחו"ל בין אם זה במשלוח ובין אם זה עם משפחה שמגיעה פעמיים בשנה לארץ מארה"ב אז אני יכול להרשות לעצמי להשתולל עם האחזקה שלו כי המחירים באמת מצחיקים בייחוד לעומת הארץ.

הדבר היחיד שאני מרגיש צורך להדגיש שוב - לבדוק לבדוק לבדוק. נפילה בקניה עם כלי כזה יכולה להיות מאוד כואבת לכיס [וזה לא משנה איזה טרקטורון].

לבדוק מנוע גיר ושלדה, חופשים בכל הכלי, גלגלים,פרונט, משולשים, ציר אחורי, זרוע אחורית, גלגלי שיניים ושרשרת, לבדוק מספר שלדה מול הרישיון שבתוקף.

מחלה של ה DVX זה מיסב של הכידון שאומנם עלותו נמוכה אבל העבודה להחלפה שלו מאוד מתסכלת.

לבדוק אותו כשהוא קר ולחכות שהונטה נכנסת לעבודה כי החיישן חום שלו גם נוטה להתפגר אחרי תקופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...