Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוביסנקי עם 5 שנות אחריות לסיטרואן לדעתי זה עדיין לא מספיק כדי להתרומם

ramos7626
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אז אני מנסה להבין משהו קטן.

למה לובינסקי מעניקים 5 שנות אחריות לסיטרואן

אך לפג'ו מעניקים רק 3 שנות אחריות .

אני מפספס משהו ?

שניהם מותג צרפתי

וידוע שהישראלים מתרחקים ממותג צרפתי

אז למה לא לעודד אחריות ארוכת טווח שמראה שיבואו מאמין במותג, כמו למשל עם קיה עם 7 שנות אחריות.

לדעתי אם רוצים לשנות משהו בעידן שלנו אז כדאי להתחיל להזיז דברים.

אשמח לתשובה גם ממישהי בכיר בלובינסקי.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולא מטריד אותך שעד לפני חצי שנה , VAG קיבל שנתיים אחראיות? למרות הגיר שנטחן פה עד דק, סדרת מנועים שעברה ריקול עם הרינגים וזלילת שמן, מנוע שלם (ה 1.4 טווין צ'ארג) שהפסיקו לייצר בגלל כשל שהיצרן הכריז? זה לא עוצר אף אחד.

וזה גם לדעתי לא האחראיות שמקבלים.. זה משהו אחר שהלקוח הישראלי פשוט לא מעוניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה זה 3 שנים מלאות ועוד 4 שנים חלקיות.

סיטרואן זה 5 שנים מלאות.

פולקסווגן היו 3 שנות אחריות בעשר השנים האחרונות עד כמה שזכור לי, רק לסיאט וסקודה היו שנתיים.

בסופו של דבר שיקול של היבואן מול היצרן כמה שנות אחריות להעניק.

זכור לי שהציעו בפיג'ו 5 שנים אחריות וזה לא עשה הרבה הבדל, אז החזירו לשלוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 שנים אחריות,זה אחלה אחריות לרכב, הלוואי ופולקסוואגן היו שם ובמוו.

לא חושב שזה מה שיפתור לסיטרואן בעיה. ואני לא חושב שלסיטרואן יש

בעיה בארופה למכור רכבים. ישראל מדינה קטנה, לא זניחה, אבל עדיין

אנחנו לא נעשה הבדל גדול במכירות שעולות ועולות דווקא בשלוש שנים

האחרונות. לא יודע היום אך שורדות המכוניות שלהם למשך זמן.

אבל ישנו שינוי לטובה ו5 שנות אחריות זה מצוין ולדעתי מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי לא הייתה קונה את הסיטרואן עם 3 שנים אחריות ואנחנו כבר מרגישים שנצטרך את זה

עם פחות מ200 ק"מ נדלקה נורה והאוטו הפסיק לנסוע, אז אישה מבוגרת נאלצה להמתין בצד של כביש מהיר 3 שעות בחום

זה היה כולה מצת\פלאג בסוף, אבל עדיין מאוד מעצבן כשזה קורה לרכב חדש לגמרי. מה שכן, השירות היה מעולה והם אפילו החזירו את הרכב חזרה לבית בעצמם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם מותג צרפתי

אם זה "ידוע" ממה בדיוק לובינסקי מתפרנסת, ממכירת חול?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרנקופילים :wink:

ממש אין צורך לדאוג לשורת הרווח של לובינסקי, כנראה שהם עומדים ביעדים של עצמם.

נקודה למחשבה - גם סובארו נותנים 5 שנות אחריות מלאה, לא עוזר (מסיבות אחרות ומוצדקות), ולהם אין מוניטין אמינות קלוקל...

אז גם לפיג'ו/סיטרואן וגם בסובארו, כנראה שזה לא (רק) מוניטין העבר, בלי קשר אם הוא מוצדק או לא.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לפעילות יבוא הרכב, הקימה ורכשה קבוצת לובינסקי חברות נוספות מתחומי פעילות משיקים ומשלימים: חברת "לובינסקי טרייד" עוסקת ברכישה ומכירה של כלי רכב מיד שנייה, חברת הביטוח "לוביט" מעניקה פתרונות ייחודיים ואטרקטיביים בתחום הביטוח ללקוחות החברה ואחרים, חברת "עודית" מתמחה בפתרונות מימון ואשראי לרכישת רכב חדש, "פריים-ליס" מציעה פתרונות ליסינג ללקוחות עסקיים ופרטיים, וחברת "טלרון" עוסקת בייבוא מצברים ושמנים לרכב ותעשייה מתוצרת מותגים מובילים כמו VARTA, Energizer, ExxonMobile, CHAMPION ואחרים. בנוסף, קבוצת לובינסקי פעילה בתחומים נוספים כמו בנייה, תעשייה, בנקאות, היי-טק ומלונאות. קבוצת לובינסקי מעסיקה למעלה מ-650 עובדים, מפעילה 11 סוכנויות מכירה ברחבי הארץ ויותר מ-32 מרכזי שירות בפריסה ארצית. לאחרונה חנכה הקבוצה את מתחם שורק בראשון לציון - אחד ממרכזי הרכב הגדולים, המפוארים והמתקדמים בישראל. המתחם מהווה בית לכל מותגי הקבוצה, ומציע מגוון אולמות תצוגה מפוארים, מרכז שירות גדול במיוחד, מערך PDI מתוחכם, מרכז פיתוח, ועוד. קבוצת לובינסקי נחשבת לבעלת מוניטין, איתנות פיננסית ושירות איכותי בסטנדרט בינלאומי. התמקצעות הקבוצה וההתמחות במגוון רחב של תחומים משיקים, מאפשרים לה להציע את מגוון הפתרונות המקיף והרחב ביותר ללקוחותיה.

(מתוך האתר של לובינסקי בקטגוריה "אודות").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה פשוט טרנדים. בישראל כל כמה שנים מותג אחר עולה ומותג אחר מוזנח. אולי יגיע שוב גם הסבב הצרפתי.

או שאולי זה בגלל השנאה והפחד מלצאת פראייר. אסור לצאת פראייר וגם אם כן אז צריך לשכנע את עצמך שלא. קשה לשנות ככה את הסטיגמה.

gbguy, במקרה שלהם כדי לקנות ולהקים חברות נוספות בד"כ צריך למכור מכוניות.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אז אני מנסה להבין משהו קטן.

למה לובינסקי מעניקים 5 שנות אחריות לסיטרואן

אך לפג'ו מעניקים רק 3 שנות אחריות .

אני מפספס משהו ?

שניהם מותג צרפתי

אז למה לא לעודד אחריות ארוכת טווח שמראה שיבואו מאמין במותג, כמו למשל עם קיה עם 7 שנות אחריות.

לדעתי אם רוצים לשנות משהו בעידן שלנו אז כדאי להתחיל להזיז דברים.

אשמח לתשובה גם ממישהי בכיר בלובינסקי.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

אתה מצפה לתשובה מבכיר מלובנסקי בתור מי?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן כמותג סובלת כרגע מהצע מאוד בעייתי של דגמים, ומעיצוב שממש מתעקש להיות ההיפך ממיינסטרים, כל זה מעבר לתדמית השלילית המסורתית.

הארכת אחריות עולה כסף. אם היא לא מביאה עוד לקוחות, אין ליבואן סיבה לשלם עליה. בצורה פרדוקסלית היא עלולה להפחית מחירות - חלק לא קטן מהרוכשים של רכב חדש מחליפים רכב בסוף תקופת האחריות (כי מאוד הגיוני לשלם עשרות אלפי שקלים ירידת ערך מאשר אלפי שקלים במוסך). אם תקופת האחריות ארוכה יותר, והם מרוצים מהרכב, הם עלולים להחליף רכב כל חמש שנים במקום כל שלוש שנים.

בלי קשר, לובינסקי היו יכולים להיות שירותים יותר (ע"ע מיכל האוריאה של save לדוגמא), ולשווק בצורה אקטיבית יותר את כל המותגים שלהם (למשל ds).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היא סובלת?

יש לה מיני,סופר מיני, שני רכבי פנאי, מסחריות.

מה חסר לה?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם להוסיף עוד שתי שנות אחריות כשגם חמש כאלו הן נדירות מאוד בין היבואנים ועדיין לא רואים תורים ארוכים בחנויות של סיטרואן. יש להם יופי של מכוניות וגם מגוון לא רע בניגוד למה שנכתב כאן למעלה ואפילו העיצוב בהחלט מרשים עם משחקי צבע שאין לאחרים. אין התנפלות נניח על C3 שבאמת נותנת בנוסף למראה מצודד מאוד, גם איבזור בטיחות מרשים ושילוב גיר מנוע מאוד מוצלח וחמש שנות אחריות ואפילו מחיר לא רע בכלל, או על פיקאסו ששני דגמיו נותנים באמת היצע משולב של תכונות ויכולות שקשה למצוא להם תחרות, וכולם קונים אאוטלאנדר או דברים כאלו. הסיפור הוא כנראה הטמעה מושלמת של התפיסה לפיה אוטו צרפתי זה מתכון לצרות ואובדן ערך סטרטוספרי, ובענין הזה שום דבר לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה היא סובלת?

יש לה מיני,סופר מיני, שני רכבי פנאי, מסחריות.

מה חסר לה?

Sent from my iPad using Tapatalk

משפחתית האצ'בק, משפחתית סדאן, משפחתית גדולה רכב פנאי בינוני ורכב פנאי גדול (3008, 5008).

מעבר לזה, אני עדיין לא לגמרי מצליח להבין למה צריך גם את הקקטוס וגם את ה-c3 איירקרוס. מה ההבדל הגדול ביניהם? לאיזה קהלי יעד שונים הם פונים?

אני גם חושב, באופן מאוד אישי, שהעיצוב הנוכחי שלהם לא רק שלא כל כך יפה, אלא גם לא מתחבר לאיזו אמירה שמעניינת מישהו. נניח, זה לא רטרו כמו ה-500, לא שיק כמו ה-3008 ולא "מאצ'ואיסטי" כמו שאר הג'יפונים המנופחים. פרט לקצת אוונגרד, קשה לי לחשוב על משהו שמתאר את הסגנון הזה.

בעבר הקרוב היו להם עיצובים הרבה יותר מוצלחים לטעמי, כמו ה-c5 האחרונה, ה-c4 הראשונה, ובייחוד גרסאות ה-3 דלתות של ה-c4.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפחתית גדולה כמו c5 זאת קטגריה שדועכת עקב הפנאי, אז לדעתי מהלך הגיוני שהם הורידו אותה מהמדפים במיוחד שזהc5 לא בדיוק הייתה להיט.

משפחתית חסרה אבל הc3 אייקרוס מתומכרת באזר המחיר של משפחתית ואפילו פחות.

פנאי זה מה שהולך חזק היום ויש להם שניים בקרוב תגיע הc5 אייקרוס ותחרה בקטגוריה החמה כמו הספורטג, 3008,cx5..

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...