Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה חמה - פחחות וצבע - ״מוסך בר אור״ ברמלה

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

לאחרונה קיבלתי את ה-A3 של אחי. ברכב הייתה מכה בין הדלת הקדמית לכנף בצד ימין, המגן הקדמי גם היה עם פגיעה והכנף האחורית גם הייתה עם שריטה עמוקה. הייתי נורא מבואס מזה ואחרי שקיבלתי הצעות הזויות ממוסכים החלטתי לתבוע את הפוליסה על הנזק.

ביקרתי במוסך הנ״ל - ״מוסך בר אור - פחחות ורכב״ בסוף רחוב קלוזנר ברמלה ומיד קיבל אותי בחיוך הבעלים, אדם. בחור צעיר ואדיב. הוא העריך את הנזק ורק מההסתכלות הראשונית עליו אמרתי לו ״אני איתך!״. עדכנתי את חברת הביטוח במוסך שבחרתי והמשכתי בתהליך. השמאי הגיע במהרה וקבע שצריך להחליף את הדלת, את הכנף הקדמית, את המגן הקדמי ולצבוע את הכנף האחורית.

למוסך הייתה תקלה עם הרכבים החלופיים, אז הבעלים הביא לי את הרכב האישי שלו (Mini Cooper S 2018!!!) למהלך שלושת ימי התיקון. הוא טען שהאאודי שלי כל כך נקייה שהוא סמך עליי וכך היה. מיותר לציין שהחוויה במיני הייתה כיפית!

לא מזמן חזרתי הביתה, בשעה 10. הסיבה לכך היא שהבעלים הבטיח לי שהרכב יהיה מוכן עד סוף שבוע ובגלל שהיה להם עיכוב הוא השאיר את העובדים שלו עד 9 כדי לסיים עם הרכב שלי. כשהגעתי למוסך נדהמתי מהתוצאה. הצבע היה נראה כאילו יצא מהמפעל. אין לי יותר מדי מה לציין על עבודת הפחחות כי החלקים הפגומים הוחלפו בחלקים מקוריים אבל אלוהים - ההתאמה שהם ביצעו פשוט מושלמת, אין אף הבדל והאוטו נראה כמו חדש.

אז מוסך בר אור הרוויחו לקוח לכל החיים - ואני אחזור לשם (כמובן שמקווה שלא אצטרך) במידת הצורך תמיד. השירות האדיב והשקיפות קנו אותי.

תודה רבה לאדם ולצוות המוסך התותחים!

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...