Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירוקו VS וולסטר

erel888
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,

נראה כאילו הגיע הזמן להשתדרג מהיונדאי קופה 2003 שלי ואני מתלבט בעיקר בין הוולסטר לשירוקו אבל פתוח לכל הצעה כמובן.

הבנתי שהיתרונות בולוסטר הם צריכת דלק טובה, תיקונים זולים יחסית אבל היא לא "סוחבת" כמו שצריך והדגם טורבו המנוע שלו הולך מהר יחסית.

השירוקו לעומת זאת נוסעת כנראה יותר טוב אבל צריכת דלק נמוכה וחלפים יקרים יותר שלא נדבר שהביטוח סביר להניח יעלה משמעותית יותר בגלל הטורבו.

התקציב הוא באזור ה-60 אלף.

אני מחפש רכב בטיחותי, לא יקר לתחזוק, נוח, יפה, "מיוחד" יחסית כזה שאין כמו מזדה 3 על הכביש וכשאני אצא לעקיפה היא תעבור בקלות.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוסטר זה סתם צעצוע עם מראה כאילו ספורטיבי. הגיר הרובוטי לא מומלץ והגרסא עם הגיר הפלנטרי יקרה ויש מעט אקזמפלרים ממנה.

שירוקו לא תהיה "לא יקרה לתחזוקה". זה רכב בעייתי מבחינת אמינות כעובדה ולא כסטיגמה ישראלית. אתה יכול למצוא את עצמך בבור כלכלי בלתי נגמר בגללה.

הייתי הולך לכיוון אחר, אולי לכיוון ה208 GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר, ויש לי הרגשה שהיא לאו דוקא זולה לתחזוקה, אבל וולוו c30 אולי יכולה גם להיות אפשרות, או לפחות כיוון.

הייתי חושב גם על מגאן קופה, אבל אמרת שידני זו לא אופציה (והיא גם לא כל כך חזקה).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בונה על הגרסא הזו של ה C30, היא סופר נדירה.

208 תפור עליך במידה ולא מפריע לך ידני.

יש לחברה קרובה וולוסטר - נהגתי ברכב כמה פעמים, לא רציתי להעליב אותה ולבקש ממנה להתחלף בתחנת אוטובוס סמוכה - אבל זה בדיוק מה שעבר לי בראש בכל פעם ופעם. אחד הרכבים הגרועים שנהגתי עליהם בחיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איך זו בדיוק התחושה שהייתה לי ביונדאי עד היום^

ניסיתי לחשוב על אלטרנטיבות אבל אז שמתי לב שחסר תקציב. אז ציין תקציב וננסה לחשוב על משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו? באמת? הייתי בטוח שעדיף עדיין להתרחק מהן כמו מאש.

חוץ מזה שאני כבר מיציתי את עניין הידני...

ספר את זה לבחור עם היונדאי וולוסטר שכתב פה בפורום לפני כמה ימים על זה שהלך לו הגיר וביקשו ממנו כמה עשרות אלפי שקלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

מה דעתכם הרווחת לגבי BMW 116i 2012 טורבו 1600?

ממה שקראתי הביקורות יחסית מפנקות - אמין, חסכוני, מהיר, שומר יחסית על הערך וכד'

החלפים באמת יקרים כמו שהשמועות אומרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היא מצויינת ומהנה, כל עוד אתה לא מחפש ביצועים מסמרי שיער...

המנוע דווקא בסדר גמור, ובהחלט גמיש ובשרני יותר מהדור החדש שלו בעל שלושת הצילינדרים, גם אם הביצועים על הנייר דומים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...