Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שהיבואנים (עדיין) לא מספרים לכם, וכדאי שתדעו

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשקט ומתחת לרדאר עלתה לה לכביש סנונית ראשונה של יונדאי i20 מתוחת פנים עם מנוע טורבו 998 סמ"ק, 100 כ"ס וגיר כפול מצמדים 7 הילוכים.

לדגם מערכות בטיחות מקוריות כולל בקרה אקטיבית לסטיה מנתיב, ובלימה אוטונומית. השמועות אומרות שהדגם צפוי להיות הדגם העיקרי של ה-i20 ב-2019. לדגם חישוקים קלים, ומערכת מולטימדיה מקורית עם תמיכה בApple Carplay ו-Android Auto (וסביר להניח שהיא תוצע עם שילוב של מערכת ה-Connected של כלמוביל/גילקאר)

המחיר הצפוי 103990 ש"ח

יש תמונות?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 213
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ה-i20 המחודשת פתרה חלק מהבעיות של הדגם הישן שהיו, מנוע וגיר מיושנים וחוסר במערכות בטיחות אקטיביות - מעניין מה עם בעיית האבזור.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אין לי מושג אם קרסו או מי ממטעמם קוראים מדי פעם בפורום מתגלגל בפורום שרשור על הניסאן מיקרה אחת השאלות שנשאלו שם היתה מתי יגיע הדגם החדש של המיקרה (K14) שהוצג כבר בתערוכת פריז 2016(!)

ובכן - יש סימנים שזה יקרה בקרוב.

הדגם יגיע אלינו מצרפת (אם מישהו רוצה רכב לא צרפתי זה תקף או לא? ) מצויד בגיר ידני ומנוע ה-900 סמ"ק המוגדש של רנו, ו-כן הוא יצטרך התקנה של מובילאיי...

המחיר הצפוי 75990 ש"ח

עוד רכב מצרפת שעד היום נמכר כמעט רק לנהגי מוניות, הוא ה-2008 דיזל שיגיע עם מנוע ה-1.5 החדש עם הספק של 120 כ"ס וגיר אוטומטי 6 הילוכים המוכר של אייסין. הרכב יגיע עם מובילאיי, והמחיר הצפוי הינו 131990 ש"ח. יש לציין שהמנוע החדש מציג רמת זיהום נמוכה מאד של 2.

ה-308SW דיזל, שהושקה בתרועה רמה בתחילת השנה, אכזבה עם 23 יחידות בלבד שנמכרו בין ההכרזה לסוף חודש נובמבר. הדגם קיבל את מנוע ה1.5 החדש עם 130 כ"ס וגיר 8 הילוכים - נחכה שיגיע ארצה.

דגם דיזל אחר מעניין של פיג'ו שאני מסופק אם ימצא קונים הוא ה-308GT שמגיע עם מנוע דיזל 2 ליטר, 177 כ"ס, גיר אוטומטי 8 הילוכים, מפרט בטיחותי מקורי מלא כולל זיהוי בשטח מת, ובקרת שיוט אדפטיבית.

כל הטוב הזה יכול להיות שלכם תמורת 179990 ש"ח גם למנוע זה נתוני זיהום מרשימים וגם הוא זוכה לרמת זיהום מינימלית של 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם יגיע אלינו מצרפת (אם מישהו רוצה רכב לא צרפתי זה תקף או לא? ) מצויד בגיר ידני ומנוע ה-900 סמ"ק המוגדש של רנו, ו-כן הוא יצטרך התקנה של מובילאיי...

.

גם הטויוטה יאריס היפנית מגיעה אלינו מצרפת - אכזבה שלא דאגו להתקין מערכות בטיחות נורמאליות.

הקליאו הידנית מכרה ממש מעט השנה - לדעתי להביא עוד דגם כזה ידני לא יתן המון אדד ווליו אבל מזל שהוא מגיע.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ההתחלתי למיקרה הידנית הוא נורא זול באופן מפתיע, אם אני לא טועה מבחינת המרכב מדובר בסופר מיני לכל דבר נכון?

אני מתפלא שהיא תושק במחיר כזה, להזכירכם המחירון ״הרשמי״ כביכול של הקליאו הידנית עומד על 85 אלף, אם המיקרה החדשה מתחילה כבר ב 75 זה אומר שבמינימום היא תרד ל 70 בימי מכירות ויש מצב שבהמשך זה אפילו ירד מתחת ל 70?

במקרה שכזה שהרכב יוצע באזור ה 60 פלוס בעתיד אז לדעתי זו תהיה אחת מהעסקאות היותר משתלמות בשוק מבחינת VFM למכונית סופר מיני חדשה, אם לא הכי משתלמת אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מופתע מהמחיר שכן זה בערך המחיר של שאר המתחרות.

הקליאו במהלך השנה נמכרת הרבה במבצעי 69 אלף.

זה שרושמים מחירון גבוה זה רק שתרגיש טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה בחול מוצעת עם בלימה אוטונומית, התראה ותיקון קל לסטייה מנתיב ואורות אדפטיביים, אז הפעם זו הבחירה של קרסו ולא אילוץ יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמערכות הללו מוצעות בחבילה עם עוד מערכות שגורמות למחיר הרכב להיות לא רלוונטי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר ההתחלתי למיקרה הידנית הוא נורא זול באופן מפתיע, אם אני לא טועה מבחינת המרכב מדובר בסופר מיני לכל דבר נכון?

אני מתפלא שהיא תושק במחיר כזה, להזכירכם המחירון ״הרשמי״ כביכול של הקליאו הידנית עומד על 85 אלף, אם המיקרה החדשה מתחילה כבר ב 75 זה אומר שבמינימום היא תרד ל 70 בימי מכירות ויש מצב שבהמשך זה אפילו ירד מתחת ל 70?

במקרה שכזה שהרכב יוצע באזור ה 60 פלוס בעתיד אז לדעתי זו תהיה אחת מהעסקאות היותר משתלמות בשוק מבחינת VFM למכונית סופר מיני חדשה, אם לא הכי משתלמת אפילו.

זה יקרה רק כשהדגם החדש יופיע בחו״ל. אל תבנה על קרסו בקטע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מופתע מהמחיר שכן זה בערך המחיר של שאר המתחרות.

הקליאו במהלך השנה נמכרת הרבה במבצעי 69 אלף.

זה שרושמים מחירון גבוה זה רק שתרגיש טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מודע לזה שהקליאו באופן לא רשמי אבל דה פקטו עולה 70K, בגלל זה התפלאתי על המחירון המשוער של המיקרה החדשה כי קרסו אוהבים לתת מחירון גבוה כדי שיוכלו לשחק איתו בימי מכירות אז תחשוב שהמיקרה החדשה רק מתחילה ב 75, לאן הם עוד ירדו?

אלא אם הם שינו אסטרטגייה ועכשיו הם לא יתנו עוד הנחות גדולות בימי מכירות זה אומר שבעתיד יש מצב שגם ימכרו אותה ב 60 פלוס כמו שהקליאו יורדת מ 85 ל 70. אבל בוא נחכה ונראה כי גם לי זה לא נשמע הכי הגיוני שהמיקרה הזו תרד פתאום ל 60 אלף על אותו המשקל של הירידה של הקליאו.

יכול להיות שקרסו החליטו להדביק מחירון שפוי יותר ולא לתת עוד הנחות ״ענקיות״ בימי מכירות, מקסימום תרד ל 70 ושם תתקע לאורך כל השיווק שלה בארץ כמו הקליאו שבחיים לא ירדה מתחת ל 70 כבר 5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של הקליאו, המבצעים על ה-0.9 ב-70 אלף החלו אחרי הפסקת הייצור של דגם ה-1.2 האטמוספרי.

במיקרה, אני כבר פחות מאמין שיירדו למחירים של מתחת ל-60 אלף, הדור הנוכחי גדול יותר ומחליף גם את הנוט.

מוזר שמחליטים להביא קליאו ידנית ומיקרה ידנית, אבל מצד שני הפסיקו את השיווק של הסנדרו הידנית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אני חושב הפוך, הקליאו תהיה זולה יותר. לניסן יש תדמית עדיפה על פני רנו, זה דגם חדש לעומת הקליאו, מערכות בטיחות מה שאין בכלל בקליאו.

היא תגנוב לקוחות מקליאו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו צריכים להתאפס על עצמם ולהביא רכבים עם אביזרי בטיחות מקו ההרכבה ולהפסיק עם הצפצפה הנקראת מובילאי.

אצל רבים מקוני הרכב כיום וממקבלי הרכב מהליסינג זה הופך לדיל בריקר, הגיע הזמן להתעורר שם בקרסו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אני חושב הפוך, הקליאו תהיה זולה יותר. לניסן יש תדמית עדיפה על פני רנו, זה דגם חדש לעומת הקליאו, מערכות בטיחות מה שאין בכלל בקליאו.

היא תגנוב לקוחות מקליאו.

איפה אמרו שיש מערכות בטיחות ברכב?

וקשה לי להאמין שלא תהיה אפילו הנחה לכיוון ה 70 אלף ככה שלכל הפחות המיקרה הידנית תעלה במחיר זהה לקליאו.

אגב יש מצב שהבחור שהביא את הידיעה טועה והמחירון הוא לא 75K אלא גבוה יותר, זה יהיה הכי הגיוני. נחכה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...