Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאלו מכם שגרים בבניין קומות, איך אתם שוטפים את הרכב לבד

שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק שיוצא כמה אגרות, זה עדיין לא מצדיק את זה, אם הגעת להסכמה עם הוועד - אז עוד יותר מצוין.

הלוואי והייתי יכול לשלם לוועד כמה שקלים בחודש ולהשתמש חופשי בברז..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות:)

צריך להציע למכוני שטיפה לחבר מדחן ומונה (או שיטת תשלום אחרת) לגרניקים שלהם כדי לאפשר לאנשים לשטוף את הרכבים לבד בשבתות.

מקום יש, מים יש, ציוד יש אז למה לא להרוויח מזה גם כשהמכון סגור?

בצורה הזו הם ירוויחו גם את חובבי הדיטיילינג כלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות:)

צריך להציע למכוני שטיפה לחבר מדחן ומונה (או שיטת תשלום אחרת) לגרניקים שלהם כדי לאפשר לאנשים לשטוף את הרכבים לבד בשבתות.

מקום יש, מים יש, ציוד יש אז למה לא להרוויח מזה גם כשהמכון סגור?

בצורה הזו הם ירוויחו גם את חובבי הדיטיילינג כלקוחות.

יש כאלו מכונות באמריקה, שהן בעצם מכונות שטיפה עצמאיות לגמרי. אתה מתפעל אותן באיזה צורה שאתה רוצה (יש לך בחירה של מים בלבד, סבון ומים, וכו') ואתה משלם עם מטבעות.

אגב, בהמשך לתגובה הראשונה שלי זו התוצאה של שטיפה שבועית עם ONR + PW של Koch.

Screenshot_9.png

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמעלית שבת תפסיק לעבוד נונסטופ מהשעה 16:00 עד מוצאי שבת בשביל דייר אחד ששומר שבת ולא יוצא בכלל מהבית אני אמלא מהברז שלי. עד אז, שיקפצו.
אחלה שכן אתה, בטוח כיף איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מרסס לחץ ומשתמש בו לשטיפת הרכב.

גם אני בבנין שאין מקור מים לידי

תמונות ממרסס הלחץ שקניתי לפני שלוש שנים: (ומשתמש בו גם לניקוי תריסי מרפסת וחלונות סלון מבחוץ)

20150630_193744.jpg20150630_193724.jpg

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאלו מכונות באמריקה, שהן בעצם מכונות שטיפה עצמאיות לגמרי. אתה מתפעל אותן באיזה צורה שאתה רוצה (יש לך בחירה של מים בלבד, סבון ומים, וכו') ואתה משלם עם מטבעות.

אגב, בהמשך לתגובה הראשונה שלי זו התוצאה של שטיפה שבועית עם ONR + PW של Koch.

Screenshot_9.png

איך אתה עושה שטיפה עם onr? מה זה pw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מרסס לחץ ומשתמש בו לשטיפת הרכב.

גם אני בבנין שאין מקור מים לידי

תמונות ממרסס הלחץ שקניתי לפני שלוש שנים: (ומשתמש בו גם לניקוי תריסי מרפסת וחלונות סלון מבחוץ)

[ATTACH=CONFIG]506877[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]506878[/ATTACH]

כמה עולה והיכן? ואיך זה עובד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה עושה שטיפה עם onr? מה זה pw

פירטתי את התהליך בפוסט הראשון בעמוד הקודם.

PW זה ווקס נוזלי של חברת Koch Chemie. חומר מטורף שמספק שכבת הגנה עד לכשבועיים ונותן ברק נורא עמוק. נורא פשוט לשימוש והריח שלו.. וואו.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד עם הסט הזה:

https://www.aliexpress.com/item/2018-Time-limited-Real-Pressure-Automotic-Electric-Car-Wash-Washer-Watered-Pump-12v-Machine-Water-Gun/32853720470.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.47364c4dtCsY5k

באופציה השניה של הסט, יש מברשת שמתחברת למשאבה - וזה עושה את כל ההבדל.

למברשת יש פקק שממלאים אותו בסבון והיא מתחברת לצינור לחץ של המשאבה.

ברגע שמפעילים את ההדק בידית של המברשת, היא מוציאה זרם מים חזק וסבון.

היתרון: הליכלוך לא נשאר תמיד על המברשת ושורט את כל האוטו, אלא שהמברשת והרכב מקבלים תמיד מים נקיים עם סבון.

סופר יעיל ומאוד חסכוני במים.

אם אני מתקמצן אני מצליח לשטוף את כל האוטו בדלי, דלי וחצי מקסימום.

אם אני לא מחשבן, 2 דליים (משתמש בדליים של סופרקריל\שפכל אמריקאי - שהם 18 ליטר נטו\20 ברוטו).

הבעיה אצלי היא שהשיפוע שיש לי בחניה התת קרקרעית דיי מחורבן, והמים נכנסים לי לחניה (זו חניה כפולה של 30 מ"ר) במקום לצאת החוצה - אז אני עוד עובד עם מגב גדול לאחר מכן בשביל להוציא את המים מהחניה ואז גורף אותם לאחד הבורות ניקוז בחניון.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מפחד מהשימוש במברשת? גם אם היא הכי עדינה בעולם, היא עדיין מברשת. אין דבר יותר בטוח מכפפה איכותית ומגע יד (בלי קונוטציות מיניות... :?). המברשת הספציפית הזו נראית לי קצת אגרסיבית.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו, כשעוד היה לי זמן פנוי, עשיתי חיבור מפצל למקלחת לראש רגיל ולמחבר לצינור גינה (אולי אמצא את התמונה) וקניתי 30 מטר צינור ושלשלתי אותו מהחלון של קומה רביעית !!! עד לחניה וככה הייתי שוטף.

כרגע אני כבר לא שוטף לבד לצערי בגלל חוסר זמן מוחלט. אולי בעתיד....

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מפחד מהשימוש במברשת? גם אם היא הכי עדינה בעולם, היא עדיין מברשת. אין דבר יותר בטוח מכפפה איכותית ומגע יד (בלי קונוטציות מיניות... :?). המברשת הספציפית הזו נראית לי קצת אגרסיבית.

זהו, שהמברשת הזו סופר רכה... וממש לא מיועדת לליכלוך אגרסיבי כי אי אפשר ממש לשפשף איתה ליכלוך קשה - לכן היא נהדרת לניקוי של האוטו. זרם המים והסבון שומרים עליה נקיה ומנדפים את הליכלוך שכבר הברשת והוצאת מהרכב.

אתה יכול שלא להשתמש בה ואז פשוט להשתמש בראש הרגיל שמגיע עם הערכה ולשטוף את האוטו איך שנוח לך - אבל אני (ולא רק) מצאתי את המברשת הזו כפריט פשוט גאוני שיש בסט הזה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...