Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוביסנקי עם 5 שנות אחריות לסיטרואן לדעתי זה עדיין לא מספיק כדי להתרומם

ramos7626
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על פניו לפחות לC5 Aircross יהיה הרבה מה להציע. מרווח שאמור להיות מהטובים אם לא הטוב בקטגוריה, בגאז׳ גדול מהממוצע בקטגוריה, איבזור מצוין וכו. גם תגיע גרסת פלאג אין חזקה (כמו גם לאחיות לבית פיז׳ו).

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לובינסקי עשו הרבה טעויות שיווקיות לדעתי, וזה עלה להם ביוקר.

חוסר תגובה הולם לבזיון של ה1.6T

לא שיווקו דיזלים אוטומטיים בזמן, קרסו כבר חגגו שנים עם הפלואנס, קאדג"ר ועוד רכבים, עד שלובינסקי התחילו לשווק דיזל נורמלי (ה3008 החדש), ה508 וה3008 הישן היו יכולים להיות סיפרוי הצלחה גדולים עם דיזל, והפכו לכשלון מהדהד עם בנזין כושל.

אני חושב שהם מתנהלים בסדר גמור עכשיו יחסית לברוך שהיצרן והיבואן הכניסו את עצמם אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה פשוט טרנדים. בישראל כל כמה שנים מותג אחר עולה ומותג אחר מוזנח. אולי יגיע שוב גם הסבב הצרפתי.

נכון מאוד. אבל בל נשכח שלייצרן כמו VAG תמיד יש נתח שוק יחסית גדול ולא משנה מי נמצא בכותרות קרי טויוטה או יונדאי או PSA.

אני מעריך ללא בדיקת מספרים מדוייקת שמספר הגולפים הנמכרים בחודש שווה ערך לכול רכבי PSA הנמכרים במהלך שנה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך ללא בדיקת מספרים מדוייקת שמספר הגולפים הנמכרים בחודש שווה ערך לכול רכבי PSA הנמכרים במהלך שנה.

אין צורך להעריך, ניתן לעיין בסטטיסטיקה המפורסמת כאן בפורום מדי חודש.

עד לחודש יוני 2018 נמכרו 1138 מכוניות פולקסווגן גולף, ובסה"כ 3089 מכוניות פולקסווגן.

מדגם 3008 של פיג'ו, למשל, נמכרו 1751 מכוניות, ובסה"כ 3966 מכוניות פיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שדיבר על מכירות גלובליות, אבל זו גם הגזמה פראית. סביר יותר שPSA מוכרים לפחות פי 4-5 ממספר הגולפים שנמכרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שמקובל לחשוב, אחריות ארוכה היא בראש ובראשונה כלי שיווק ולכן, יצרן שרוצה להראות שהמוצר שלו ראוי לאמון יאריך את האחריות על המוצר, ולעיתים זאת תהיה אחריות יבואן ולא אחריות יצרן, ותקציב העלות למימושה יגיע כנראה מסניף השיווק בתקציב.

ספיציפית לגבי סיטרואן ולובינסקי בכלל, יש שינוי גדול אצל היבואן (והארכת האחריות היא חלק ממנו) בשנה האחרונה סבל המותג ממיעוט דגמים, דבר שהחל להשתנות עם השקת ה- C3 Aircross וממשיך עם גירסת ה-1.2 ל-C4 Space Tourer.

בשנה הבאה צפוי להגיע ברלינגו חדש עם גיר אוטומטי סטנדרטי, וכן דגמים נוספים שיגדילו את המכירות משמעותית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי פועלים יפה בסך הכל, אבל לא באופן מספיק מלא ועקבי.

לסיטרואן יש בעיה בשני הפרמטרים הבאים (בעיה אמיתית ו/או בעית תדמיתית):

1. אמינות לקויה- הדרך לטפל בבעיה זאת היא הארכת אחריות ולובינסקי אכן נקטו בפתרון זה. היו צריכים לנקוט בדרך אגריסיבית יותר ולהאריך את האחריות המלאה ל- 7 שנים.

2. שמירת ערך בעייתית- הדרך לטפל בבעיה זאת היא כדלקמן :

א. הענקת הנחות והטבות במועד רכישת הרכב כדי ״לפצות״ על ירידת הערך העתידית- לובינסקי אכן נוקטים בדרך זאת בצורה די אגריסיבית אבל לא לגבי כל הדגמים, למשל על האיירקרוס אין כל הנחות או הטבות. מעבר לכך גם שאר היבואנים נוקטים בכך, סיטרואן צריכים להיות אפילו יותר אגריסיבים משאר היבואנים.

ב. התחייבות לרכישה חוזרת במחיר מחירון- לובינסקי נוקטים בדרך זאת רק לעיתים ולא במשולב עם הנחות והטבות אחרות.

לדעתי לובינסקי צריכים לנקוט בכל הדרכים הנ״ל יחדיו, בצורה קבועה ומלאה לגבי כל הרכבים של סיטרואן, כך יהיה בטחון ללקוחות. כמובן שיש לכך עלויות, אבל עדיף אפילו שלובינסקי יעלו את תמחור רכביהם כדי לממן זאת וממחיר זה לנקוט את כל הצעדים הללו, עדיין מספר הלקוחות ייגדל בסך הכל לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הענקת הנחות והטבות במועד רכישת הרכב כדי ״לפצות״ על ירידת הערך העתידית

כמובן שיש לכך עלויות, אבל עדיף אפילו שלובינסקי יעלו את תמחור רכביהם...

אז לא הבנתי, להוריד או להעלות?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו מאריכים אוטומטית אחורה אחריות לדגמי סיטרואן ל5 שנים זה היה עוזר. אבל לא.

ואז מגלים שמיכל ומשאבת אוראה בדגמי הדיזל עמידים כמו בלנדר מוט בשקל וכוס חד"פ, אבל מתומחרים בעשרת אלפים שקל, ושהיבואן לא מטפל בבעיה ברכבים שיצאו מהאחריות, אפילו בקצת. וזה כבר באמת פוגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השניקל שלי:

ברשותי קקטוס 2016 (אחריות עד 2020, כי רכשתי מהם 0 ק''מ ב2017)

נחשפתי פה ושם לכמה בעיות שהתגלו בכמה קקטוסים, לא משהו מדי רציני, אבל כן דברים שעולים כסף

למשל סדק בתושבות פנסי הלד, או סדק בפנס בלימה אמצעי, שטיחים שנקרעים מהר, ועוד.

אצלי, ואצל רוב בעלי הקקטוסים התופעות לא קרו. אבל מקריאה בפורומים בחו''ל הבנתע שאלו תקלות שכיחות (אם כי לא גורפות).

כיום כל מי שנתקל בבעיה מטופל במסגרת האחריות בלי שום התחמקות מצד לובינסקי, ועל כך שאפו (יש יבואנים שיתנערו מסדקים / שברים / קרעים. ע''ע הבחור עם האאודי אאל''ט שביקשו ממנו 10,000₪ על חתיכת פלסטיק).

אבל

מבחינתי, אם אחת מהתקלות האלה יופיעו לאחר תקופת האחריות, זה יהיה המבחן של לובינסקי.

מצד אחר, יקוב הדין את ההר. מאידך גיסא, הבעיות היו מוכרות קודם, לכן גם אם באקזמפלר כזה או אחר זה הגיעה אחרי, מן הראוי שתיקחו אחריות.

מה יעשו לובינסקי? ימים יגידו.

אם לשפוט עפ''י הסיפור של האוריאה, זה לא נראה טוב.

אני מקווה שמישהו שם קורא את זה ויידע להפיק לקחים. חבל לי שמכוניות ראויות לא נמכרות בגלל סטיגמות.

הערת אגב, שלחתי קישור לשרשור הזה לסמנכלי''ת המכירות של סיטרואן. היא לא הגיבה לי, אך מעניין לשמוע ממנה מה דעתה על שלל הנושאים שעלו פה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהמצב נובע משילוב סיבות :

1. הישראלי רגיש מאד למחיר. עוד לפני אחריות

2. ציי הרכב רגישים עוד יותר . ללא אחריות. שינוי מחיר זה קריטי.

3. מיתוג . אחרי המחיר הצרכן הפרטי ניזון משמועות וסטיגמות ורק אז הוא בכלל מסתכל מה עומק האחריות (2,3,5,7 שנים)

סטיגמות זה נושא כאוב אצל לובינסקי. עם כל המאמץ השיווקי,מספיק תפוח רקוב אחד....היסטורית , הם לא טיפלו בתפוח מספיק מהר. אז ארגזים שלמים נרקבו.

זה יכול להיות דגם רקוב או מוסך רקוב או שילוב...

וזה נזק לשנים ארוכות. ארוכות אפילו מאחריות ארוכה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...