Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תפעול CD-changer ישן.

malcishua
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מקווה שזה המקום הנכון להעלות את הנושא.

ברשותי צ׳יינג׳ר ישן של Alpine מדגם CHM-S611 (בתמונה הראשונה). בתוכו מחסנית שבה (כנראה) מספר דיסקים. יש לי סיבה להאמין שנמצא שם דיסק שיכול להיות חשוב לי. לא נראה שניתן לשלוף את המחסנית ללא חיבור היחידה לחשמל. קיים כפתור eject (כך שאין צורך ביחידת ראש שתשדר פקודת eject לצ׳יינג׳ר) אבל הוא מן הסתם יעבוד רק כשהצ׳יינג׳ר יחובר לחשמל. מהיחידה יוצא כבל אחד שאני מניח שמשמש גם לאספקת חשמל (בתמונה השניה).

אני מעוניין להוציא את המחסנית מבלי לפרק את הצ׳יינג׳ר לגורמים. חשבתי שיהיה פשוט לחבר אותה לחשמל, אבל בשלוש חנויות אודיו לרכב שביקרתי בהן העיפו מבט וקבעו מיד שלא יכולים לעזור לי ושאין להם דרך לחבר את היחידה לחשמל.

האם מישהו יודע על דרך לעשות זאת? או שאולי יש דרך לשלוף את המחסנית מבלי לחבר לחשמל?

כל עזרה תתקבל בברכה...

IMG_3033.jpgIMG_3034.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לבחור מעליי.

נתן לך את התשובה.

תחבר לפין 6+7 מתח של פלוס+12V

ולפין 8 תחבר מינוס 12V

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פין 8 אדמה!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו (מינוס = אדמה) אין ארקה ברכב

במידה ויחליט לחבר לשנאי של 12V של מינימום 3 אמפר. יש לו 2 כבלים + - אז לאן ילך המינוס?

לפין 8

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו (מינוס = אדמה) אין ארקה ברכב

במידה ויחליט לחבר לשנאי של 12V של מינימום 3 אמפר. יש לו 2 כבלים + - אז לאן ילך המינוס?

לפין 8

רשמת מינוס 12 - שזה רחוק ב12 וולט מאדמה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...