Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחמקות אחריות עקב טענת מרווחי טיפולים, מי צודק?

אליהו שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהיה מופתע כמה לחץ יומיומי יכול לגרום לך " לשים *ין בלי כוונה" .

ברכב עבודה מקפידים שבעתיים. כשאני יודע שלא יהיה לי זמן אני מכניס לטיפול יותר מוקדם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מ

ברור לכל שחריגה מינורית (שעדיין צריך להגדיר) היא לא נוראית. תשלח מייל ליצרן עצמו ותשאל אותו מהי החריגה שתכבד אחריות.

תשובה נאה ומדויקת, באמת מעניין לדעת מה הטווח. מן הסתם יהיו פה הבדלים בין היצרנים.

כל הקטע של ״לא לקחתי אחריות על מעשיי ועכשיו אני מצפה לרצון טוב של לא-משנה-מי בסביבה שלי״ מתחיל להימאס.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסיטרואן? בחוברת אחריות רשום שמותרת חריגה של עד 3000 ק"מ או עד חודש.

אין איזכור לכך שבטיפול הבא צריך לאפס את החריגה.

בכל מקרה מדובר לדעתי בהתקטננות מיותרת של היבואן. שום נזק לא יגרם לרכב מחריגה כזאת. גם אם החוק לצד היבואן, זה משהו שנותן שרות טוב יכול היה "להעלים עין" ממנו. זה לא שפספסו שנה שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום העמוד הרלוונטי מחוברת אחריות של סיטרואן, החוברת משנת 2016:

אגב שימו לב לניסוח. אחריות מוסרת רק במקרה ויש בעיה שקשורה לאי ביצוע טיפול.

לכן עקרונית תקלה במנגנון חלון חשמל לדוגמא, אמורה להיות מכוסה גם לא בוצעו טיפולים בכלל.

rps20180712_165120.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הוחלט, כמה זה חריגה? וסגרת את זה מול המוסך שלו?

אתה נתפס על קטנות, מה שבטוח שפחות מ-3000 ק"מ זאת לא חריגה בעייתית. כמו שאמרתי מקודם יש חריגה ויש חריגה. במקרה הזה החריגה היא שולית שכל יבואן יכבד. נראה אותך במצב דומה לשל פותה"ש פותח את הארנק בגלל שהאחריות לא תקפה עליך כי חרגת בפחות מ-3000 ק"מ.

היום מסקרנות שאלתי 2 בעלי מוסכים מורשי יבואן שאני עובד מולם באופן יומיומי ושניהם אמרו שאין שום בעיה עם חריגה כזאת של ק"מ. מוסך שמתנער מאחריות מנסה את שיטת מצליח.

אני לא אמור לסגור שום דבר מול המוסך שלו, אבל לכל יבואן יש מחלקת שירות. שפותה"ש יפנה אליהם ויראה איך פתאום כן יש לו אחריות והמוסך יסדר לו מה שצריך כמו גדול.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב עבודה מקפידים שבעתיים. כשאני יודע שלא יהיה לי זמן אני מכניס לטיפול יותר מוקדם.

מכיר, מסכים ומצדיק ב 100% .

ועדיין...

היה אפשר "לנזוף" - ועדיין להוציא לקוח מרוצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל ניתן לתכנון, לפעמים אתה קובע לעצמך לעשות טיפול בשבוע מסוים ואז יוצא שבוע עמוס, שבוע לאחר מכן אתה כבר ב 1500 ק"מ חריגה.

בדיוק בשביל זה מאפשרים חריגה של 3000 ק"מ, זה דבר הגיוני וסביר. מה שלא סביר זה שמבטלים אחריות בכלל חריגה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נתפס על קטנות, מה שבטוח שפחות מ-3000 ק"מ זאת לא חריגה בעייתית

אני לא. המספר הזה, זה לא מה שציינת בפוסטים הקודמים, אלא רק עכשיו, בהסתמך על הציטוט שעלה מחוברת האחריות.

נראה אותך במצב דומה לשל פותה"ש פותח את הארנק בגלל שהאחריות לא תקפה עליך כי חרגת בפחות מ-3000 ק"מ
נפלת על האדם הלא נכון, אני לא אגיע למצב הזה. אני נוסע פחות מ-15K ק"מ בשנה, ולכן מטפל "פעם בשנה". כל הטיפולים (שמונה במספר) עד היום, מבוצעים ומוחתמים בתאריך 4/4 בכל שנה, חוץ מפעם אחת, שיצא בשבת.

קבל דוגמא:

service_documentation.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והם טוענים שלא החלפת מסנן סולר ובגלל זה התקלה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא. המספר הזה, זה לא מה שציינת בפוסטים הקודמים, אלא רק עכשיו, בהסתמך על הציטוט שעלה מחוברת האחריות.

בטוח? תקרא שוב את התגובות הראשונות... מההתחלה אמרתי ש-3000 ק"מ זה לא בעייתי. תן לי אפילו להגיד לך ככה, גם עם חריגה קצת יותר גדולה מזאת אולי סביר להניח שיערימו עליך קשיים. אבל אם תפנה למחלקת השירות של היבואן, תראה שעדיין תחול עליך האחריות. אלא אם כן זאת תקלה ישירה במשהו שקשור לטיפול.

עם כל הכבוד אני לא צריך את חוברת האחריות כדי לדעת מתי חלה האחריות ומתי לא. חלק גדול מהעבודה שלי היא להתעסק בזה.

נפלת על האדם הלא נכון, אני לא אגיע למצב הזה. אני נוסע פחות מ-15K ק"מ בשנה, ולכן מטפל "פעם בשנה". כל הטיפולים (שמונה במספר) עד היום, מבוצעים ומוחתמים בתאריך 4/4 בכל שנה, חוץ מפעם אחת, שיצא בשבת.

קבל דוגמא:

[ATTACH=CONFIG]506924[/ATTACH]

ממש לא נופל עליך, מסכים שצריך לטפל לפי הספר (אמרתי מההתחלה) וגם אני עושה את זה תמיד. אבל מלכתחילה אמרתי שלא מדובר בחריגה גדולה, ולכן אין בעיה של אחריות.

עריכה אחרונה על ידי cars-@-lover
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...