Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז טלוויזיה אינטרנטית, למה בעצם לא?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

gbguy אתה שוכח שיש המון אנשים שצריכים את התרגום\כתוביות בעברית.

יכול להיות שהרבה מסתדרים בלי, אבל אלה שלא מסתדרים זה מגביל אותם באפשרויות.

קודי למניהם מאפשרים גם תרגום אבל קצת מסורבלים לשימוש, בעיקר לאחרונה שרב המקורות דורשים כניסה ידנית לאתר לקבל קוד לצפייה בסרט.

חלק מעוניינים בתוכן הישראלי שמשודר שזה כל מני סדרות למיניהם שמשודרים ברשת וקשת, משחקי השף, גיבורים עפים בשבילה וכו וכו וכו.. מה שסלקום טיוי פרטנר טיוי וכל השאר נותנים את האפשרויות צפייה בזה גם אחורה בצורה מאוד נוחה ונגישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי סרטים וסדרות יש את נטפליקס, ששם יש גם כתוביות בעברית.

תכנים ישראלים יש הרחבות של מאקו, רשת, ערוץ 10 וכאן בקודי. בנוסף הרחבות של אתרים פיראטים.

הניסיונות שלך שאני אעבור לסלקום כבר במספר הודעות (שאגב דברת בעיקר על סלקום ולא על המתחרה האינטרנטי פרטנר). האם אתה עובד שם? אתה בעל מניה של החברה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סרטים וסדרות יש את נטפליקס, ששם יש גם כתוביות בעברית.

תכנים ישראלים יש הרחבות של מאקו, רשת, ערוץ 10 וכאן בקודי. בנוסף הרחבות של אתרים פיראטים.

הניסיונות שלך שאני אעבור לסלקום כבר במספר הודעות (שאגב דברת בעיקר על סלקום ולא על המתחרה האינטרנטי פרטנר). האם אתה עובד שם? אתה בעל מניה של החברה?

הלוואי הייתי בעל מניה שם :)

אני לא עובד שם, אני מדבר על סלקום כי יש לי אותם (שאגב חבר הפורום אסף חיבר אותי אליהם), אני לא יודע להרחיב יותר מדי על המתחרות ולכן התמקדתי בהם הכי הרבה.

כן ידוע לי שסלקום עם התוכן הנרחב ביותר והיציב ביותר משיחות עם מכרים שיש להם את השאר, חבר קרוב שלי עובד בפרטנר ושם לעצמו את כל הבית ואחרי כמה ביקורים אצלו, התוכן שלהם לא משהו ואת זה טוען אפילו החבר - בעיקר בגלל שהם חוסמים את האפשרות להשתמש בציוד משלך.

החלטתי להשקיע בפוסט הזה נטו כי אני נתקל מדי שבוע באנשים שמפחדים לעבור לשירות כזה מחוסר נסיון ומהפחד שזה לא מספיק טוב, מה שגורם להם לשלם יותר ולקבל פחות.

ציינתי בסוף הפוסט שיש עוד הרבה מתחרות בשוק, עיקר שלא ישלמו סכומי עתק לחברות הוותיקות שממשיכות לזלול כסף, בעיקר מהמבוגרים שלא יודעים להתקשר להתמקח על החשבונית החודשית. מצידי תעבור לכל חברה או תישאר איפה שאתה, אין לי אינטרנס אישי שתעבר דווקא אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטרימר של פרטנר ממש גרוע, הוא לא אינטואיטיבי, עובד לאט, ומדי פעם קורס.

בנוסף שידור של תכני Catch Up תמיד תקוע קצת, מה שהופך את חווית הצפיה למתסכלת. בנייד אגב אחלה.

גם אין אפשרות להקליט תכני Catch Up שזה לדעתי ממש מפגר.

הדבר כנראה נובע מהעובדה שהממיר לא באמת מקליט - ה'הקלטות' הן על ענן בעצם.

המצב בסלקום שונה ממש שהבנתי.

ובהזדמנות זו אשאל לגבי נשיונל גאוגרפיק - איך הערוץ בסלקום, תכנים מגוונים? אין לי מושג מאיפה הביאו את הערוץ בפרטנר אבל הוא משדר 5 תוכניות זהות (אפילו אותו הפרק...) בלופ במשך כל היום, משהו הזוי.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל החבר אין תקיעות בקאטץ׳ אפ, אולי יש לך בעיה בחיבור אינטרנט?

בסלקום זה נקרא ״שודר השבוע 24/7״ ויש שם פשוט רשימה של כל התוכניות שבוע אחורה לפי זמנים וערוצים, לפי מה שהבנתי בפרטנר זה שבועיים אחורה.

בנוגע להקלטה לא ניסיתי להקליט ישירות מהקטגוריה של ״השבוע שהיה״ אם לזה התכוונת אבל יש אפשרות הקלטה של תוכנית בודדת, תוכנית עתידית או כל הפרקים של אותה התוכנית באופן קבוע וזה נשמר 60 יום. אם יש לך את הממיר של סלקום שהוא ממש פח אשפה אז ההקלטה היא פיזית בממיר בכונן קשיח, אם אתה עם הסטרימר של שיאומי אז זה מקליט גם לענן כמו בפרטנר.

בנוגע לנשיאונל אז יש 3 ערוצים לסלקום ואם אני צופה בהם אז זה ממש מאוחר בלילה לפני השינה, אז להשוות לתכנים שבצהריים לא יצא לי, מה שכן בערוץ wild שאותו אני רואה בדרך כלל היו מקרים ששידרו דברים ששודרו שבועיים לפני באותן השעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון, התחברתי לפייבר של פארטנר במהירות 200M, מדהים, ב5G ובקווי מקבלים 200~300 מגה שהממוצע הוא 250M.

ה2.4G של הטכנוקולור לא משהו, רק כ20~50 מגה בחדרים.

השלב הבא הוא להיפטר מהכבלים בשקים ולהחליפם בכבלי רשת ולחבר מחשבים/סטרימרים רק עם כבלי רשת וWIFI להשאיק רק לסמארטפונים/טאבלטים.

ממליץ בחום לכל מי שהיה פריסה ליד הבית של התשתית האופטית להציק לפארטנר/סלקום ולעבור ברגע שהיתאפשר, דאסבידנייה בזק וכל חבילות ה "עד 100 מגה" שבפועל מתחייבים אק על 0.1 מגה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מכמה מכשירים שונים, ואני הייתי הראשון בביניין, אבל אמרו שלא קשור.

אגב, מיתברר שחודש ראשון בפארטנר הוא בחינם, כלומר משלמים רק ל 11 חודשים אז המחיר ביכלל פגז.

לדעתי ככל שקצב החיבורים יעלה אז ממש נתחיל ליראות יותר ויותר כנים ב4K וFHD עם איכות גבוהה יותר, כי מה זה 99 שקל לחיבור 1 גיגה, עד עכשיו לא היה מישתלם להציע תכנים כאלה כי משתמשי תשתית בזק היה מוגבלים לרוב סביב ה50 מגה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום טיוי סבבה לגמרי, עובד גם באפפ של הטלויזיה וגם בסטרימר בצורה טובה מאד.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון, התחברתי לפייבר של פארטנר במהירות 200M, מדהים, ב5G ובקווי מקבלים 200~300 מגה שהממוצע הוא 250M.

ה2.4G של הטכנוקולור לא משהו, רק כ20~50 מגה בחדרים.

השלב הבא הוא להיפטר מהכבלים בשקים ולהחליפם בכבלי רשת ולחבר מחשבים/סטרימרים רק עם כבלי רשת וWIFI להשאיק רק לסמארטפונים/טאבלטים.

ממליץ בחום לכל מי שהיה פריסה ליד הבית של התשתית האופטית להציק לפארטנר/סלקום ולעבור ברגע שהיתאפשר, דאסבידנייה בזק וכל חבילות ה "עד 100 מגה" שבפועל מתחייבים אק על 0.1 מגה.

חלום שלי לעבור אליהם, הם עוד לא הגיעו אלי.

איך האינטרנט הרגיל שלהם שהוא פח יחסית לסייבר עולה יקר יותר מהסייבר עצמו? 100 מגה רוצים 89 ו200 סייבר רוצים 79.. זה משהו זמני כי זה חדש?

misterb - אתה מתכוון לממיר הרשמי שלהם? לא האנדרואיד טיוי וכו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל החבר אין תקיעות בקאטץ׳ אפ, אולי יש לך בעיה בחיבור אינטרנט?

בנוגע להקלטה לא ניסיתי להקליט ישירות מהקטגוריה של ״השבוע שהיה״ אם לזה התכוונת אבל יש אפשרות הקלטה של תוכנית בודדת, תוכנית עתידית או כל הפרקים של אותה התוכנית באופן קבוע וזה נשמר 60 יום.

בנוגע לנשיאונל אז יש 3 ערוצים לסלקום ואם אני צופה בהם אז זה ממש מאוחר בלילה לפני השינה, אז להשוות לתכנים שבצהריים לא יצא לי, מה שכן בערוץ wild שאותו אני רואה בדרך כלל היו מקרים ששידרו דברים ששודרו שבועיים לפני באותן השעות.

הכל עובד מצויין בכל מקום אחר, גם ב VOD וגם בנטפליקס. אלה תקיעות לא רציניות שהרבה לא שמו לב אליהן, אבל לי הן ממש מציקות. כאילו השתהות של חצי רגע פעם בחמש שניות, בהתחלה היה קשה לשים על זה את האצבע.

ולגבי נשיונל גאוגרפיק - כן, אני רואה פעם בכמה ימים, אבל צריך ללכת שבוע אחורה כדי למצוא תוכנית מעניינת. אין לוח שידורים בסלקום אחרת הייתי משווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין ביס, הסיבה?

כי זה פשוט עובד!

משלם 200₪

לא מתעסק לא עם אינטרנט ולא עם ראוטרים.

מה לעשות, אבל אישתי וילדי פחות טכנולוגיים, ואם יתקע להם משהו שהם רוצים לראות, או שידור חי של משהו שממש אוהבים בגלל אינטרנט, זה דורש התעסקות ממני.

יס עובד מושלם, תמיד.

זאת הסיבה, כל עוד יש חשמל.

יש מצב שאני פרייר, יש מצב שאפשר להוריד את העלות לחצי, אבל השקט שלי שווה לי יותר כרגע.

לא הייתי רוצה לראות משחקי מונדיאל בדיליי או לא לראות בכלל בגלל אינטרנט גרוע.

אינטרנט דיי יציב אבל יש לו נפילות באזור שבו אני גר, אין לי כוח להתעסק עם קודי, ובכלל להתעסק עם זה, פשוט עניין של נוחות ושקט נפשי.

אחשוב על זה, אולי אנסה שינוי.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...