Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמת חיתוך של פלסטלינה לשמשה.

שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כך יצא שעד היום לעולם לא השתמשתי בפלסטלינה.

יש על השמשה של הרכב שלי כמות מכובדת של כתמים לבנים שלא יורדים בשטיפה.

החלטתי להשתמש בפלסטלינה. איזו רמת חיתוך כדאי לקנות לשמשה? כיצד לעבוד איתה? האם להרטיב את האיזור בעזרת מים עם סבון זה מספיק או שעדיף לקנות חומר יעודי לכך? אם כן איזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי רוב הפעמים פלסטילינה לא תהיה מספיקה לניקוי כל הכתמים על השמשה.

אתה יכול לקחת פלסטלינה בינונית (אתה לא באמת צריך חזקה) ואחרי זה אתה יכול לעבור עם razor בזווית על האזורים (יש סרטון של ammo בדיוק איך לעשות את זה).

חשוב מאד להרטיב את כל האזור בצורה שוטפת מים + סבון עם יחס לובריקנטים גבוה זה מה שתצתרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובר מידי פעם (כי אין צורך באופן שוטף,בדרך כלל בטיפולי דיטיילינג) עם פלסטלינה + מים וסבון ( עדיף פרי לכלים או Citra) לאחר מכן עובר עם אלכוהול על כל החלונות כולל פנימיים,לפעמים עם CarPro Eraser. תוצאה מושלמת. (לרוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי משתמש ברייזור/תער בכלל, רק במקרים הכי קשים. מעט דגריזר/חומר ניקוי כללי חזק ואיכותי - ושימוש עדין בספוגית הפלא, מנקה את השמשה באופן יסודי.

אם לא קנית עוד פלסטלינה, נסה את השיטה הזו, היא זולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שימוש בסכינים,הייתי מנסה פלסטלינה קודם.

רמת חיתוך בינונית או הכחולה, כחומר סיכוך להשתמש במים וסבון זה בסדר גמור.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...