Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק חדש - 2 נוסעים בלבד ברכב של נהג חדש שלא יודע לרשום כותרת

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 6940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שיודע ב-1 בנובמבר יצאו חוקים חדשים, המתירים לכל מי שעבר טסט לאחר תאריך זה להסיע אך ורק שני נוסעים.

אני רוצה את הדעה שלכם.

מה הייתם עושים אם אתם נוסעים עם חברים ברכב למסיבה של חבר, החבר, זה שנוהג, רשאי להסיע רכב מלא, וכל השאר הנוסעים הם בעלי רישיון אך רשאים להסיע רק 2 נוסעים.

כולם במסיבה, הכל טוב ויפה.

שנגמרת המסיבה, החבר, זה שהוציא את הרכב, והוא היחיד שרשאי להסיע 4 נוסעים, מתלונן על עייפות חזקה, או ידוע לכם שהוא שתה, והוא לא יכול לנהוג ברכב.

מה הייתם עושים במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אישית הייתי נוהג גם אם אסור, ואני מדגיש, זה רק אני!!!

יתכן שאנשים אחרים היו לוקחים את אותו החבר והרכב, ומבקשים את החברים האחרים שיסעו במונית או עם חברים אחרים מהמסיבה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נוהג אבל משתדל לא לעבור ליד משטרות ואם שוטר תופס אותי אז אני מנסה לעורר את רחמיו

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שיודע ב-1 בנובמבר יצאו חוקים חדשים, המתירים לכל מי שעבר טסט לאחר תאריך זה להסיע אך ורק שני נוסעים.

אני רוצה את הדעה שלכם.

מה הייתם עושים אם אתם נוסעים עם חברים ברכב למסיבה של חבר, החבר, זה שנוהג, רשאי להסיע רכב מלא, וכל השאר הנוסעים הם בעלי רישיון אך רשאים להסיע רק 2 נוסעים.

כולם במסיבה, הכל טוב ויפה.

שנגמרת המסיבה, החבר, זה שהוציא את הרכב, והוא היחיד שרשאי להסיע 4 נוסעים, מתלונן על עייפות חזקה, או ידוע לכם שהוא שתה, והוא לא יכול לנהוג ברכב.

מה הייתם עושים במקרה כזה?

לוקח מונית הביתה...

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אותו חבר לקח אותי למסיבה, שתה כמו מטורף ועכשיו לא יכול לנהוג -

מזמין מונית, ולא מדבר איתו, לפחות עד שיבין שהוא אידיוט שתקע אותי באמצע הלילה בלי דרך לחזור הביתה.

אם הוא עייף - קורה, גם לי.

אם הוא לא יכול לנהוג, עוצרים בצד, יושנים באוטו איזה שעה, וממשיכים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק לוקח תמפתחות ממנו ונוהג כל הדרך הביתה אם שוטר יעצור... נקווה שהוא יבין...

ואם הוא לא מבין?

מה תעשה אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו, מה הקטע, גם אני חושב שהייתי לוקח את האחריות עליי, לקוח אתהמפתחות ונוהג, הרי אם אני לא אעשה את זה, וחבר שלי ינהג, הוא מסכן גם אותי, אותו ואת החברים שלנו, וגם את שאר האנשים בכביש.

עדיף שאני יעבור על חוק שמי יודע כמה באמת הוא יעיל מאשר לתת לחבר לנסוע כשהוא שתוי/עייף ולסכן כל כך הרבה אנשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו, מה הקטע, גם אני חושב שהייתי לוקח את האחריות עליי, לקוח אתהמפתחות ונוהג, הרי אם אני לא אעשה את זה, וחבר שלי ינהג, הוא מסכן גם אותי, אותו ואת החברים שלנו, וגם את שאר האנשים בכביש.

עדיף שאני יעבור על חוק שמי יודע כמה באמת הוא יעיל מאשר לתת לחבר לנסוע כשהוא שתוי/עייף ולסכן כל כך הרבה אנשים...

כמו שכבר אמרתי זאת לא האפשרות היחידה, עדייף לקחת מונית...

מה שאתה אומר זאת האפשרות העדיפה מבחינת " אם כבר אני עובר על החוק אז נלך על בטוח..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק לוקח תמפתחות ממנו ונוהג כל הדרך הביתה אם שוטר יעצור... נקווה שהוא יבין...

אל תסמוך על זה אחי.. אותי תפסו ולי היה את התירוץ הכי הכי שיענו אתה אומר מי שלא ישמע לתירוץ הזה הוא בן אדם בלי לב בלי כלום.. ובסוף נדפקתי חזק

פג'ו 205

מודל 87

מנוע 1100

בעלים קודמים 1

215 אלף קילומטר

תמונות בקרוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ומה אני הייתי עושה?

לוקח את כל החברים ברכב שוטר עוצר אותי? אומר לו בצבא לימדו אותי לא להשאיר אנשים מאחור ובטח ובטח אני לא ישאיר את החברים שלי בכביש ראשי לבד... אז ככה שאתה רוצה לזמן אותי למשפט בבקשה.. אני ידבר מול השופט..

פג'ו 205

מודל 87

מנוע 1100

בעלים קודמים 1

215 אלף קילומטר

תמונות בקרוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתה מסכים איתי שאתה לא יכול לציית לחוק באופן סלקטיבי, זאת אומרת לציית לחוקים שנראים לך הגיונים/יעילים/הוגנים וכו' לעומת חוקים אחרים?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...