Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב 25,000 , ידנית בלבד, מה קונים?

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק אל תשכח גם להשוות את שני כוכבי הבטיחות שקיבלה האפסילון, לעומת ה-5 שקיבלה הפיאסטה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואל שוב לגבי האפסילון 0.9 טורבו, האם יש אמת לגבי השמועה שהמנוע והטורבו קורסים?

כי יש אחת בלוח שמעניינת אותי, אבל חושש מאותה שמועה.

אני לא שולל פיאסטה ופיג'ו אבל רוצה לבדוק קודם את הלנציה לפני שבודק אחרות

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I10 לא תתאים לך אם יש לך יותר משני ילדים- היא מכונית בסגמנט מיני,די צפופה מאחור,מנוע 1,000 הרכב חלש ואני עדין וכנ"ל פיקנטו עם אותו מנוע.

אם תחליט ללכת על אחת משתיהן אז רק מנוע 1200/1250.

לדעתי,אתה צריך לחפש סופר מיני אם מדובר בשני ילדים ולא להיות מקובע,אפסילון הוא רכב שכנראה יהיה יותר יקר לאחזקה מכל פיאט אחרת.

יש גרנדה פונטו שנתון מתקדם שיכול להיכנס בתקציב עם מנוע 1,400 כך שאני לא מבין מדוע לחפש הרפתקאות בלנצ'יה.

אם מדובר על 3 ילדים,זה סיפור אחר ותצטרך לחפש משפחתית- כאן ההיצע של הידניות בתקציב הזה בעייתי ועל אף "חיבתי" למכוניות צרפתיות אולי בכל זאת מגאן/סניק ידניות (ללא הגיר האוטומטי "המהולל") יעשו כאן את העבודה היטב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקלו גם קליאו דור 3. יש מבחר גדול ביד2 מהשנים 2011-2012. ראיתי כמה עם ק"מ נמוך וגם ישאר לכם עודף ליישור קו וכמה תיקונים קטנים.

הרכב מרווח יחסית לקטגוריה, נוח לנסיעה, אמין וחסכוני(1 ל15 בממוצע משולב). יש אפילו בקרת שיוט.

הוא לא הכי חזק זה כן, השאלה מה הצרכים.

בתור בעלים של אחת כבר 5 שנים, תמורה מעולה למחיר, רכב כיפי לנהיגה והעיצוב מעניין גם בפנים וגם בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על סופר מיני במקום מיני ומציע לבדוק גם את סקודה פביה הידנית.

מרווחת מאוד, נוחות נסיעה טובה ורמת אמינות גבוהה בדגמים עם מנוע 1.4 אטמוספרי וגיר ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה:

לאחר מחשבה רבה, האישה החליטה שרוצה פיאט 500 עם גג נפתח/סאן רוף.

אני יודע שהאוטו מיני לא יהיה נח להכניס ולהוציא את הילדים, אבל עם האישה לא מתווכחים.

היום הלכנו לראות פיאט 500 נראה שמתאים מבחינת המידות והצרכים לאוטו השני כי היא רוב הזמן תיסע לבד ולגן זה נסיעה של 2 דקות מהבית(הגן בסוף הרחוב).

ראיתי שיש שלוש דגמים לידנית:

פיאט 500 מנוע 1250 עם 69 כ״ס

פיאט 500 100 כ״ס עם מנוע 1400 אבל מהשנים 2009

פיאט 500 מנוע טורבו 0.9 כמו של הלנצ׳יה שלא מומלץ לגעת.

שמועות רבות שהגיר הרובוטי ממש גרוע, האם נכון?

איזה דגם הכי אמין?

בהתאם להחלטה החדשה התקציב עלה ל 30,000₪.

תזכורת לגבי הרכב.

הרכב הוא השני בבית יהיה בו 2 כיסאות ילדים/תינוק באופן קבוע לגבי הנסיעה 15 קמ ביום בתוך העיר עדיפות לידנית.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא חשבה מה תעשה בחורף כשיש גשם וצריך במצב של כיפוף להכניס או להוציא את הילדים?

אם בכול זאת כן, הרובוט פחות נעים בעיר מאשר הידני ופחות אמין.

מנוע ה 1.2 כמו בפנדה חיסכוני ואמין ולעיר לגמרי מספק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש 500 1200 סמ"ק רובוטית, היא מאד מרוצה, אני לא מתחבר לגיר, מקדימה הרכב נוח ומרווח יחסית, מעולם לא הסענו מישהו מאחור... היתרון הגדול שלה הוא הקלות בתמרונים בעיר, יציבות והנאה יחסית בנהיגה ומראה שובב ונאה. למי שהעיצוב לא מדבר אליו ולא ממש זקוק לרכש 3 דלתות קטן שיבחר באופציות האחרות או פשוט בפנדה..

אחרי 4 שנים עם פנדה שחולקת אותו מנוע ומכללים אחרים, האמינות מצוינת אם כי ככל שהאוטו ישן יותר, הסיכוי לתקלה גדל.

אשר לגיר הרובוטי ב-500, הוא לא פחות אמין, גם לא יותר אמין מגירים דומים אחרים, לעצמי לא הייתי קונה אבל כדי שהאשה תהיה מרוצה עשיתי את הפשרה הזו...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני הידני לא זמין עם סאנרוף, רק בהתקנה מקומית, אלא אם כן הגיעו דגמים מיוחדים פה ושם.

יש את ה-500C שהיא מעיין קבריולט (לא בדיוק), אבל אני בספק אם תיכנס לכם אחת בתקציב.

יש כאן סיכום שכתבתי על הרכב:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?613772-%D7%A4%D7%99%D7%90%D7%98-500-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%94-(%D7%957600-%D7%A7-quot-%D7%9E)

בדף 3 יש סיכום של השנה השניה.

(יש לי את הגרסה הרגילה עם מנוע 1.25 וגיר ידני)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...