Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה ראשונה - סוני a6000

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

24-105 זו מין עדשה כללית שיש בכל מערכת. אז גם מי שמצלם עם פריים מחזיק עוד זום-קיט לכל הדברים האחרים.

15-30 זו עדשה שהצד הרחב שלה כ"כ רחב, שזו עדשה ייעודית לסוג מאוד מסויים של צילומים/סגנון, עם עיוותי עדשה ניכרים.

עדיין, כמוך, הרב מצלמים בנורמל וטלה קצר.

טלה ארוך זה לצפרים ואנשים שלא מבינים בצילום ומנסים לצלם מרחוק, בלי שייראו שהם מצלמים...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם מדובר פה על אותה מצלמה?

https://www.ebay.com/itm/Panasonic-Lumix-GX80-SILVER-kit-12-32-f3-5-5-6-IOS-DMC-GX80K/401552246727?epid=1277257268&hash=item5d7e6107c7:g:9sEAAOSw27FbNzmS

עריכה אחרונה על ידי דני 9999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעיתי.

יוצא 2540

https://www.ebay.com/itm/Panasonic-LUMIX-DMC-GX7MK2K-12-32mm-Zoom-Lens-kit-Silver-Japan-Version-New/332460400952?hash=item4d682f2138:g:dWsAAOSwl2haF8U3

עריכה אחרונה על ידי דני 9999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשמירת/הורדת תמונות בסוני: נדמה לי שרוני כתב פה פעם הסבר כיצד לתחמן את המערכת ולגרום לסיפור הזה לעבוד... הפסקתי לקרוא באמצע. למשוגעים בלבד.

אצלי שולפים כרטיס ומחברים למק, מועתק תוך שניות בודדות ומשם מתחיל לעלות באופן אוטומטי ברקע ל-flickr. ברגע שזה בפליקר זה זמין בכל מקום, ואפשר למשל לשתף מהאפליקציה לסבתא בווצאפ.

אגב, מניסיון עם כל מיני חברים בעלי מצלמות שלא מוכנים לשלם לשירות גיבוי/שיתוף בסגנון פליקר, אלא מסתמכים על גיבוי פרטי איפה שהוא מדי פעם בכונן חיצוני - הם פשוט לא מצליחים לשתף שום תמונה בשום מקום, וחוץ מהם אף אחד לא רואה את התמונות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

24-105 זו מין עדשה כללית שיש בכל מערכת. אז גם מי שמצלם עם פריים מחזיק עוד זום-קיט לכל הדברים האחרים.

15-30 זו עדשה שהצד הרחב שלה כ"כ רחב, שזו עדשה ייעודית לסוג מאוד מסויים של צילומים/סגנון, עם עיוותי עדשה ניכרים.

עדיין, כמוך, הרב מצלמים בנורמל וטלה קצר.

טלה ארוך זה לצפרים ואנשים שלא מבינים בצילום ומנסים לצלם מרחוק, בלי שייראו שהם מצלמים...

מאה אחוז נכון.

ה-24-105 החליפה את ה-18-200 כי רציתי יותר איכות ולא כאב לי לוותר על הקצה הטלה, ה-15-30 נקנתה נטו מצורך ובשביל טיול שכלל הרבה נופים וצילומי רחוב.

שוב, אין ספק שעדשת פריים נותנת תחושה אחרת לגמרי לתמונות, אבל קודם צריך ללמוד לעבוד איתה (כמו להבין ש"לעשות זום עם הרגליים" זה שטות) ולהבין מה חסר בעדשה הנוכחית. אחרת המגבלות שלה יעלו על התועלת.

ולגבי העברת תמונות מהמצלמה למחשב/טלפון/כל-מכשיר-עם-אינטרנט - לא מכיר אפליקציה אחת שעובדת כמו שצריך, לא מזמן ניסיתי להעביר תמונה לטלפון עם האפליקציה של ניקון, אני חושב שמתתי בשיבה טובה לפני שהצלחתי. סיוט שלא ברא השטן, אני יכול להישבע שהנאצים פיתחו את האפליקציה הזאת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה GX80. הדגם הקודם.

זה אינו הדגם קודם, אלא המקביל האירופי של ה-GX85. אם יש ביניהם הבדל הוא כנראה במערכת הוידיאו. המצלמה המוצעת באיביי נמכרת על ידי מוכר איטלקי. ודרך אגב - הגג הכסוף הוא וריאציה עיצובית קצת נוסטלגיתף, יש גם גרסה דומה עם גוף חום. ההבדל בין שלוש הגרסאות חיצוני בלבד.

ההפרש במחיר לעומת אמאזון מטעה - הערכה באיביי כוללת עדשה אחת בלבד והמחיר אינו כולל מיסים.

אישית אני מעדיף את אמאזון כמקור אמין מאד, בודאי לציוד יקר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיביי המוכר האיטלקי יוצא 2100 ש"ח כולל משלוח עם עדשה 12-32

גם אם יתפס ואשלם מיסים זה עדיין הרבה הרבה יותר זול מהארץ

באמזון זה יוצא 2700 ש"ח עם 2 עדשות 12-32 45-150

יש הפרש של 600 ש"ח

לא מעט כסף בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא העברת תמונות באלפא הולכת לי מאוד בקלות. 3 לחיצות במצלמה עצמה להגיע למסך ההתחברות וייפי, מתחבר דרך הטלפון לוייפי של המצלמה ואז כל האלבומים פרוסים לפניך ואתה יכול לבחור מה להוריד למכשיר, לשתף לאינסטגרם וכו'. כמון שבסוף היום הכרטיס מתחבר למחשב לצורך גיבוי אבל זה אחלה פיצ'ר

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "גם אם ייתפס"? ימוסה כחוק.

ההפרש יהיה בסוף לטובת אמזון. אין פה שאלה בכלל, ממי להזמין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמנה המצלמה מאמזון לאחר שהייתי בחנות צילום ופיזית בדקתי אותה.

https://www.amazon.com/PANASONIC-12-32mm-45-150mm-Stabilization-DMC-GX85WK/dp/B079VDF7ZG/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1531314715&sr=8-3&keywords=gx85&tag=vglnkc6315-20

אם אני משקלל את העלות העדשה הנוספת שמגיעה איתה לעומת העלות של העדשה בארץ בנפרד

אנחנו כבר מדברים על הבדל של למעלה מ 1300 ש"ח.

נקבל אותה ונתחיל ללמוד אותה.

תודה לכל מי שעזר. אני דיי שלם עם המצלמה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

חזרתי משלושה שבועות בקנדה עם איזה 1300 קליקים, במבט ראשון נראית מצויין, בודאי בידים של צלם מתחיל שעדיין לא שולט בכלי. אבל עיקר הצילומים נעשו עם עדשת 12-60mm f/3.5-5.6 ומיעוטם ב-20mm f/1.7, ה-45-150 לא היתה שימושית, ה-12-32 נשארה בבית. כל העדשות הן מבית פאנאסוניק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...