Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעור על דוח מהירות מופרזת ממכשיר דבורה

שימו לב! השרשור הזה בן 2084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

בשבוע שעבר נסעתי אחה"צ מצומת העמקים לצומת יגור וקיבלתי דוח על מהירות מופרזת שצולמה ע"י מכשיר הדבורה. מחיפוש באינטרנט מצאתי כי ניתן השנה פס"ד שקבע כי לא הוכח שנתוני מכשיר הדבורה אמינים. האם אני יכול לערער על בסיס הטיעון הזה:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5193964,00.html

בנוסף, אשמח אם תוכל לבדוק האם יש ליקויים בדו"ח שניתן לערער על בסיסם. לא ראיתי שצויין שהמכשיר כויל, האם זה תקין?

להלן צילומים של הדוח:

Image 1.jpg

Image 2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית

אין ציון מספר המכשיר - כשל.

לא מאמין שעל הכביש הזה בשעה הזו יש רכב בודד.

צריך לבדוק אם לא עוברת רכבת בשעה הזו.

עליך כמובן לכפור באמינות מכשיר הדבורה, וכי עד עתה לא התקיימה מסה קריטית של פסיקה כדי להכשיר את מכשיר הדבורה, תוך שאתה מפנה לפסק הדין של בית המשפט המחוזי בתיק עפ"ת (חי) 31751-11-17 ג'ון חנא נגד מדינת ישראל כבוד השופט ערן קוטון.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמניה שיחקה נגד דרום קוריאה המשחק התחיל ב 1700

לא מאמין שבגלל זה לא הייתה תנועה בכביש העמוס הזה

ברזיל שיחקה בערב מ 2100

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות לא מדובר על מכשיר דבורה,אלא על מצלמות נייחות אוטומטיות,שלגביהן יש דיון בבית המשפט בעכו.

הקטע הנ"ל ידוע לשמצו ברמת האכיפה המשטרתית.

על איזו מהירות נתפסת ומה המהירות המותרת בקטע (יש שם עבודות בחלק מקטעי הכביש) ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

מהירויות רשומות בדו"ח.

אין קשר בין המשפט בעכו שאכן דן במצלמות הנייחות לבין פסק הדין שהביא פות"ש ובו דן בית המשפט המחוזי בחיפה , שפסק כי בהעדר מסה קריטית של פסיקה מכשיר הדבורה אינו אמין.

מסה קריטית של פסיקה - מספיק פסקי דין בהם התביעה הביאה מומחים להעיד כי המכשיר אמין תוך מתן אפשרות להגנה לחקור את אותם מומחים ותוך מתן אפשרות להגנה להביא עדויות מומחים משלה לסתור את עדויות המומחים של התביעה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו פתחתי את הדו"ח.34 מעל המותר זה לא הזמנה לדין ? כך לפחות היה כשקיבלתי רשיון לפני כ 20 שנים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום צריך להיות 51 קמ"ש מעל כדי לקבל את הכבוד להגיע לבית משפט ( בכביש של 90 קמ"ש כמובן)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום צריך להיות 51 קמ"ש מעל כדי לקבל את הכבוד להגיע לבית משפט ( בכביש של 90 קמ"ש כמובן)

*בכביש בינעירוני באופן ככלי, לא?

מזכיר לי איך לפני 10 שנים תפסו אותי בכביש מכבית על 137 קמ"ש כשהייתה עוד הגבלה של 90 קמ"ש. זומנתי כלאחר כבוד לבית המשפט שם שללו לי את הרישיון ל-4 חודשים (מינוס החודש שלילה מנהלתית שכבר ריציתי).

היום לא רק שיש את החוק החדש גם המהירות המותרת שם היא 110 קמ"ש :loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לחברי הפורום על העזרה, לאחר שקראתי את התגובות שלכם עברתי ממצב בו אני כמעט משלם את הדוח לכך שאני כנראה אערער.

רק מספר שאלות נוספות אם תוכלו לעזור לי -

זו פעם ראשונה שאני מקבל דו"ח אז לא כל כך ברורה לי הפרוצדורה, האם אני יכול לפנות קודם למשטרה ולהסביר להם את הליקויים בדו"ח (בתקווה שהם יבטלו אותו) או שעליי לערער ישירות לבית המשפט?

בנוגע לרכבת - יש רכבת בין 18:19 ל-18:29 בין לב המפרץ לכפר יהושע. מכיוון שהדוח נרשם ב-18:36 אז כנראה שזה לא יחזיק מים.

בקשר לעומס התנועה - התנועה הייתה עמוסה ולא הייתי לבד על הכביש. כשקיבלתי את הדו"ח לא ידעתי עדין איך הדבורה עובדת ולכן לא ציינתי את זה. גם הסיפור של השוטרים שראיתי את הנתונים אינם נכונים.

שאלה נוספת, מה עם רכבים שנוסעים בנתיבים בכיוון ההפוך של הכביש (מיגור לעמקים)? ראיתי שהשוטר לא התייחס לכך בדוח. האם זה לא גם פוגם באמינות המדידה?

כן, יש כרגע עבודות בחלק מקטעי הכביש. האם רלוונטי?

בכל מקרה, בדקתי ויש דוחות של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה לגבי עומסי תנועה חודשיים. הדוחות האלו בבירור מראים על עומס בקטע הזה בשעה הזו. מקווה שזה יכול לחזק את הטענה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועד כתיבת הדו"ח אצלך הוא הרבה יותר מאוחר מאשר המועד בו תפסו אותך על מהירות

לדברי השוטר הוא נוסע אחריך קילומטרים רבים עד שהוא עוצר אותך.

לכן יש לבדוק מה הנקודה המדוייקת בה עמד השוטר היא מצויינת בדו"ח ולראות מה מצב הרכבת ביחס לאותה נקודה.

כאמור לא מאמין לשוטר שהיית לבד על הכביש, בהכירי את הכביש הזה היטב.

הנוהל הוא שאתה ראשית מבקש לבטל את הדוח בפניה למשטרה.

מקבל סירוב, רק אז מחליט אם לשלם או להישפט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש - בגלל שנטל ההוכחה הוא עלייך, תנסה לחשוב איך אתה מוכיח שהכביש היה עמוס ברגע הלכידה עם הדבורה, שלא היית לבד אפילו ל3 שניות (זמן מספיק לנעילה של המכשיר). אם יש דברים בגו שרכבת מפריעה ל"דבורה", תנסה למצוא פס"ד/מסמכים רשמיים המאששים זאת. תנסה להוציא את לו"ז הרכבת האמיתי של אותו היום . כמו כן - אולי אפילו מסמך עם המסלול של מסילת הרכבת ביחס לנקודה בה נתפסת (הק"מ שרשום בדו"ח).

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...