Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה של רמקולים ומערכת לאיביזה 2012

FISHER
שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קניתי איביזה 2012 רפרנס 5 דל' 1400 סמ"ק

המערכת שקיבלתי איתה נוראית, גם הרמקולים גרועים וגם המערכת גרועה (אפילו לא מקורית, אלא משהו פחות טוב)

אני מעוניין להחליף את הרמקולים לרמקולים באיכות טובה, לא חייב עם סאונד חזק זה פחות מעניין, אלא דגש על האיכות של הסאונד. ובנוסף מערכת אנדרואיד במקום.

מה אני צריך לעשות? מאיפה להתחיל?

אני ממש לא מבין ואין לי קצה חוט, אשמח לעזרתכם. תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לפורום אודיו זאת כבר התחלה טובה:)

מערכת גרועה ולא מקורית?מולטימדיה סינית?

תן דגם מדוייק זה יעזור.

והכי חשוב תגדיר תקציב!

Hu: Jvc 2 din + dsp bit one

Amps: Zapco reference 350.2 + Audison sr 4 + Audison sr1DK

Comp: Morel Hybrid 602 + Audison Apk 165

Sub: Jl audio12W3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנית לפורום אודיו זאת כבר התחלה טובה:)

מערכת גרועה ולא מקורית?מולטימדיה סינית?

תן דגם מדוייק זה יעזור.

והכי חשוב תגדיר תקציב!

מערכת של kenwood

משהו כזה בערך:

https://www.indiamart.com/proddetail/kenwood-car-audio-system-2618696448.html

לא נוחה בעליל. והרמקולים בסיסיים של הרכב סאונד זוועה.

הייתי שמח לסגור את הכל ב 2000 ש"ח (רמקולים+ מערכת)

אך לא יודע אם זה אפשרי בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנווד מייצרת אחלה של מערכות סינגל דין מבחינת סאונד!

היא לא נוחה כי היא ישנה והיא סינגל דין ולא מולטימדיה ולפי הדגם הזה נראה שגם אין לך אפשרות לחיבור אוקס ובטח שלא לבלוטוס ושליטה מהסמארטפון..לא ברור ההיגיון של הנהג/ת לפניך שעשה שדרוג במערכת בלי להחליף רמקולים מקוריים ורק לשים רדיו דיסק ישן.

בכל מקרה אם אתה רוצה מערכת מבוססת אנדרואיד אל תצפה בכלל להשתפר מבחינת סאונד אם כבר הייתי הולך לכיוון מולטימדיה שמשלבת איכות סאונד זה pioneer ,jvc,kenwood

העיניין שבתקציב שלך זה לא ישאיר מקום להרבה,מה שאתה יכול לעשות זה ללכת על מוצרים מיד 2 בעיקר אפשר למצוא דאבל דין של פיוניר היום משומש ב700-1000 ואז יישאר לך תקציב מכובד לסט רמקולים טוב.

השאלה העיקרית שאתה צריך לשאול את עצמך היא אם תסתפק במערכת לא מוגברת,חשוב לך הסאונד אבל אל תשכח שמערכת ללא הגברה תהיה מאוד מוגבלת בעיקר בתחום התדרים הנמוך (באסים) שם יורגש חוסר, מה גם שיש לך הרבה יותר אופציות לבחירת רמקולים ברגע שאתה מוסיף מגבר.

תענה על זה ונוכל להתקדם:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנווד מייצרת אחלה של מערכות סינגל דין מבחינת סאונד!

היא לא נוחה כי היא ישנה והיא סינגל דין ולא מולטימדיה ולפי הדגם הזה נראה שגם אין לך אפשרות לחיבור אוקס ובטח שלא לבלוטוס ושליטה מהסמארטפון..לא ברור ההיגיון של הנהג/ת לפניך שעשה שדרוג במערכת בלי להחליף רמקולים מקוריים ורק לשים רדיו דיסק ישן.

בכל מקרה אם אתה רוצה מערכת מבוססת אנדרואיד אל תצפה בכלל להשתפר מבחינת סאונד אם כבר הייתי הולך לכיוון מולטימדיה שמשלבת איכות סאונד זה pioneer ,jvc,kenwood

העיניין שבתקציב שלך זה לא ישאיר מקום להרבה,מה שאתה יכול לעשות זה ללכת על מוצרים מיד 2 בעיקר אפשר למצוא דאבל דין של פיוניר היום משומש ב700-1000 ואז יישאר לך תקציב מכובד לסט רמקולים טוב.

השאלה העיקרית שאתה צריך לשאול את עצמך היא אם תסתפק במערכת לא מוגברת,חשוב לך הסאונד אבל אל תשכח שמערכת ללא הגברה תהיה מאוד מוגבלת בעיקר בתחום התדרים הנמוך (באסים) שם יורגש חוסר, מה גם שיש לך הרבה יותר אופציות לבחירת רמקולים ברגע שאתה מוסיף מגבר.

תענה על זה ונוכל להתקדם:)

יד שניה זו אופציה מעולה. המערכת עצמה לא חשוב לי אם יהיה מולטימדיה או לא אלא שתהיה נוחה, עם בלוטוס ואוקס כמובן, אני מבין שאצטרך מגבר. בכל מקרה אני רוצה להחליף את הרמקולים מתוך הדלתות ולא להוסיף עוד, זה ממש חשוב לי. הבנתי שזה נקרא קומפוננט(?), איך אני מתחיל להבין מה אני צריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטימדיה זה חלק עיקרי בנוחות.

אתה יכול לדפדף שירים במסך,לשחק עם אקולייזר וחיתוכים,לשנות הגדרות וכו וכו..

סינגל דין(רדיו דיסק) מבחינת סאונד ייתן לך אפילו יותר אבל החיסרון שהוא פחות נוח לשימוש היתרון שאצלך כבר יש מתאם לאחד כזה ולא תצטרך לרכוש גם מתאם חדש-שיקול שלך.

רמקולים: בקצרה מה זה קומפוננט- רמקול אשר בנוי מ2 אלמנטים וופר וטוויטר שניהם מתחברים לקרוס שתפקידו לחלק את התדרים לכל אלמנט-הוופר מנגן את התדרים הנמוכים ו טוויטר את הגבוהים.

אתה יכול גם לבחור ברמקול קוקסיאלי ״רגיל״

אבל לקומפוננט יש יתרון בסביבת הרכב שנחשבת בעייתית לסאונד.

עכשיו תראה אם בשלב הראשון מה שדחוף לך זה להחליף רמקולים ויחידת ראש בלי להוסיף מגבר אתה תצטרך סט עם נצילות גבוהה.

2 סטים כאלה שאני מכיר ואוהב hertz esk ו-Audison apk בקשר לאודיסון ראיתי אותו למכירה בפורום שווה לבדוק כמה דורשים עליו ולהשוות למחיר של חדש.

בהמשך תוכל להוסיף מגבר וסאב או אם תוכל להשקיע יותר בתקציב תתפור את זה ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטימדיה זה חלק עיקרי בנוחות.

אתה יכול לדפדף שירים במסך,לשחק עם אקולייזר וחיתוכים,לשנות הגדרות וכו וכו..

סינגל דין(רדיו דיסק) מבחינת סאונד ייתן לך אפילו יותר אבל החיסרון שהוא פחות נוח לשימוש היתרון שאצלך כבר יש מתאם לאחד כזה ולא תצטרך לרכוש גם מתאם חדש-שיקול שלך.

רמקולים: בקצרה מה זה קומפוננט- רמקול אשר בנוי מ2 אלמנטים וופר וטוויטר שניהם מתחברים לקרוס שתפקידו לחלק את התדרים לכל אלמנט-הוופר מנגן את התדרים הנמוכים ו טוויטר את הגבוהים.

אתה יכול גם לבחור ברמקול קוקסיאלי ״רגיל״

אבל לקומפוננט יש יתרון בסביבת הרכב שנחשבת בעייתית לסאונד.

עכשיו תראה אם בשלב הראשון מה שדחוף לך זה להחליף רמקולים ויחידת ראש בלי להוסיף מגבר אתה תצטרך סט עם נצילות גבוהה.

2 סטים כאלה שאני מכיר ואוהב hertz esk ו-Audison apk בקשר לאודיסון ראיתי אותו למכירה בפורום שווה לבדוק כמה דורשים עליו ולהשוות למחיר של חדש.

בהמשך תוכל להוסיף מגבר וסאב או אם תוכל להשקיע יותר בתקציב תתפור את זה ביחד.

האודיסון הזה יכנס לי לתוך הדלת כמו הרמקול הרגיל? ויתחבר למערכת שיש לי עכשיו?

מה יעשו מגבר וסאב? ואיפה אני מניח אותם ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסאב על הגג ואת המגבר בשמשה הקדמית!

בחייאת נתתי לך פה מידע שימושי תריץ חיפוש על המושגים ועל הדגמים שהצעתי,תיגש לזה עם יותר מושג מה אתה רוצה להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...