Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שעון מעורר חכם, או: מנסה ללכת לישון בלי הסמארטפון ליד המיטה

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עם אלכסה או גוגל הום? שניהם יתנו לך גם הרבה מעבר, ואפשרות לתכנת את השעון מעורר בכמה מילים בקלות

במצב הזה את הטלפון תוכל להשאיר גם באוטו אם תרצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, כי אלכסה וגוגל הום ממש לא משדרות שום דבר...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל שעונים חכמים.

אם אתה כבר רוצה להרחיק מכשירים אלקטרוניים מעצמך, אל תעשה חצי עבודה.

קנה שעון מעורר פשוט, רצוי אנלוגי ומכני.

או תלמד את עצמך יקיצה טבעית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטרייה? ממש לא.

להרחיק בעיות פוטנציאליות? בהחלט כן.

לא בא לי לגלות שזה לא בריא "בדרך הקשה", ואין לי איפה להניח את המכשיר במרחק הגדול מ-1 מטר מהראש שלי (יש לי רק 30 ס"מ... )

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון מעורר פשוט, עם כפתור כיבוי מאחור, יעשה את העבודה מצויין. והשאלה אם הוא עולה 80 ש"ח או 150 לא מאוד רלוונטית כי לא קונים כזה שעון כל שבוע (השעון המעורר שלי בן יותר מ-20 שנה).

הנה דוגמא לאחד כזה:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=907670

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי להרחיק את הטלפון מחדר השינה.

לא בגלל קרינה, אלא כי מפתה מידי לבדוק איזה הודעה שלחו לך בדיוק כשאתה מנסה להירדם. ואז על הדרך לבדוק עוד מה חדש.

משתמש ברדיו שעון מעורר.

מבחינתי תכונה קריטית שניתן יהיה לכוון את זמן היקיצה בעזרת גלגל ולא בעזרת תפריט או לחצנים. כדי שתוכל לשנות את הזמן המתוכנן בקלות.

זכרתי סידרה של סוני משנות ה80 עם כפתורים כאלה. קניתי אחד נדיר כזה באיביי אבל הוא לא עבד עם החשמל של 50 הרץ - היה צובר איחור של 10 דקות בשעה. מכרתי אותו שוב.

132546391895_1.jpg

בסוף קניתי גרונדיג מגרמניה, הגלגלת פועלת היטב וניתן לכוון את זמן היקיצה או לעדכנו תוך שניות. החיסרון - המסך מסנוור, גם בתאורה החלשה ביותר. צריך לכוון את המסך לקיר. נדמה לי שייצור הדגם כבר הופסק.

192039-grundig-sonoclock220-blue.png

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי תכונה קריטית שניתן יהיה לכוון את זמן היקיצה בעזרת גלגל ולא בעזרת תפריט או לחצנים. כדי שתוכל לשנות את הזמן המתוכנן בקלות.

לא היה לי מושג שקיימת חיה כזו. אני מכיר רק כאלו עם כפתורים, מאז שאני זוכר. מגניב!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א יש את זה:

https://ruggie.co/

כסובל מבעיות התעוררות לעיתים אני שוקל לקנות אבל מחכה שהמחיר ירד קצת..

חסרון: על פניו נראה שאין אופציה לנונדיק.. פשוט קמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צג כחול כנראה לא טוב לשינה. אני סובל מהצג של YES.

הכי טוב הוא הכי פשוט - שעון אנלוגי על סוללת AA (או זוג) תמורת 20-30 ש"ח בכל חנות שעונים. לי יש בבית סטוק של כאלה באריזה (אם טרם השלכתי אותם), כיון שכולנו עברנו לסלולרי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...