Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"צרחות בהונג קונג" - משחקי השף

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו פה צופה במשחקי השף של רשת ?

אתמול אני ואשתי צפינו בפרק ה-16 של העונה השלישית והוא היה פשוט קורע. דמות אחת ספציפית בעונה הזאת מאוד מבדרת אותנו: רועי הלוי שהצליח לספק כמה רגעים חזקים מאוד בתוכנית.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אישתי מדרדרת אותי לראות את השטויות האלה.

לדעתי הבן אדם מעצבן ברמות ואני מקווה שיעיפו אותו כמה שיותר מהר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה מריאלטי שמערב יצירה- רואה 2 תכניות בשנים האחרונות. אחת זו משחקי השף, השניה forged in fire המצוינת של ערוץ ההיסטוריה.

את רועי מאוד רציתי לחבב, אבל זו משימה בלתי אפשרית. הבנאדם צועק בלי סוף באמצע המשימות (גם דברים לא קשורים בגרוש) ומפריע לאחרים לעבוד. אני מקווה מאוד שיתאפס על עצמו ויוריד טונים, אולי יהיה אפשר לעודד אותו ככה. כרגע אני מחכה שיעוף בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי מדרדרת אותי לראות את השטויות האלה.

אני פשוט לא יכול לבלוע את הסגנון שבו תוכניות כאלו מצולמות. מאחר ופעולת הבישול איננה מן הדברים המסעירים ביותר שניתן לראות, כל התוכניות הללו מסתמכות על תנועת מצלמה בלתי פוסקת. עושה לי כאב ראש.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
אני נהנה מריאלטי שמערב יצירה- רואה 2 תכניות בשנים האחרונות. אחת זו משחקי השף, השניה forged in fire המצוינת של ערוץ ההיסטוריה.

את רועי מאוד רציתי לחבב, אבל זו משימה בלתי אפשרית. הבנאדם צועק בלי סוף באמצע המשימות (גם דברים לא קשורים בגרוש) ומפריע לאחרים לעבוד. אני מקווה מאוד שיתאפס על עצמו ויוריד טונים, אולי יהיה אפשר לעודד אותו ככה. כרגע אני מחכה שיעוף בהקדם.

ראית את גירסת הקצבים של Forged in Fire? פסיכי!. מאוד הייתי רוצה לראות טבעוני צופה בזה... זו יכולה להיות תוכנית ריאלטי בפני עצמה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקום לראות אנשים מבשלים בתכניות ריאליטי עם כל 5 דק' פרסומות, אני מכין לעצמי חצי קילו אנטריקוט בחמאה מלוחה על מחבת פסים ויושב לראות rust bros בנטפליקס. לדעתי עדיף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...