Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לעשות לרכב ביטוח חובה + ג' לתקופה של יום או שבוע אחד?

yoni11551
שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביטוח חובה לשבוע אפשר לעשות בפול. אבל הכי פשוט (וגם כנראה הכי זול) לעשות לשנה ולבטל אחרי שבוע.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לעשות ביטוח לשנה ולבטל היא שיש נוהל מטומטם שכדי לבטל ביטוח חובה צריך להביא תעודת ביטוח מקורית לאחד הסניפים, ולא מספיק לשלוח במייל או למלאות הצהרה שהמבוטח מבקש לסיים את הביטוח, וצריך למצוא את הזמן ללכת לאחד הסניפים (או לסוכנות ביטוח) רק בשביל לתת להם ביד את התעודה המקורית, וזו הבעיה שלי עכשיו, אני מכרתי את הרכב ואני רוצה להחליף את הביטוח חובה לרכב אחר ואי אפשר לפני שאני מביא את התעודה המקורית, הבעיה שאין לי אותה, אז אמרו לי להביא ביטוח של הקונה ובינתיים כבר שבועיים שאני לא משיג אותו ומשלם סתם ביטוח.

וחוץ מזה במקרה שאתה עושה ביטוח לשבוע הרי שתצטרך לחכות עד שתגיע לך בדואר התעודה המקורית, ועד שלא תביא להם אותה תשלם סתם.

זה אחד הדברים הטיפשיים שקיימים, כאילו אנחנו נמצאים לפני 50 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא צריך ללכת, אפשר לשלוח בדואר (אני עשיתי את זה בשתי הזדמנויות שונות).

אגב, לפי הבנתי ניתן לעצור את הביטוח בכל רגע, את התשלום עצמו תקבל רק כשהתעודה המקורית תגיע לידי החברה - אבל הוא יחושב מהיום שבו הודעת על ההפסקה.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אגב, לפי הבנתי ניתן לעצור את הביטוח בכל רגע, את התשלום עצמו תקבל רק כשהתעודה המקורית תגיע לידי החברה - אבל הוא יחושב מהיום שבו הודעת על ההפסקה.

הנציג הסביר לי (הוא אמר לי שההיגיון מאוד פשוט:roll:) שכל זמן שהם לא מקבלים את התעודה המקורית הם עדיין אחראים ואם נניח יקרה משהו והקונה ימצא את התעודה המקורית הוא יוכל לתבוע אותם.

אני בכל אופן לא הבנתי בזה שום היגיון, מה הבעיה למלאות הצהרה שאני מבקש לסיים את הביטוח או להחליף לרכב אחר, מה תעזור תעודה מקורית אם יש חתימה של הקונה על סיום הביטוח, ובאמת בביטוח צד ג' אין את הנוהל הזה ורק בחובה. מה הנוהל הטיפשי הזה.

בכל אופן אם זה ההיגיון שלהם הרי שאיך שאני מבין הביטוח ממשיך עד שתגיע אליהם התעודה המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנציג הסביר לי (הוא אמר לי שההיגיון מאוד פשוט:roll:) שכל זמן שהם לא מקבלים את התעודה המקורית הם עדיין אחראים ואם נניח יקרה משהו והקונה ימצא את התעודה המקורית הוא יוכל לתבוע אותם.

אני בכל אופן לא הבנתי בזה שום היגיון, מה הבעיה למלאות הצהרה שאני מבקש לסיים את הביטוח או להחליף לרכב אחר, מה תעזור תעודה מקורית אם יש חתימה של הקונה על סיום הביטוח, ובאמת בביטוח צד ג' אין את הנוהל הזה ורק בחובה. מה הנוהל הטיפשי הזה.

בכל אופן אם זה ההיגיון שלהם הרי שאיך שאני מבין הביטוח ממשיך עד שתגיע אליהם התעודה המקורית.

מסכים אתך לגמרי שהנוהל טפשי.

בכל אופן, התייחסתי לתקופה עליה מתקבל ההחזר ולא לעובדה שחייבים להחזיר את התעודה (על זה אין ויכוח). במקרה שלי זה התנהל כמו שתארתי - הודעתי בתאריך X על ביטול הפוליסה, התעודה הועברה אליהם רק שבועיים לאחר מכן. ההחזר שהתקבל (אכן רק לאחר שקיבלו את התעודה) היה על התקופה שהתחילה בתאריך X ולא שבועיים מאוחר יותר - כלומר מהרגע שהודעתי ולא מהרגע שקיבלו את התעודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...