Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mercedes A180

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

זה פוסט ראשון שלי פה, ואני חדש לתחום "השיפורים".

קניתי מרצדס A180 שנת 2018 - 122 כוח סוס מנוע 1600 טורבו.

זה אותו מנוע וגיר של ה A200 שנותן 156 כוח סוס.

מצאתי באנטרנט כמה פתרונות לשיפור הכוח של הרכב - צ'יפ או עדכון מחשב ECU remaping שמעלה את הכוח ל 175 כוח סוס.

השאלה שלי האם ה עדכון מחשב מזיק למנוע - לידעתכם רוב הזמן אני נוהג רגוע עם טורים נמועים.

ואשמח להמלצה על מוסכים מומחים בדבר הזה.

עוד שאלה - האם החלפת אגזוז או הורדת ה muffer מפילה את הרכב הטסט? האם זה חוקי?

גם כן אשמח לקבל המלצה על מוסכים אשר מתמחים בתחום.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאנשים פה יתחילו לפרט על מה ומי, קח בחשבון ששינוי תכנה יבטלו לך את האחראיות יצרן במוסכים המורשים, והם יכולים לדעת אם ביצעת לרכב שינויים. אם אני לא טועה גם שינוי כמו אגזוז (שהוא לא חוקי ולא עובר טסט) מבטל אחראיות יצרן.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורי מנוע ובמיוחד תוכנה, מבטלים את אחריות היצרן במידה ומתגלה בבדיקה שגרתית (אם אי פעם יעשו כזאת במוסך) או ברגע שמתרחשת תקלה ובודקים הכל לעומק.

שינויים פיזיים ברכב לרכיבים כלליים כאלו ואחרים עלולים לבטל אחריות במקרה שתהיה בעיה הדורשת החלפה יקרה מאוד או משהו מסובך.

כך בחשבון שאולי, קיים סיכוי קלוש שאחד מנותני השירות במוסך ישים לב לשינוי הזה באגזוז ויכול לדווח על כך, זה אפשרי והסיכוי קיים, אם הוא בכלל ישים לב.

אם ברשותך הממון הנדרש לספוג עלות מנוע/גיר או רכיבים מאוד יקרים כאלו ואחרים ברכב כאשר ידחו לך את האחריות - עשה שדרוג תוכנה ושיפורים אחרים.

במידה ואין לך את האפשרות הכלכלית לעמוד בהוצאות כאשר אחריות היצרן תידחה, חכה לאחר סיום 3 שנות האחריות של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

למה מלכתחילה לקנות רכב כזה, אם הדבר הראשון אתה מחפש איך לשפר אותו?

הביצועים של המנוע בגרסה הנ"ל לא מלהיבים בלשון המעטה...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הדבר הראשון

היתה לי שיחה עם ידיד שיש לו CLA 200 ואמר לי שזה אותו מנוע עם מגבלה במחשב, לכך התחלתי לחפש על שיפורי תוכנה וראיתי שאפשר להגיע ל 175 כוח סוס.

מן הסתם גם אחרי השיפור ל 175 זה לא יהפוך ל AMG אבל בטח יהיה הרבה יותר חזק מ 122 כוח סוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יצא לי לנהוג על CLA 200 עם גרסת המנוע הזו בגרמניה, לא התלהבתי בכלל.

באוטובאן התגלעו החולשות שלו...

לא יודע כמה זה ישים פה בארץ, אבל במהירויות מעל 160 צבירת המהירות איטית להחריד, המנוע ממש קטן על הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

למה מלכתחילה לקנות רכב כזה, אם הדבר הראשון אתה מחפש איך לשפר אותו?

הביצועים של המנוע בגרסה הנ"ל לא מלהיבים בלשון המעטה...

הבן אדם קנה רכב, השקיע בו, אוהב את המראה שלו, אז למה לבוא ולבאס "למה מלכתחילה לקנות"? רוצים להשקיע ברכב / להוציא ממנו את המקסימום, עוד מעט תגיד לו שיקנה אסטון מרטין, ככה לא יצטרך לשפר את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

להבא לפני שהוא" משכיב" מעל 200K, יעשה נסיעת מבחן רצינית, ולא ינסה לשפר ולאבד אחריות.

על פניו, הכי באסה להזמין דבר כזה יקר ולט להיות שלם איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד עם מנוע בנזין של רנו בכלל :lol:.

תחכה 3 שנים ובתום האחריות, בצע את השינויים.

במידה וליצרן יש רצון טוב למשל שנה רביעית אם תמשיך לטפל במוסכים זה גם משהו לקחת בחשבון, כיוון שאם משהו ייהרס בשנה הרביעית ואתה ממשיך לטפל במוסך לפי הספר, אתה תהיה זכאי או לכל הפחות יבואו לקראתך בהנחות ועזרה מצד היבואן (אין הבטחה שזה אכן יקרה).

בכל מקרה, לאחר 3 שנים יירד לך כבר מלשדרג את הרכב, אם לא תמכור עד אז.

מרצדס עם 122 כוסות זה ב 200K זה... לא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כשנהגתי עליה פעם ראשונה, נתתי לחיצה (לא משהו אימתני, ככה בקטנה), לא הבנתי למה האוטו לא מאיץ מהר, עד שפתחתי את הרישיונות והבנתי במה מדובר, לא עלה בדעתי, רכב ששוקל טון וחצי עם 122 כ"ס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
יש אנשים שמשלמים 200K + ההוצאות ההזויות של מרצדס על A CLASS עם 122 סוסים...? WTF

אם היו לך 200K... על מה הייתה משלם ? ואל תגיד לי סיאט או גולף.... בחיאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...