דף 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 31 עד 38 מתוך 38
    משפטפטן הפורום

בעניין: שאלה לגבי חיוב נזק בעת החזרת רכב לחברת ליסינג

אם לא הבנת אני לא הבעלים של אלבר.

בין פות"ש לבין אלבר יש חוזה

זה מה שקובע, ולא דבריו של פקיד כזה או אחר באלבר.

אם תשאל את דעתי הרי אחרי 3 שנים יש בלאי סביר שעליו לא היה צריך לחייב אגורה ,אלא עם מדובר בתאונה, אבל דעתי שווה כקליפת השום אם נכתב בהסכם כי הרכב צריך לחזור במצב כמו שיצא מהחברה עם 0 ק"מ.

ברור שאם זה מה שנכתב בהסכם , בית המשפט ינפנף אותם מכל המדרגות.

עכשיו פות"ש והחברה בה הוא עובד צריכים לקבל החלטה מה הם עושים

אוכלים את הלקרדה ברכב הזה ובכלי הרכב הבאים שעומדים לסיים חוזה , בוכים כאן בפורום, או עושים מעשה.

פות"ש מכפיש את עורכי הדין קורא להם עוכרי דין

אתה אין לך בעיה לכתוב כי מדובר בשמאי משוחד ולא אובייקטיבי, ברור לך שהביסוס לכך הוא תחושותיך בלבד.

ואיך ביקש פות"ש שאכתוב למען הגילוי הנאות

אז אני לא הבעלים של אלבר אפילו לא בעל מניות בה.

אני לא עו"ד ולא שמאי.

ישראל סבא בסבבא של

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

פורמוהוליק הסימלון של CX25GTI

תופעה מוכרת וידועה , חברות הליסינג רואות את ההשבה לקדמות כמוקד רווח וגובות בהתאם במידה והם מסוגלות לכך.
    בחברות גדולות שעבדתי בהם קצין הרכב היה עומד מול חברת הליסינג בכל החלפה בודק ומצלם את הרכבים לפני עליה למשאית על מנת למנוע תרגילים מסוג של תיקנו וקבל את הלקרדה.

הרכבים במשך 3 שנים סובלים מבלאי שכל רכב אשר נמצא על הכביש חווה, שריטה פה, דלת שנפתחת על הדלת שלך ומשאירה סימן, על בלאי סביר לא אמור להיות חיוב , במקרה של פותח השירשור הנגיעה בפגוש אינה שווה 600 שקל ובמרבית המיקרים יעבור פחח דמיקולו ויעביר צבע על הפגם ללא טיפול כלל.

באם מדובר באלפי שקלים אני בהחלט הייתי מכניס מכתב רשמי דרך עורך דין ומבקש לראות את הערכת השמאי עם אומדן הנזק, באם אתה רוצה ללכת קדימה בדוק אם הרכב נמצא במגרשי החברה המשכירה ולך לצלם אותו ולבדוק האם באמת תוקן ואת איכות התיקון.
    לגבי שאר הרכבים בחברה, לצלם לפני החלפה ולדרוש להיות נוכח בעת בדיקת השמאי .
    אני בכל אופן לא הייתי ממשיך התקשרות עם חברה אשר מתנהגת בצורה כזו ללקוח שלה.
    Suzuki Vitara1.6L 2X4– הבחירה של האישה..
    VW Jetta 1.2Tsi Trandline

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט ישה כתב: הצג הודעה
    אוכלים את הלקרדה ברכב הזה ובכלי הרכב הבאים שעומדים לסיים חוזה , בוכים כאן בפורום, או עושים מעשה.
    אתה אין לך בעיה לכתוב כי מדובר בשמאי משוחד ולא אובייקטיבי, ברור לך שהביסוס לכך הוא תחושותיך בלבד.
    .
    הלכתי לעו"ד שביקש 6000 ש"ח דמי טיפול ושמאי שביקש 1500. קרוב לסכום שגבו ממני וזה מאד מתסכל, אז ברשותך אני אבכה קצת בפורום ובעיקר אביא את הפרטים כדי שאנשים אחרים לא יאכלו את הלקרדה , שזו, להבנתי אחת המטרות של פורום כזה.

אז זה החוזה:
    " בתום תקופת השירות, יחזיר הלקוח את הרכב לחברה במועד ובמקום שתואמו מראש וייערך פרוטוקול מצב הרכב בעת החזרתו. הלקוח יחזיר את הרכב במצב תפעולי טוב ותקין, כפי שקיבלו מהחברה ובהתחשב בבלאי סביר הנובע מהשימוש בו בהתאם לתנאי ההסכם (להלן "המצב הדרוש").
    הוחזר הרכב שלא במצב הדרוש, ישא הלקוח בעלות התיקונים שידרשו לצורך הבאתו למצב הדרוש וכן בגובה ירידת הערך שנגרמה לרכב. חלק הלקוח על קביעת החברה יעמיד שמאי מטעמו ועל חשבונו לבדיקת הרכב ויעביר לחברה את דעתו בתוך 3 ימים מקביעת החברה"

מה קרה בפועל?
    החזרתי את הרכב כנראה שעשו פרוטוקול או מה שזה לא יהיה בלי ליידע אותי ואחרי כמה ימים משכו על דעת עצמם אלפי שקלים מחשבון הבנק. כשפניתי אליהם קיבלתי התנערות, העברה מאחד לשני ותשובות לקוניות וחצופות ש"ככה זה בליסינג". פניתי לפניות הציבור וביקשו שאפנה דרך עו"ד.

אז אני אומר: אלבר נצלנים וחצופים שמתעמרים בלקוחות קטנים שאין להם סוללת עורכי דין. מה שעשו כאן לא סביר ולא מבוסס על "תחושות" ואפילו לא קשור לחוזה לא טוב. מה שעשו כאן זו נוכלות.

משפטפטן הפורום

ציטוט ליאור72 כתב: הצג הודעה
    הלכתי לעו"ד שביקש 6000 ש"ח דמי טיפול ושמאי שביקש 1500. קרוב לסכום שגבו ממני וזה מאד מתסכל, אז ברשותך אני אבכה קצת בפורום ובעיקר אביא את הפרטים כדי שאנשים אחרים לא יאכלו את הלקרדה , שזו, להבנתי אחת המטרות של פורום כזה.

אז זה החוזה:
    " בתום תקופת השירות, יחזיר הלקוח את הרכב לחברה במועד ובמקום שתואמו מראש וייערך פרוטוקול מצב הרכב בעת החזרתו. הלקוח יחזיר את הרכב במצב תפעולי טוב ותקין, כפי שקיבלו מהחברה ובהתחשב בבלאי סביר הנובע מהשימוש בו בהתאם לתנאי ההסכם (להלן "המצב הדרוש").
    הוחזר הרכב שלא במצב הדרוש, ישא הלקוח בעלות התיקונים שידרשו לצורך הבאתו למצב הדרוש וכן בגובה ירידת הערך שנגרמה לרכב. חלק הלקוח על קביעת החברה יעמיד שמאי מטעמו ועל חשבונו לבדיקת הרכב ויעביר לחברה את דעתו בתוך 3 ימים מקביעת החברה"

מה קרה בפועל?
    החזרתי את הרכב כנראה שעשו פרוטוקול או מה שזה לא יהיה בלי ליידע אותי ואחרי כמה ימים משכו על דעת עצמם אלפי שקלים מחשבון הבנק. כשפניתי אליהם קיבלתי התנערות, העברה מאחד לשני ותשובות לקוניות וחצופות ש"ככה זה בליסינג". פניתי לפניות הציבור וביקשו שאפנה דרך עו"ד.

אז אני אומר: אלבר נצלנים וחצופים שמתעמרים בלקוחות קטנים שאין להם סוללת עורכי דין. מה שעשו כאן לא סביר ולא מבוסס על "תחושות" ואפילו לא קשור לחוזה לא טוב. מה שעשו כאן זו נוכלות.
    החיוב הוא אליך פרטי ולא לחברה בה אתה מועסק אם הבנתי נכון,

אם זה כך, אתה רשאי להגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות לא צריך לשם כך עו"ד.

מבלי לראות את ההסכם כתבתי בהודעה קודמת מה אמור להיות בו, בלאי סביר. ובמקרה הזה לא אמור להיות חיוב כלל. והנה כתוב במואדם.

הסכם הגון.

זה שאלבר "מנצלים" את התמימות שלך?

יעלה כבודו את דו"ח השמאי יסתיר פרטים אישיים נראה על מה ולמה חייבו.

עכשיו יש הסכם כתוב בו שייערך פרוטוקול, מוכחל , למה להגיע למקום בו ייערך הפרוטוקול.. ולראות מה רוצים לעולל לך.

יותר פשוט לשלוח את הרכב ולקוות לטוב.

לו אני אתה

לוקח שמאי מקצועי שיבקש פחות כסף, ואם החיוב עליך מגיש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות.

אם תזכו אלבר תשלם לכם גם את שכר טרחת השמאי שלכם.

קח קצת אחריות על חייך, חתמת הסכם יש בו תנאים , תדאג שלא יעבדו עליך בזמן אמת ולא לאחר שהאכילו אותך בלקרדה.

וטוב שהבאת את הנושא לכאן כדי שאתם בחברה בכלי הרכב הבאים, וגם אחרים ילמדו מהנסיון שלכם.
    ישראל סבא בסבבא של

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט ישה כתב: הצג הודעה
    יעלה כבודו את דו"ח השמאי יסתיר פרטים אישיים נראה על מה ולמה חייבו.
    .
    פה חשדתי

משפטפטן הפורום

המלצה אישית

יש לך 11 הודעות לי בערך עוד 17000הודעות.

תבדוק את חלקם ותיווכח כי זו בקשה די סטנדרטית שלי לכל אחד שכותב כאן שקיבל דו"ח משטרתי למשל.

יעלה כבודו את הדו"ח.

אבל זכותך לפעול כראות עיניך.

כנראה אפך אינו מבחין במי שרוצה לעזור לך .
    ישראל סבא בסבבא של

8. חבר הפורום הבא הודה לישה על ההודעה המועילה הזאת:

פורמוהוליק הסימלון של CX25GTI

ציטוט ליאור72 כתב: הצג הודעה
    פה חשדתי
    חושד במה ?
    כדי לעזור נדרש להבין את מהות החיוב , אין פה שום רצון לתקוף אלא לסייע.
    תבדוק פה בהודעות של אחרים, מנהג מקובל.
    Suzuki Vitara1.6L 2X4– הבחירה של האישה..
    VW Jetta 1.2Tsi Trandline

10. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

כותב. הרבה.

אלבר צדיקים גדולים , מזלו שלא נפל על החבר'ה הכתומים.

היה בוכה .

דף 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. החזרת רכב מהשכרה לחברת אלבר ודרישה להחליף דלת בגלל בעיה בצילינדר
    By avi246 in forum פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 21/10/14, 22:57
  2. פגיעה ברכב לפני חצי שנה, נזק לטמבון ומכתב חיוב מהביטוח שהגיע רק היום על סך 3000 שקל
    By Haze in forum פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 03/09/12, 22:33
  3. ייעוץ לגבי החזרת ליסינג+מכירת רכב+רכישת רכב
    By arielmz in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 11/11/10, 14:55
  4. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 19/08/09, 11:12
  5. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 17/04/04, 1:23

Tags for this Thread