Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי רכישת הונדה אינסייט 2014

aviel-bs
שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להחליף את הרכב, שקלנו ליסינג (ועדיין שוקלים) אבל נקרתה בדרכנו הזדמנות (או שלא?)

מדובר בהונדה אינסייט שנת 2014 עם 88,000 קילומטר.

הרכב יד שניה, מפרטי כמובן.

הבנאדם דורש 46K. כמו שאני רואה כרגע, המחירון נע סביב 45K ואני מאמין שנוכל להוריד אותו עוד טיפה.

הרכב שלנו כרגע הוא מאזדה 3 2008, עשתה 190 אלף קילומטר.

רוצים להחליף בעיקר כי רוצים להתחדש (הרכב ברוך ה' במצב מעולה, תקין 100% לא עושה בעיות, מטופל פעם בשנה במוסך מורשה וחוץ מזה תודה לאל לא נכנס למוסך) אבל נמאס לנו מהצריכת דלק הגדולה יחסית, וגם, האוטו קצת ישן, כמעט ולא מרגישים את זה בנסיעה (כמו שאמרתי מגיב טוב לכביש והכל) אבל רוצים להתחדש ולכן חשבתי על ההונדה כאפשרות.

השאלות הן כאלה:

1. האם הרכב מומלץ? איך הוא מבחינת תחזוקה,טיפולים? (התשובות שאני קיבלתי הן שהרכב אמין וטוב,תחזוקה זולה, אבל רוצה לשמוע עוד חוות דעת)

2. בטיחות, איך הרכב? (הבנתי שהוא בטיחותי גם למבוגרים גם לילדים אבל שוב בודק עוד דעות)

3. היברידי- אף פעם לא היה לי רכב היברידי,לא נהגתי על כזה (כמובן שלפני הקניה אעשה סיבוב להרגיש את הרכב כמה שאפשר, למרות שלא חושב שהסיבוב הזה מעיד יותר מדי..) אבל כל הנושא הזה, זה בסדר יחסית? אין שם חתול בשק כלשהו? הרכב באמת פולט קרינה בשל המנוע החשמלי?

4. נוחות- איך הרכב ביחס לכביש? נוח? מגיב טוב? המנוע 1400 שלו מורגש מאוד ביחס למנוע 1600 רגיל (כמו שאני רגיל למשל) לא רוצה להגיע למצב שיש רכב שלא סוחב לי בעליה למשל.. או שאני מתקשה לנסוע איתו בכביש מהיר במהירות 110-120 כי הוא מתאמץ מדי. מבחינת תא נוסעים, הרכב נוח?

אלה בגדול השאלות והתהיות שלי, כמובן שהמידה ואלך על העסקה הרכב יילקח לבדיקה.

תודה לכולם מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עגלה דבר ראשון וזה יהיה מאוד מורגש אם אתה בא ממזדה 3. כדי להאיץ או לטפס עליות אתה צריך לרמוס על הדוושה ולעבור למצב ספורט וגם אז בקושי הוא זז. אמור להיות אמין. במישור זה איכשהו קצת נסבל, בעליות קשות לא. תא נוסעים נוח.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב מאד צפוף אפילו ביחס למאזדה 3 הלא מאד מרווחת.

לדגם הספציפי הזה יש תקלה סדרתית ברינגים הגורמה לצריכת שמן גבוהה, ורבים מהמנועים שופצו ע"ח היבואן.

אם המטרה של היא חסכון בהוצאות הדלק - לא בטוח שהייתי בוחר בהונדה. אפילו היצרן הגיע למסקנה שהטכנולוגיה בה הוא משתמש לא מוצלחת ירד בכלל מייצור של כלי רכב הברידיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

ראשית כל, לעניין העגלה האם זה עד כדי כך? אומנם המאזדה שלי היא בנפח גדול יותר אך מדובר ב1600 ולא בדגם הגדול יותר, האם זה עד כדי כך מורגש? אציין גם שמאחר והרכב שלי ישן יחסית, אני מאמין שאולי הוא לא בדיוק זריז כמו שהיה כאשר היה צעיר יותר...

לעניין הנוחות והתקלות-

כרגע הרכב צריך להספיק לזוג, ולכל היותר שיהיה מקום ל2 כסאות תינוק מאחורה. אבל כרגע אנחנו רק זוג :) (בינתיים ;) )

לעניין התקלות, הבנתי דווקא שבשנתונים האחרונים של הרכב הזה (2014-2015) הוא יותר אמין מבעבר וגם עבר מתיחת פנים מסויימת. עדיין מומלץ להתרחק? אם ככה אני ארד לחלוטין מהרעיון של הרכב ואחפש אחד אחר.

לשאלה של החסכוניות, בגדול התשובה היא כן, המטרה היא לחסוך אבל גם ליהנות. אם הייתי ממש רוצה לחסוך כנראה שהייתי מחפש גיר ידני, אבל כל-כך התרגלתי לאוטומט, ולפעמים אני בפקקים וגם בתוך העיר, שאני דוחה מראש כל אפשרות לידני.

ההונדה גם התאימה מבחינת התקציב (עד 55K...) אבל לא אקח רכב מראש בידיעה שהוא בעייתי. לכן פניתי לפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לפי הכתבה הזאת בקשה לתביעה ייצוגית הונדה איסייט מגזימה עם השמן התקלה קיימת גם בדגמי 2014, ויש גם שרשורים בפורום שתומכים בכך.

שיווק הדגם הסתיים ב-2014 אין בארץ אינסייט משנת דגם מאוחרת יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...