Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Disklok - מנעול ההגה הטוב בעולם

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 2092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכשיר מתלבש על ההגה, חובק אותו, ומונע לחלוטין גישה אליו, כך שלא ניתן לחתוך את ההגה בכדי להסירו, כמובן שלא ניתן לנסוע עם הרכב כאשר המנעול מולבש. הגודל שברשותי מתאים לרכבים פרטיים בעלי גודל הגה הנע בין 13.7 ל-15.1 אינץ'. (אני מניח שיתאים לכל הגה של רכב פרטי)

ה-DISKLOK נרכש במחיר של 1100 שקלים כולל משלוח, היום המחיר גבוה הרבה יותר.

אין יבוא סדיר של המוצר הזה לארץ, כך שלא ניתן להשיגו בארץ אלא דרך רכישה באמצעות האינטרנט עם עלות משלוח המתקרבת לעלותו.

המוצר ימכר ב-800 שקלים, כסף קטן בעבור מי שרוצה לוותר על ביטוח מקיף ולישון בשקט בלילה.

רכשתי את המנעול לאבי כיוון שהוא בחר לוותר על הביטוח המקיף עבור המונית שלו, וכאשר המנעול הזה היה מותקן על ההגה יכלנו לישון בשקט בלילה. אני משער שאף גנב שפוי בדעתו לא יתקרב לרכב שמולבש על ההגה באופן גלוי חובק הגה כל כך מסיבי, בטח לא כשבהמשך הרחוב יש עוד 10 מכוניות זהות. לראייה, עברו תחת ידיו שתי מוניות שאף אחת לא עברה נסיון פריצה כלשהו.

המנעול מתפקד כמובן כחדש, הוא בנוי באופן מסיבי וניתן לעשות בו שימוש במשך עשרות שנים.

אין לנו צורך בו כרגע כיוון שאבי עזב את התחום, ולי יש רכב שאני רק מחכה שיגנבו אותו ממני. :lol:

מתאים לנהגי מוניות, רכבי אספנות וסתם אנשים שלא משתלם להם לבטח את רכב בביטוח מקיף.

https://www.youtube.com/watch?v=6kSJ57hI0pI

IMG_20180706_203339.jpg

עריכה אחרונה על ידי THELAD

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...