Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי תקלה בקורולה 2002 (כן, קורולה ותקלה באותה שורה)

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקורולה ליסינג של אבא שלי נדלקה הנורה הבאה:

check-engine.jpg

(היא נראית ככה אבל בלי המלה CHECK)

מכיוון שאבא שלי בחו"ל והרכב נמצא בבית , רחוק ממני, רציתי לדעת האם למישהו יש מושג על מה מצביעה נורת התקלה הנ"ל?

לפי ספר הרכב מדובר ב : "נורת ביקורת - תקלה" ( כאילו שלא ידענו קודם)

אני מעריך שיש צורך לחבר מחשב דיאגנוסטיקה , ואני גם מניח שהנורה לא מצביעה על בעיה ספציפית, אבל אם בכל זאת יש למישהו כיוון אני אשמח לשמוע , כאשר מה שאני רוצה לדעת האם ניתן לנסוע ברכב מספר ימים ללא דאגה לבעיה בטיחותית כלשהי? (מצידי שילך המנוע , זה ליסינג)

הרכב: קורולה SUN , שנת 2002 , 1600 אוטומט, עברה כ-100 אלף ק"מ.

תודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל הידלקות הנורה מעידה על תקלה משנית בחשיבותה, והבהוב אומר להזמין גרר.

הניסיון שלי עם הנורה הזו, פעם בקורולה ישנה יותר, פעם בקוואליר ופעם בטרופר הצביע על בעיות במערכת בקרת הזיהום.

בכל מקרה, סע למוסך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו היתה אותה בעיה בדיוק, (אמנם רמת הגימור היא GLI).

אפתח בבעיה העיקרית, הקורולה של שנתון 2002 אינו מיוצר ביפן אלא רק באנגליה ובטורקיה.

אצלינו באוטו, מהיום הראשון שרכשנו את הרכב הוא עשה לנו כל בעיה אפשרית, אלו הבעיות שעולות לי בראש עכשיו, היו עוד איזה 20 בנוסף: החלפת בלמים 4 פעמים, מד הדלק שקרן (מראה טנק מלא שבעצם אין דלק ולהיפך), החלפת פנסים 3 פעמים, חורים קטנים לאורך פס הגימור שנמצא על 2 הדלתות, התצוגה הדיגיטלית של מד הדלק היתה הפוכה, החלפת מצבר פעמיים...ועוד המון בעיות שלא עולות לי כרגע.

בכל מקרה, לגבי הבעיה הספציפית שלך, אתה צריך ללכת ליבואן החברה שיסדרו לך את זה כי גם לנו היתה בדיוק אותה בעיה מין מעוין כזה עם צ'ק שרושם לך כל הזמן לא משנה מה - אבא שלי לקח את הרכב לחברה וסדרו לו את זה. מסקנה - פעם באה שנקנה אוטו יפני, נוודא שהוא אכן מיוצר ביפן.

ליאור

Pure freedom it's in the mind and spirit, up in the sky where the dragon flies...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות במערכת בקרת הזיהום.

כיוון נכון!

מדובר בתקלה כלשהי או יותר מדוייק להגיד בכשל של חיישן משוב כלשהו במערכת הפליטה.

ניתן לנסוע עם הרכב ללא חשש ולהגיע למוסך בהקדם האפשרי.

סתם תאוריה אפשרית: אולי גם חיישן למדה תקול יכול לגרום להדלקת הנורית..?!?

אגב אייל, התמונה הזאת (לפי הדימיון של יצרני הרכב..:-P ) אמורה לדמות תמונה של מנוע הרכב...

השם הכללי של התקלה הזאת הוא למעשה CHECK ENGINE...(סתם לידע כללי למי שלא ידע)

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת נורת בקרה של תקלה במע' נהול המנוע (הזרקה והצתה). אם פעולת המנוע תקינה אתה יכול להמשיך ולנסוע עד לתקון. אתור התקלה אכן צתבצע ע"י התחברות עם מחשב/סורק אבחון.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהסברתי, גם אני וגם אבא שלי נמצאים רחוק מהאוטו בימים הקרובים.

אם הייתי שם הייתי סוגר את הסיפור הזה , אבל אני לא.

לכן השאלה היתה האם שאר המשפחה שאין לה שמץ של מושג בתחום הרכב יכולה להמשיך לנסוע וקיבלתי את התשובה.(הרכב נוסע כרגיל.)

תודה על העזרה.

נ.ב.

הקורולה של השקרניק לדעתי שייכת לדור החדש ולא ממש רלוונטית לבעיה כאן.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...