Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז טלוויזיה אינטרנטית, למה בעצם לא?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפוסט מיועד לאלו שעדיין עם יס והוט.

ספציפצית אני עם סלקום טיוי, אני גר לבד מעל שנה, באים אלי המון חברים להתארח, רובם בהתחלה שאלו אותי "איך אתה מסתדר עם החרא הזה, אין כמו יס\הוט".

הסברתי להם את הסיבה לבחירות שלי, ולאט לאט כשהם השתמשו בזה בעצמם החליטו גם לעבור, הבעיה הייתה יותר עם אלו שטענו את אותו הדבר "ההורים שלי לא ירצו לעבור, הם רגילים ליס\הוט".. כמובן שאת ההורים אני מבין מצד אחד, לא כל אחד אוהב להסתגל למשהו חדש.

מה שהיה עצוב לי יותר זה לדעת שחלקם היו משלמים את המחירים הישנים, כי את המחירים של הוט ויס הם מורידים רק אם לקוח מתקשר ומבקש להתנתק או מתלונן על מחיר גבוהה, אחד מהחברים בדק ואמא שלו שילמה על שירותי אינטרנט+טלוויזיה 430 שקל כשבפועל יש לה אינטרנט 40 מגה ובטלוויזיה היא רואה 3-4 ערוצים ברוסית בלי להשתמש בVOD וכו.. כשהחבר התקשר לחברה לנסות להוריד במחיר הוא קיבל חבילת בסיס ב150 שקל ועוד 80 על האינטרנט.

הצעתי לו להעביר את אמא שלו לסלקום טיוי והיא כמובן אמרה שאין לה רצון להתעסק בזה והיא לא מבינה, הדבר הראשון שעשיתי זה לנתק את הסטרימר אצלי בבית ולהגיע אליהם שתנסה להשתמש, אחרי שעה שישבנו על זה היא התאהבה, קיבלה יותר תוכן ואחרי שהסטרימר שהזמנתי להם הגיע, היא עברה לשם ועד היום מאושרת בחלקה והחבר הרוויח משתמש להתחבר בטאבלט להעביר את הזמן בעבודה.

בכל מקרה, חבר נוסף ביקש שאני יעזור להם גם לבחור משהו אינטרנטי בגלל המחיר, ובגלל שהילד שלהם בטעות הזמין בVOD איזה סרט והם שילמו על זה 30 שקל.

ישבתי עם עצמי אתמול מתוך סקרנות, מה בעצם לסלקום טיוי יש להציע מעבר למה שאני משתמש, כי סרטים אני לא רואה הרבה ואם כן אז מוריד מהאינטרנט את החדשים יותר.

אז סרטים יש 750 !, ואם יש סרטים בחלקים כמו למשל ג'ון וויק וג'ון וויק 2 אז יהיה את שניהם.

סרטים ישראלים יש 139

סדרות יש 140

160 סרטי דוקו

80 סדרות ישראליות

10 ערוצים ישראלים

6 ערוצים פנאי כמו ערוץ המטיילים, ערוצי אוכל, ערוץ E!, ערוץ המשחקי מחשב.

3 ערוצים של נשיאונל גיאוגרפיק

2 ערוצי ויוה

3 ערוצי חדשות בינלאומיים 2 פוקס וCNN אבל הם לא מתורגמים.

מבחינת ילדים:

7 ערוצי ילדים שכוללים דיסני, דיסני ג'וניור, ערוץ הילדים, לוגי, בייבי, ג'ים ג'אם ועוד ערוץ בשם הירו שאין לי מושג מה הוא.

90 סרטים

85 סרטים מדובבים לעברית

65 סדרות נוער

50 סדרות ילדים קטנים

45 תוכניות לתינוקות (כל תוכנית בין חצי שעה לשעה)

30 שירי ילדים

100 קלטות ילדים כמו מיכל הקטנה וכו

ספורט:

לא חובב ספורט אבל בחבילת בסיס מקבלים את ספורט 5 ספורט 5 פלוס וערוץ הליגה הספרדית (ONE)

בתוספת של נראה לי 29 שקלים (לא בטוח שזה המחיר), מקבלים את ספורט 5 פלוס בHD, ספורט 5 לייב, ספורט 5 גולד וספורט 1,2,3,4 בHD.

רוסית:

ההורים שלי משלמים תוספת של 29 שקלים לחבילה הרוסית ומקבלים

22 ערוצים ברוסית, שמתוכם 3 ערוצי מוזיקה, ערוץ 9 הישראלי והשאר ערוצים מוכרים, חסרון - אין את הערוץ HTB שאותו הצלחתי להשלים בנפרד.

180 סרטים ברוסית ש30 מתוכם אנימצייה לילדים\משפחה. והם מתאמצים לעדכן גם את הסרטים החדשים יותר, למשל בין האחרונים שצורף הוא תור ראנגקוק.

סדרות ברוסית אין שפע רק 5

עוד אפשרויות נוחות הם "שודר השבוע" שבעצם באופן אוטומטי כל התוכן ששודר שבוע אחורה מוקלט וניתן לצפייה מיידית, גם אם הגעתם מאוחר מדי לסדרה שלכם אפשר להריץ אותה מההתחלה באמצע השידור. ואם זה לא מספיק ניתן בכל זאת להקליט באופן ידני תוכניות שישמרו לחודשיים בענן.

יש גם את סלקום ווליום שבעיניי הוא מדהים! והוא כמובן מובנה בסלקום טיוי..

עכשיו המחיר של החבילת בסיס הוא 99 שקלים, אין צורך במכשור של סלקום פשוט רוכשים ממיר אנדרואיד טיוי, שכרגע במחיר מעולה והוא הסטרימר הרשמי שאיתו סלקום עובדים:

https://bit.ly/2KXFKeL

כמובן שאם הולכים להשתמש ב2-3 אז להזמין כמות סטרימרים בהתאם.

מי שמחליט להזמין, לא להזמין יותר מ1 במכה כדי שלא יעבור את רף המכס. להזמין אחד, לחכות שישלח ואז להזמין עוד אחד, מי שלא רוצה לחכות יכול בכל הזמנה של יחידה לשלוח בחברת שילוח אחרת, יש Israel Line, Israel express, SingPost. חשוב לציין שהוא עובד מעולה גם עם APPLE טיוי שאותו סלקום גם מוכרים\משאילים למי שלא מעוניין לקנות.

מעבר לסלקום טיוי או שירותים אחרים, הסטרימר הופך כל טלוויזיה לחכמה שנותן יוטוב, צ'יפ מובנה של chromecast שנותן להזרים מדיה מכל מכשיר בקליק 1, אפליקציות משחקונים,נטפליקס, קודי וכו וכו..

מבחינת תקיעות, כל עוד אין תקלות באינטרנט בבית אז הכל אמור לזרום, לשידור של טלוויזיה אחת מספיק אינטרנט פחות מ40 מגה במידה ואין שימוש מאסיבי עליו חוץ מהטלוויזיה.

לקחת בחשבון שעל כל משתמש שרוכשים מקבלים 5 מנויים, ז"א הורים שמספיק להם 2 יכולים לתת 3 לילדים או משהו בסגנון.. להורים שלי מספיק 2 (המנוי שלהם) אז אני מנצל את שלושת הנוספים, אחד בחדר שינה אחד בסלון ואחד בטאבלט כשאני בבסיס. בתמורה אני נותן להם 2 חשבונות נטפליקס כמוצר משלים :)

אחרי כל החפירה הזאת, שבגדול מיועדת לתת להבין לאנשים שאיו טעם לתת לחברות כמו הוט ויס לגנוב אתכם, כמו שגנבו את ההורים שלי ופשוט העברתי אותם לסלקום טיוי בכח, כי יתכן ששירותי האינטרנט יכולים לספק אתכם.

אני יכול להגיד בגאווה שבזכותי לפחות 10 אנשים עברו לשירותי טלוויזיה באינטרנט (לא כולם לסלקום) וחוץ מ1 כולם מאושרים עד היום.

יש לי חבר שהעביר את כל המשפחה לפרטנט טיוי מאחר והוא עובד שם, הוא טוען שהם מרוצים אבל החסרון הוא שאין להם תוכן משלהם והם מסתמכים על נטפליקס שאחרי חצי שנה יעלה 20 ש"ח ואין להם תוכן ברוסית והפתרון שלהם הוא שיתוף פעולה עם החברה KARTINA שהם יקרים מדי ולא משתלמים. החסרון היותר בולט הוא שאין את האפליקציה שלהם בחנות של גוגל מה שמחייב אותך להשכיר מהם את הציוד שלהם.

יש עוד המון חברות כמו NEXT TV, STING TV שעובדים עם סטרימר של אנדרואיד טיוי והיתרון הבולט אצלהם שניתן לפצל חבילות, ז"א רק סרטים וסדרות 30 שקל ודברים בסגנון, או רק ספורט ב10 שקל.

תבדקו, תחליטו ותחסכו כסף =]

אם יש שאלות, אשמח לענות :lol:

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בלי שום כבלים/לווין כבר למעלה מ4 שנים, עד לפני כמה שבועות זה היה האמאזון fire TV שענה לי על כל הדרישות כולל קודי, לפני כשבועיים רכשתי טלוויזיה חכמה (כי מה לעשות, לא מוכרים טלוויזיות גדולות וטיפשות) ואני מבסוט, התחברה לwifi בזריזות ויש ים ערוצים בחינם, בנוסף היא עובדת מדהים עם כל השירותים שאני מכיר.

התגובות זריזות ויש תקשורת מצויינת עם הסלולרי.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שטלוויזיה, במובן המסורתי שלה, איבדה את הרלוונטיות שלה בכללי.

אני אישית הפסקתי לראות את זה, כשהערוצים היחידים שהייתי עדיין רואה, דיסקברי, NG וערוץ ההיסטוריה, התמלאו בתוכניות ריאליטי מפגרות וחיזרים למיניהם (כאילו אני לא רואה מספיק עב"מים במציאות שאני צריך לראות אותם גם בטלוויזיה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם מה נטפליקס עשו? היינו מנויים לחבילת הפרימיום שככה יהיה אפשר ליראות בד 4 מסכים בו זמנית, אתמול פיתאום הפסיק לעבוד וביקש שנעשה מנוי מחדש והפם חבילת הפירמיום מוגבלת עד 2 מסכים וחבילת האולטרה שיקרה בהרבה נותנת ד 4 מסכים.

לא יפה ודיי טיפשי להתחיל בניסוי הזה דווקה בישראל כי כעת שהמחיר קרוב לסלקום טיוי שנותנת עד 5 מכשירים נטפליקס פחות רלוונטית.

עברנו לסלקום טיוי גם, ניראה מענין ואני צריך לחפור עוד קצת, לפחות ערוצים ברוסית וארוצים ישראליים גם יש.

אגב, מי כאן הצליח להיתחבר בחיבור אופטי של סלקום? ראיתי שבשבכונה כולל בבניין כבר יש תשתית אבל מידע לא קיבלתי עדיין.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את האופטי של פרטנר במהירות של 200 וזה ממש מעולה. זה עולה לי 10 שקלים פחות מהאינטרנט של ה 100 מגה שהיה לי מקודם בטריפל סי והרבה יותר מהיר ובאמת נותן את המהירות שהם מצהירים עליה. בספיד טסט קיבלתי מהירות של 195 כאשר לפני זה באינטרנט של 100 קיבלתי 60. בטורנטים הוא מוריד במהירות של 20 לעומת מקסימום 4-5 שהיה לפני זה.

טיפ קטן, גם אם רשום שאי אפשר להתחבר בכתובת שלכם, תתקשרו לשירות הלקוחות שלהם כדי לבדוק אם אתם יכולים להתחבר, באתר היה כתוב שאני לא יכול להתחבר אבל בטלפון אמרו שכן ושלחו טכנאי למחרת וגם ויתרו לי על דמי ההתקנה, כי 10 המתחברים הראשונים בכל בניין לא משלמים על התקנה, או משהו כזה.

לגבי טלויזיה, יש לי נטפליקס, לתקופה מסויימת היה לי אמזון, עד ששמתי לב שאני לא מספיק לראות את הכל והתנתקתי מאמזון וכמובן השלמות פה ושם מטורנטים.

היתה תקופה שרכבתי על ה yesgo של ההורים, אבל זה השירות הכי גרוע שנתקלתי בו בחיים שלי, כל הזמן ניתוקים ובעיות בהתחברות.

פחות מיום אחד גם כמעט היה לי sting.tv עד שהם עצבנו אותי כשקלטתי שהם נוקטים בטקטיקת החיוב-זיכוי המלוכלכת שהיתה נפוצה פעם בחברות הסלולר ושהם מנסים לכבול את הלקוח אליהם במשך שלוש שנים עם סטרימר שמתומחר בבערך פי 3 ממחיר השוק של מכשירים דומים ושמקבלים זיכוי עליו רק כל עוד מנויים לשירות. ושיא החוצפה, בעוד שחייבים להיות מנויים של סטינג טיוי במשך 3 שנים כדי לא לשלם על הסטרימר שלהם, האחריות עליו היא רק לשנתיים.

בעיקרון רציתי לעשות סטינג בגלל שחסר לי קצת הזיפזופ, כי כאשר אני חוזר הביתה עייף, לא תמיד יש לי כוח לבחור במה לצפות ונחמד לפעמים סתם לזפזפ בין ערוץ ההיסטוריה, דיסקברי וכו..

בתמונה: ספיד-טסט לאופטי של פרטנר

IMG_20180630_104142.jpg

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה גם בסלקום טיוי יש זפזופ. בכל מקרה זאת הסיבה שאני בסלקום טיוי כי יש לך אפשרות לרכוש מנוי דרך האינטרנט ללא צורך בציוד קצה. hwgeek יש לך את החבילה הרוסית בסלקום טיוי? במידה וכן וזה לא מספק אותך, פרסמתי פה לא מזמן פוסט עם מדריך קצר להתחבר לעשרות ערוצים ברוסית בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשינו חבילת ארוצים ברוסית אבל ראיתי שיש לפחות ורץ אחד עם סרטי הוליווד מדובבים, גם אחלה, וגם יש ערוץ 9.

מבחינת מדריכים זה אחלה, הבעיה שלי זה ללמד את ההורים איך להישתמש :-).

יש לי נקסבוקס 95 משהו שזהה מבחינת החומרה לשיומי, אבל כן מורגש שהרום לא באמת של TV, אז אולי אקנה את השיומי, רוצה שהשלט יהיה נוח לשימוש כי כרגע השלט של הנקסבוס לא ממש שמיש בסלקום(מדפדף אבל לא רואים את הסמן באיזה איזור הוא בוחר).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לי שנקסבוקס מגיע עם אנדרואיד רגיל ולא אנדרואיד tv, מה שאומר שאתה לא מנצל את כל הממשק הקיים בסלקום טיוי.. ובנוגע לרוסית פירטתי למעלה מה זה כולל, אם תרצה שארחיב יותר תגיד.. ובנוגע ללמד את ההורים, אם שלי הצליחו להבין איך להשתמש אז כולם יצליחו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שנים רצים על קודי אחרי שאשתי פעם נכוותה מ-YES עם איזה קנס הזוי על אובדן ממיר שהשותפה שלה לדירה פעם גנבה. לאחרונה גם הוספתי VPN כדי שנוכל לצפות בתכנים של Mako שמשתמשים בGeo lock רק לישראל.

בנוסף, קניתי לאחרונה ראוטר dedicated ל-VPN ככה שכל חיבור שיעבור דרכו יהיה דרך ה-VPN ויצמצם את החשיפה שלנו לאכיפה.

שורה תחתונה: 49.90 דולר לחודש על חבילת גלישה, דולר לחודש על VPN, ואנחנו לא משלמים לספק כבלים לפחות חמש שנים.

מי שנגמל מסיגריות יודע שהוא חוסך ערימות של כסף, אנחנו נגמלנו מכבלים וחוסכים לא מעט גם כן :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gbguy - אתה לא חייב, גם אני וגם ההורים מחוברים לאינטרנט של הוט..

יש מגוון רחב של שירותי טלוויזיה אינטרנטית, או יותר נכון: שירותי VOD שונים.

אפשר גם לרכוש סטרימר פשוט בכמה עשרות דולרים, להוריד סרטים דרך הטורנט ולסנכרן בין המחשב לטלוויזיה דרך PLEX.

אפשר גם לרכוש את שירותי נטפליקס בכמה דולרים.

לא חסר דרכים של שילוב שירותים בשביל להוזיל את המחיר, או לעלות את רמת האיכות. אבל רוב האנשים לא רוצים להתעסק בזה, ובזק היא החברה שמפסקת את התשתית מוזל לחברות סלקום ופרטנר (בתוכנית הזולות).

אני בעד טלוויזיה אינטרנטית: הכל דרך ספק מידע אחד שהוא האינטרנט. משקיעים בתשתיות בשביל להעביר כמות גדולה יותר במידע בשביל להכניס יותר שירותים באינטרנט. אבל בכל זאת יש מקומות בישראל (בעיקר נדיחים) שהמהירות האינטרנט איטי בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את האופטי של פרטנר במהירות של 200 וזה ממש מעולה. זה עולה לי 10 שקלים פחות מהאינטרנט של ה 100 מגה שהיה לי מקודם בטריפל סי והרבה יותר מהיר ובאמת נותן את המהירות שהם מצהירים עליה. בספיד טסט קיבלתי מהירות של 195 כאשר לפני זה באינטרנט של 100 קיבלתי 60. בטורנטים הוא מוריד במהירות של 20 לעומת מקסימום 4-5 שהיה לפני זה.

טיפ קטן, גם אם רשום שאי אפשר להתחבר בכתובת שלכם, תתקשרו לשירות הלקוחות שלהם כדי לבדוק אם אתם יכולים להתחבר, באתר היה כתוב שאני לא יכול להתחבר אבל בטלפון אמרו שכן ושלחו טכנאי למחרת וגם ויתרו לי על דמי ההתקנה, כי 10 המתחברים הראשונים בכל בניין לא משלמים על התקנה, או משהו כזה.

לגבי טלויזיה, יש לי נטפליקס, לתקופה מסויימת היה לי אמזון, עד ששמתי לב שאני לא מספיק לראות את הכל והתנתקתי מאמזון וכמובן השלמות פה ושם מטורנטים.

היתה תקופה שרכבתי על ה yesgo של ההורים, אבל זה השירות הכי גרוע שנתקלתי בו בחיים שלי, כל הזמן ניתוקים ובעיות בהתחברות.

פחות מיום אחד גם כמעט היה לי sting.tv עד שהם עצבנו אותי כשקלטתי שהם נוקטים בטקטיקת החיוב-זיכוי המלוכלכת שהיתה נפוצה פעם בחברות הסלולר ושהם מנסים לכבול את הלקוח אליהם במשך שלוש שנים עם סטרימר שמתומחר בבערך פי 3 ממחיר השוק של מכשירים דומים ושמקבלים זיכוי עליו רק כל עוד מנויים לשירות. ושיא החוצפה, בעוד שחייבים להיות מנויים של סטינג טיוי במשך 3 שנים כדי לא לשלם על הסטרימר שלהם, האחריות עליו היא רק לשנתיים.

בעיקרון רציתי לעשות סטינג בגלל שחסר לי קצת הזיפזופ, כי כאשר אני חוזר הביתה עייף, לא תמיד יש לי כוח לבחור במה לצפות ונחמד לפעמים סתם לזפזפ בין ערוץ ההיסטוריה, דיסקברי וכו..

בתמונה: ספיד-טסט לאופטי של פרטנר

[ATTACH=CONFIG]506800[/ATTACH]

אכן נתתי לאחי ליבדוק מול סלקום ובאמת הסכימו לבוא לחבר אותו לאופטי, עשה חבילת 1 גיגה, בשבוע הבא אדע איך עובד, אצלי בבית של ההורים אנסה להיתחבר לפארטנר 200 מגה כי המבצע של אקספון ב69 עומד להיגמר ואני מקבל רק 60 מגה מתשתית בזק. ככה נוכל להשוות איכות שירות של סלקום מול אורנג, איזה כיף לא ליהיות מוגבל עם בזק :-).

בעידן של היום שגם הטלויזיה ל גבי האינטרנט זה ממש מדהים לעבור לאופטי במחירים של כמעט בזק שמוגבלת ובקושי מקבלים חצי מחבילת ה100 מגה שלהם!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נתתי לאחי ליבדוק מול סלקום ובאמת הסכימו לבוא לחבר אותו לאופטי, עשה חבילת 1 גיגה, בשבוע הבא אדע איך עובד, אצלי בבית של ההורים אנסה להיתחבר לפארטנר 200 מגה כי המבצע של אקספון ב69 עומד להיגמר ואני מקבל רק 60 מגה מתשתית בזק. ככה נוכל להשוות איכות שירות של סלקום מול אורנג, איזה כיף לא ליהיות מוגבל עם בזק :-).

בעידן של היום שגם הטלויזיה ל גבי האינטרנט זה ממש מדהים לעבור לאופטי במחירים של כמעט בזק שמוגבלת ובקושי מקבלים חצי מחבילת ה100 מגה שלהם!.

מעניין יהיה לראות מה הספיד טסט שהוא מקבל ומה המהירות הורדה של הטורנטים לעומת ה 200 מגה אופטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...