Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארון עם דלתות הזזה. נגר או "מוכן"?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלה לי הצורך בארון בגדים ברוחב 2 מטרים.

הבעייה היא השטח הקטן של החדר. כדי שאוכל להשתמש בארון, עליו להיות עם דלתות הזזה, ובעומק של לא יותר מ-60 ס"מ ברוטו (כולל הדלתות\פרזול\הכל מהכל).

איקאה מוכרים ארונות בעומק 66, ירד מהפרק. עומק 35, קטן מדיי.

האם לפנות לנגר? או האם יש טעם לחפש משהו מוכן?

אצל נגר זה יהיה יקר יותר משמעותית להערכתי מאשר בחנויות שיווק...

אזור חיפה והקריות, במידה ויש לכם המלצה על משהו\מישהו.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדור עשו לי ארון הזזה בעומק ברוטו של 59 ס"מ, ויצא בול.

גם השירות לאחר הרכבה (היו מספר בעיות) היה מצויין.

לא זולים, אבל שווים את המחיר לדעתי, VFM מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני יודע שאתה "חוטא" מדי פעם בעבודות נגרות, הייתי מציע שתבחן אפשרות לקחת ארון מוכן של איקאה ותתאים אותו לצרכיך, ניתן אף לשפר אותו פונקציונאלית וחזותית.ישנו תחום שלם שנקרא IKEA HACKS ויש המון רעיונות, עשה חיפוש ברשת וב-PINTEREST...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני יודע שאתה "חוטא" מדי פעם בעבודות נגרות, הייתי מציע שתבחן אפשרות לקחת ארון מוכן של איקאה ותתאים אותו לצרכיך, ניתן אף לשפר אותו פונקציונאלית וחזותית.ישנו תחום שלם שנקרא IKEA HACKS ויש המון רעיונות, עשה חיפוש ברשת וב-PINTEREST...

אני באמצע של מעבר דירה. אין לא כח ולא זמן להרכיב את הארון, שלא לדבר על מודיפיקציות. הפעם הזו החלטתי לקחת עם הרכבה ולהיות עם ראש שקט. גם אם המצב היה רגוע יותר, בלי כל הבלגאן, אין לי אפשרות להתמודד עם הגודל של החלקים בסדנה הביתית שבה אני מנגר להנאתי- כך שהמחשבה הזו לחלוטין יורדת מהפרק. תודה רבה על הרעיון.

תקפוץ לצור שלום.

תודה רבה, יבוצע בראשון הקרוב. יש שם מצבור של חנויות בסמיכות זו לזו שפתוחות עד שעה מאוחרת יחסית בערב, שזה מצויין לי.

אספ,

יש "לא זול", יש "חורג מהתקציב" ויש "נבנה על ידי אמן חירש על פסגת הר בפרו בעבודת יד, לאחר שקיבל השראה מעז לבקנית שלחשה לו מילות קסם בהונגרית ויובא לארץ באמצעות טלקינזיס". לצערי, נראה לי שהמחיר של הרדור ישקף יותר את האחרון מאשר את הראשון או השני. הלוואי ויכלתי להרשות לעצמי משהו מקסים כמו שהם עושים, אבל בינתיים- עדיין לא... מעריך שהחריגה מהתקציב שם תהיה סביב 30 עד 40 אחוז, שזה לא אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, אם אתה מחפש מידות מאוד ספציפיות, כנראה שלא תהיה ברירה אלא לפנות לחברות שמייצרות ארונות - לא נגר אלא חברת ארונות כמו הרדור. יש גם זולים יותר.

אם במקרה היית צריך מידות סטנדרטיות (עומק 60 דווקא די סטנדרטי, אבל רוחב 1.6 ולא 2 מטר) אז כבר היית יכול לקנות ארון מוכן "סטנדרטי" (בדרך כלל מיובא) שהיה עולה פחות.

סתם כדי שתדע למה לצפות... ארון ברוחב 2.1מ', גובה 2.65 ("עד התקרה"), עומק 60 ס"מ, עם שתי דלתות זכוכית עלה בסביבות ארבעת אלפים ש"ח, לא כולל הובלה ומנוף (לך תכניס לוחות בכזה אורך למעלית סטנדרטית :wink: ). דלתות סיבית היו מוזילות לדעתי בכמעט אלף ש"ח.

המחירים אצל כל הגדולים היו דומים. אצל אחד פחות גדול, היה זול בכ-20%, אבל האיכות הרגישה לא משהו אפילו בארונות שבתצוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, אין לי מושג מה התקציב שלך, אך בשביל לסבר את האוזן:

ארון 3 מ רוחב, 59 סמ עומק ועד התקרה, עם כל מיני מתקני עינויים למשיכת בגדים בקלות מהקומה השנייה,

עלה 6000 שח לפני הובלות והרכבה.

ארון 2 מ רוחב יהיה זול משמעותית עקב הורדת דלת הזזה שלישית, וקח בחשבון שיש הנחה משמעותית למזומן(כ 30%).

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז

יש מגוון של ארונות באייס בעומק שעומד בדרישה שלך ברוחב של 1.6 אך גם 1.8, אולי זה יהיה מספיק טוב. יש להם גם פתיחה רגילה וגם הזזה. מחירים, קצת מעל אלף שח. בפעם האחרונה קניתי שם 2 ארונות מסיבית שהחזיקו מעמד 15 שנה (גם אז עלה 1250 האחד).

אני גם לפני מעבר דירה, ומתכוון לקנות 4 ארונות כאלה.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ביד 2, לא תאמין מה יש שם.

קניתי ארון של הרדור. הזזה. לפני 5 שנים. במחיר של הדלק והפירוק. רק שהדבר הזה יצא מהבית שלי בבקשה. (3 דלתות. 2.4 מטר. 500 שקל)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. הוזמן ארון מאחת החנויות בצור-שלום, תואם לדרישות.

אם יהיה טוב, נפרסם את שם החנות. אם יהיה רע, נפרסם את שם החנות... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שכחתי לעדכן.

ברוכאל רהיטים בקריות. ארון מצויין.

הוזמנה מהם גם מיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז,

מה היו המידות הסופיות? האם זה קאסטום מייד או מוצר מהמלאי הקיים שלהם?

ואם לא אכפת לך לשתף, כמה עלה?

שואל כי אני מהסביבה וצריך 4 ארונות

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...