Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת גלגל הגה Audi A3 שנת 2012

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, לא מזמן רכשתי Audi A3 שנת 2012.

הגלגל הגה שמגיע עם הרכב הינו: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPDRgFNdmUGCCkgyHlii3hGITgRplnMVVJlVObEIInmbVXizaPNA

(רק שאצלי יש שליטה על המערכת מולטימדיה מההגה, והחלפת הילוכים מההגה).

אני מעוניין לבצע החלפה לגלגל הגה כמו של S3 או משהו בסגנון (3 צלעות במקום ה 4, ושיראה עיצוב "חדיש" ולא "מיושן" כמו הגלגל הגה הנוכחי שיש לי שלדעתי ממש הורס את הרכב שכן נראה ספורטיבי ולא "ישן"):

לדוגמא: http://www.audi-sport.net/xf/data/photos/l/6/6987-1456430900-d4c2cef2ed9a58cb3faab008b86c211e.jpg

בכל מקרה, רציתי לדעת אם העניין אפשרי, ואם כן המלצות \ לינקים \ מק"טים שיתאימו לרכב שלי (קוד מנוע caxa או מנוע 1.4TFSI) לרכישה של גלגלי הגה (עדיפות מחו"ל) כי המחירים שממעתי בארץ הם פשוט זוועתיים..

שוב חשוב לציין: יש לי שליטה על המערכת מולטימדיה מההגה + העברת הילוכים מההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה דגם ברמת אבזור שונה עם ההגה הזה אז עוד איכשהו אולי אפשר היה לעשות את זה.

כאן גם לא מדובר בסתם טבעת מסתובבת. מדובר בהגה חכם מאוד עם כרית אוויר בצורה מסויימת, מתגים מסוג אחר.

מדובר בשינוי הנדסי מורכב מאוד שגם אם למישהו יהיה את הידע לעשות את זה, זה כנראה יהיה מאוד לא בטיחותי. אתה מחליף את כל מערכת הכרית אוויר למערכת שלא מיועדת לשבת על הרכב הזה.

או בקיצור, רד מזה. יהיה לך יותר זול ויותר ביטוחתי למכור ולקנות אחת עם ההגה שאתה כן רוצה.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה דגם ברמת אבזור שונה עם ההגה הזה אז עוד איכשהו אולי אפשר היה לעשות את זה.

כאן גם לא מדובר בסתם טבעת מסתובבת. מדובר בהגה חכם מאוד עם כרית אוויר בצורה מסויימת, מתגים מסוג אחר.

מדובר בשינוי הנדסי מורכב מאוד שגם אם למישהו יהיה את הידע לעשות את זה, זה כנראה יהיה מאוד לא בטיחותי. אתה מחליף את כל מערכת הכרית אוויר למערכת שלא מיועדת לשבת על הרכב הזה.

או בקיצור, רד מזה. יהיה לך יותר זול ויותר ביטוחתי למכור ולקנות אחת עם ההגה שאתה כן רוצה.

הקטע זה שכן יש.. הרכב הזה בגרסת המנוע 2.0 ליטר מגיע עם ההגה שאני כן רוצה (דוגמא בתמונה למעלה)

וב S3 עצמה באותו שנתון היא מגיעה עם הגה כמו שאני רוצה הבנת? לפי בירור באינטרנט היו עוד מאות שעשו לפני פשוט אני צריך עזרה גם עם המק"טים ומאיפה אני יכול לרכוש כרית אוויר (כי את ההגה פחות בעייתי להשיג) ואפילו הכוונה ללינקים בין אם מאיביי או מקומות בארץ קיבלתי הצעת מחיר מבחור תותח פה בארץ שנקרא HI-LED שרוצה 6000 שקל על התהליך אבל המחיר פשוט אסטרונומי בהתחשב למחירים שבהם אפשר להשיג הגה באיביי.. מבין יש עבודה לא פשוטה אבל בכל זאת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה לא פשוטה. אבל אפשרית ואנשים עשו את זה.

ראיתי סיוויקים שנתונים 99-00 עם הגה של 2007 והכל עובד.

אם שאלת כבר את הדר, מוזמן לנסות ב ODVIA ART .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...