Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכרי רכבים חסרי סבלנות

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ומה תגידו על הסוחרים שמתחבאים מאחורי תירוצים כמו רכב לחייל או לנכה וכו

זה שהוא חייל או נכה אמור להזיז לי איכשהו?

נסיון דיי עלוב לשחק על אמפתיה של המוכר,שלרוב לא עובדת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מוכר כרגע רכב עקב מעבר לחול, אבל באמת מעבר לחול, וחלק מההרגשה היא שבגלל שמתמשים בתירוצים האלה הייתי צריך לצרף למודעה גם מכתב קבלה לאוניברסיטה או אולי מספר ויזת סטודנט כדי שיאמינו.

מעבר לזה אני בהחלט נתקל באנשים שפשוט באים להוריד מחיר על ההודעה הראשונה בוואצאפ, זה בטוח קונים רציניים.

ככה בערך נולד גם הביטוי "אני יד 00", כבר אין יד ראשונה.

יש פה המון עניין של טעם. כקונה כן מעניין לדעת מדוע מוכרים, גם רצון להשתדרג זאת תשובה לגיטימית.

כן לגיטימי לנסות לגשש לגבי גמישות במחיר, אם המחיר מחוץ לתקציב למשל. גם לגיטימי לנסות להצליב מידע, בשל ריבוי הסוחרים בשוק. סתם לשאול כמה שאלות כדי להבין באיזה מוכר מדובר.

לא לגיטימי לפרסם רכב בלי תג מחיר מבוקש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
זה עדיין לא אומר שהוא לא רציני, זה אומר שהוא רחוק מאוד ממה שאתה מבקש. זה אומר שהוא הציע מחיר מאוד נמוך ומנסה לדוג עסקה מעולה מבחינתו. אם הסכמת לזה והוא שם את הסכום שהבטיח בטלפון אז הוא רציני מאוד. אם הסכמת והוא נעלם אז כן הוא לא רציני.

אם כמוכר של הרכב הצעה נמוכה בטלפון גורמת לך להרגיש שהקונה לא רציני זו בעיה שלך לא שלו.

איך מבחינת המוכר זה רציני כשהוא מציע 9000 שקל על רכב שבמודעה וגם במחירון מבוקש כמעט פי 5, בלי לראות את הרכב? תתקשר לחנות מוצרי חשמל ותבקש לקנות מסך טלויזיה ענק ב100 שקל, נראה אחרי כמה שניות ינתקו לך. ברור שמבחינתו זה "רציני", מי לא יסכים להיות הקונה בעסקה כזו...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לגבי סיבות למכירה, פשוט אומר את האמת: "אני רוצה להשתדרג".

האם זה אוטומטית הופך את הרכב לעגלה שנמאס ממנה? לא.

רק בישראל זה נהיה אישיו. כל דבר פה דרמה והתגוננות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שבמודעה רשום פי 5 לא אומר כלום. ראיתי מספיק מודעות הזויות בחיי.

זה שהמחירון הוא פי 5 אולי אומר משהו, אבל לקחת אתה הקיצון וגם אז לא בדקנו את מידת הרצינות.

חוץ מזה איפה עובר הגבול שלך? 30% מתחת למחירון יש סיכוי שהוא עדיין רציני או לא? אם לא למה לא?

מה עם 20%?

אתה מבין שאין פה חוקיות יש פה רגשות. לא נעים לקבל הצעות "מעליבות".

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה איפה עובר הגבול שלך? 30% מתחת למחירון יש סיכוי שהוא עדיין רציני או לא? אם לא למה לא?

מה עם 20%?

אתה מבין שאין פה חוקיות יש פה רגשות. לא נעים לקבל הצעות "מעליבות".

הגבול עובר בזה שראית את הרכב, ואז אתה יכול לבוא ולתת הצעת מחיר.

אתה מתקשר להוריד או שאתה מעוניין לקנות?

כשאני הייתי מעוניין לקנות הגעתי, ראיתי את הרכב, ראיתי את החסרונות, תימחרתי אותם ב X כסף וזה מה שניסיתי להוריד.

נגיד במודעה רשום א' , בפועל הגעת וגילית ב'. לתקן למצב א' יעלה לך 10K, תנסה להוריד , יצא? סבבה, לא יצא? נקסט.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גישה אחרת. במודעה רשום א', אני חושב שזה שווה X. מציע X בא רואה באמת מה שרשום זה מה יש קח X.

מה רע בזה? שה-X נמוך ממה שהמוכר רצה? זה המוכר יכול לסרב.

זה לא אומר שההצעה שלי לא הייתה רצינית. זה לא אומר שאני לא רציני.

מה רע? שהקונה מגיע ובמקום א' יש ב'? אז המוכר לא רציני אז אחתוך לו עוד.

מעדיף קונה כזה שלא יבלבל לי את השכל ולא יבזבז לי את הזמן.

שוב אם קיבלתם הצעה נמוכה בטלפון זה לא אומר שהיא לא הייתה רצינית.

יש פה חבר פורום שקיבל הצעת מחיר ממישהו שאני מכיר בלי לראות את הרכב על סמך המודעה. אולי הוא יגיד לנו אם הקונה לא היה רציני ואם זה עדיף על כאלה שמבזבזים את הזמן שלך ליד הרכב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה שמציע לי מחיר בטלפון מבלי ליראות זה חוסר רצינות ,למרות שאני רושם גמיש מעדיף להיות גמיש ליד הרכב

בפיסבוק אני חוסם אנשים שמפריעים ורושמים במודעה שלך שטויות .יש כאלה שבכלל לא מעונינים לרכוש ועדין שואלים כמה

שאני אפרסם את ההתכתבות בינינו איך ניסית להוריד לי מכנסיים עם הצעה מעליבה כמו אחרון הסוחרים בלי לראות את הרכב? אפילו לא בטלפון. בווטסאפ. ואיך יומיים אחר כך פירסמת סובארו עם משפט: "לא לקשקשנים בטלפון, דיבורים על מחיר רק ליד האוטו".

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אפרסם את ההתכתבות בינינו איך ניסית להוריד לי מכנסיים עם הצעה מעליבה כמו אחרון הסוחרים בלי לראות את הרכב? אפילו לא בטלפון. בווטסאפ. ואיך יומיים אחר כך פירסמת סובארו עם משפט: "לא לקשקשנים בטלפון, דיבורים על מחיר רק ליד האוטו".

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

המחיר שהצעתי לך זה המחיר שרכשתי בסוף רכב לאמא שלי ועם אחריות לשנתיים. זה שלא הסתדרנו על מחיר .ולהזכיר לך שהיתי בדרך אליך באחד השבתות ואתה לא יכולת להיפגש( אין לי בעיה עם זה)

והסובארו שאני פירסמתי להבדיל מרנו קאפצר קצת יותר נדירה בגלל זה העדפתי לסננן כל מיני ליצנים

שמח בשבילך שמכרת את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגמל לא רואה את הדבשת שלו.

כשמשהו מציע לך הצעת מחיר נמוכה הוא ליצן אבל כשאתה מציע הצעת מחיר נמוכה זה רציני.

לא הבנתי מה זה קשור לנדירות הרכב? גם אאוטלנדר 7 מקומות הוא לא רכב נדיר ורכבים נחטפים גם מעל המחירון. לא תואם את התיאוריה שלך שנדיר=יקר, נפוץ=זול.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה משנה אם הרכב נמכר עקב מעבר לחו"ל או כל סיבה אחרת ולמה צריך הוכחה על מעבר לחו"ל או משהו? אני מכרתי לנסר 2007 לפני כמה חודשים כי רציתי להתחדש וגם רציתי משהו חסכוני יותר כי יש לי נסיעות של 100 ק"מ ביום, וזה גם בדיוק מה שאמרתי לאנשים ששאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום שישי האחרון הלכתי לראות רכב, רק במקום גיליתי שהרכב עם תו סחר, המוכר כמובן פרסם כיד ראשונה במדור הפרטי ביד 2.

סיפורים מכאן ועד להודעה חדשה על תו הסחר של חבר, שידע שלא ישאר הרבה זמן ולכן לא רוצה לאבד יד וכד'

שאלתי את הבחור הנחמד אם החבר שלו, "הסוחר" באמת מסכים להמר על הפרנסה שלו בשביל שכבודו לא יאבד יד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש גם גישה אחרת. במודעה רשום א', אני חושב שזה שווה X. מציע X בא רואה באמת מה שרשום זה מה יש קח X.

מה רע בזה? שה-X נמוך ממה שהמוכר רצה? זה המוכר יכול לסרב.

זה לא אומר שההצעה שלי לא הייתה רצינית. זה לא אומר שאני לא רציני.

מה רע? שהקונה מגיע ובמקום א' יש ב'? אז המוכר לא רציני אז אחתוך לו עוד.

מעדיף קונה כזה שלא יבלבל לי את השכל ולא יבזבז לי את הזמן.

שוב אם קיבלתם הצעה נמוכה בטלפון זה לא אומר שהיא לא הייתה רצינית.

יש פה חבר פורום שקיבל הצעת מחיר ממישהו שאני מכיר בלי לראות את הרכב על סמך המודעה. אולי הוא יגיד לנו אם הקונה לא היה רציני ואם זה עדיף על כאלה שמבזבזים את הזמן שלך ליד הרכב.

למוכר שמבקש מחיר מסויים כי זה לדעתו בערך מה ששווה הרכב אחרי בדיקה במחירונים ועסקאות דומות (בהנחה והוא לא סתם מפליץ מחיר) זה לא רציני, זה לא מעליב אותו שהרכב האהוב שלו שווה פחות בעינך, אתה פשוט זורק לו מחיר נמוך ממה שהוא התכוון להתחיל במשא ומתן עוד לפני שראית את הרכב ובטח כשתבוא לראות את הרכב תוריד לו עוד במחיר על כל מיני ריג'קטים שתמצא כי איזה ערובה יש לו שהמחיר שזרקת עוד לפני שראית את הרכב זה באמת מה שתשלם? אין.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שהצעתי לך זה המחיר שרכשתי בסוף רכב לאמא שלי ועם אחריות לשנתיים. זה שלא הסתדרנו על מחיר .ולהזכיר לך שהיתי בדרך אליך באחד השבתות ואתה לא יכולת להיפגש( אין לי בעיה עם זה)

והסובארו שאני פירסמתי להבדיל מרנו קאפצר קצת יותר נדירה בגלל זה העדפתי לסננן כל מיני ליצנים

שמח בשבילך שמכרת את הרכב

רגע, אז לאיזה רכב מותר להציע הצעות בטלפון/ואטסאפ ולאיזה אסור? איבדתי את קו המחשבה :puzzled:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...