מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1
    נהג צעיר (> 150 הודעות)

המלצה חמה - פחחות וצבע - ״מוסך בר אור״ ברמלה

שלום לכולם!

לאחרונה קיבלתי את ה-A3 של אחי. ברכב הייתה מכה בין הדלת הקדמית לכנף בצד ימין, המגן הקדמי גם היה עם פגיעה והכנף האחורית גם הייתה עם שריטה עמוקה. הייתי נורא מבואס מזה ואחרי שקיבלתי הצעות הזויות ממוסכים החלטתי לתבוע את הפוליסה על הנזק.

ביקרתי במוסך הנ״ל - ״מוסך בר אור - פחחות ורכב״ בסוף רחוב קלוזנר ברמלה ומיד קיבל אותי בחיוך הבעלים, אדם. בחור צעיר ואדיב. הוא העריך את הנזק ורק מההסתכלות הראשונית עליו אמרתי לו ״אני איתך!״. עדכנתי את חברת הביטוח במוסך שבחרתי והמשכתי בתהליך. השמאי הגיע במהרה וקבע שצריך להחליף את הדלת, את הכנף הקדמית, את המגן הקדמי ולצבוע את הכנף האחורית.

למוסך הייתה תקלה עם הרכבים החלופיים, אז הבעלים הביא לי את הרכב האישי שלו (Mini Cooper S 2018!!!) למהלך שלושת ימי התיקון. הוא טען שהאאודי שלי כל כך נקייה שהוא סמך עליי וכך היה. מיותר לציין שהחוויה במיני הייתה כיפית!

לא מזמן חזרתי הביתה, בשעה 10. הסיבה לכך היא שהבעלים הבטיח לי שהרכב יהיה מוכן עד סוף שבוע ובגלל שהיה להם עיכוב הוא השאיר את העובדים שלו עד 9 כדי לסיים עם הרכב שלי. כשהגעתי למוסך נדהמתי מהתוצאה. הצבע היה נראה כאילו יצא מהמפעל. אין לי יותר מדי מה לציין על עבודת הפחחות כי החלקים הפגומים הוחלפו בחלקים מקוריים אבל אלוהים - ההתאמה שהם ביצעו פשוט מושלמת, אין אף הבדל והאוטו נראה כמו חדש.

אז מוסך בר אור הרוויחו לקוח לכל החיים - ואני אחזור לשם (כמובן שמקווה שלא אצטרך) במידת הצורך תמיד. השירות האדיב והשקיפות קנו אותי.

תודה רבה לאדם ולצוות המוסך התותחים!

Audi A3 Sportback 1.4TFSI 2013

2. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

בעניין: אולי יעניין אותכם גם

נושאים דומים

1. מוסך מנטלי - מוסך פחחות וצבע באור יהודה - חוות דעת גולשים
    By מדריך העסקים של carsforum in forum פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 15/10/12, 8:34
  2. המלצה חמה על מוסך פחחות בירושלים
    By Miky.Ne in forum טכני, אחזקה וטיפולים