Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוכרי רכבים חסרי סבלנות

Menro
שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקופה האחרונה אני מחפש להחליף את הרכב,

ורוב המוכרים שאני נתקל בהם הם פשוט חסרי סבלנות ברמה הזויה, גם פרטיים וגם סוחרים.

אני תמיד אומר שהחיבור שלך עם המוכר חייב להיות טוב וזה חשוב כמעט כמו מצב הרכב.

יש כאלה שפשוט נפגשים איתך ומקציבים לך זמן כי הם ממהרים (אז למה קבעת איתי?!)

יש כאלה שכבר מהטלפון קשה להם לענות על שאלות בסיסיות (תאונות, טיפולים וכו')

ואני עוד משתדל לדבר בווצאפ כדי להטריד פחות.

והיום אפילו נתקלתי בזלזול מצד מגרש שמגדיר את עצמו מגרש של רכבי יוקרה

כששאלתי אם יש אפשרות החלפה (על הלנסר ספורטבק).

זלזול שהתבטא ב"חחחחח" ו"בזבזת לי את הזמן" :roll:

יש לציין שזה תמיד קורה לי כשמדובר ברכב "יוקרה"

(בכוונה המרכאות, אני מדבר על רכבים עם סמל שלא עולים יותר מ 70K ש"ח)

אבל כשמדובר ברכב עממי או אפילו ספורטיבית עממית, תמיד המוכרים יותר נעימים.

עוד מישהו כאן חווה את התופעה?

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זאת אחת הסיבות שאנשים פונים ישירות למגרשי הליסינג.

כשחיפשתי רכב מאוד קיוותי לקנות מחבר פורום, כיוון שהסיכוי למה שאתה מתאר נמוך מאוד ואכן כך היה בסופו של דבר.

אבל צריך להיות סבלני..

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין לוח רכבים אפילו בתשלום שבו התנאי לפרסם מודעה הוא להעלות סרטון בן כמה דקות בו המוכר מחוייב לצלם ללא עריכת הסרטון, כל מיני פרטים חשובים בבדיקה כמו למשל תאריך יצור הצמיגים, מצבר, ומה קורה בתוך מדיד השמן, תיעוד טיפולים. זה היה חוסך מכל כך הרבה אנשים כאב ראש.

מסרב לחתום:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם הפוך, כשמכרתי רכב בחור שהתקשר בזבז לי 40-50 דקות על שאלות(חלקן מגוכחות) - ובסוף אמר שיחזור אלי אם יהיה רלוונטי ולא חזר.

היו כאלה שגוררים אותך יום שלם סביב מכוני רישוי ומוסכים כדי להגיד לך בסוף היום שהרכב לא בתקציב אבל אם תוריד להם 15-20 אחוז מהמחיר שאתה מבקש יש על מה לדבר - למרות שמראש הודעת שזה המחיר ואת רמת הגמישות שלך לגביו.

ומה שיוליאן אמר תקף גם מהצד השני, זה למה מוכרים מורידים את המכנסיים בעסקאות טרייד מגוכחות רק כדי לא לבזבז זמן במכירה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון שלי כמעט תמיד הראה, שכשבעל הרכב חסר סבלנות, הוא מבין שנפל על מישהו שיבדוק את הרכב בציציות וכנראה יש איזה נתון שיפיל את העסקה - דבר אשר גורם לו להבין שהוא מבזבז את זמנו.

כשראיתי רכב במצב מושלם, בעל הרכב הראה התלהבות וענה על כל שאלה בגאווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני נתקלתי בדברים הללו, זה כמעט תמיד מדובר בערסים.

במקרה של רכבי יוקרה, במיוחד ב.אמ.וו, הסיכוי לזה גבוה במיוחד.

אין הרבה מה לעשות עם זה חוץ מלהיות סבלני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם הפוך, כשמכרתי רכב בחור שהתקשר בזבז לי 40-50 דקות על שאלות(חלקן מגוכחות) - ובסוף אמר שיחזור אלי אם יהיה רלוונטי ולא חזר.

היו כאלה שגוררים אותך יום שלם סביב מכוני רישוי ומוסכים כדי להגיד לך בסוף היום שהרכב לא בתקציב אבל אם תוריד להם 15-20 אחוז מהמחיר שאתה מבקש יש על מה לדבר - למרות שמראש הודעת שזה המחיר ואת רמת הגמישות שלך לגביו.

ומה שיוליאן אמר תקף גם מהצד השני, זה למה מוכרים מורידים את המכנסיים בעסקאות טרייד מגוכחות רק כדי לא לבזבז זמן במכירה.

וזה בדיוק מה שקורה בפועל.

נותנים לך לדבר ולשבח את הרכב, חצי שעה את חופר להם, מראה להם קבלות, מבזבז זמן, ואתה מרגיש שהם מחפשים לעשות מכל זבוב פיל כדי להגיע לשלב המחיר.

בסופו של תהליך מכירה, הרוכש הישראלי נותן לך להרגיש כאילו אתה נפטרת מהזבל שלך והוא עושה לך טובה.

אז כשאתה, הבחור השני שמתקשר לגבי הרכב, לא משנה כמה רציני תהיה, המוכר יהיה חסר סבלנות.

אני מהצד של הרוכש, תמיד מסיים את העסקה ביום אחד.

את הסינונים אני עושה כבר ביד 2, משאיר כמה פוטנציאליים, ומתחיל להתקשר בשעות הבוקר, מנסה לתאם פגישה לאותו יום עם בעל הרכב, כבר במוסך.

את הכסף אני כבר סוחב עליי.

למי יש זמן? טלפון היום, פגישה מחר, מוסך\בדיקה מחרתיים, כסף ייכנס לי רק שבוע הבא, דואר עוד שבועיים.

וכל הזמן הזה להיות מוחזק באוויר ע"י מישהו שכל היום מקבל מחברים שלו לחץ על "אתה פראייר תוריד לו עוד במחיר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני עוד משתדל לדבר בווצאפ כדי להטריד פחות.

זה מה שתפס את עיניי בפוסט. כשאני מוכר רכב ונתקל בקונה שאפילו לא טורח להתקשר זה מעיד בעיניי על חוסר רצינות.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שתפס את עיניי בפוסט. כשאני מוכר רכב ונתקל בקונה שאפילו לא טורח להתקשר זה מעיד בעיניי על חוסר רצינות.

הגעתי כבר כמה פעמים למצב בו אני מתקשר והמוכר בלחץ ומלחיץ, מדבר מהר וחסר סבלנות בדיוק כמו בכותרת של השרשור. אז בווצאפ אין תירוצים - תענה בזמנך החופשי.

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר את הפירסומת של בזק מלפני 20 שנה?

רק מי שמתקשר בטלפון בזק (קווי) הוא רציני, מי שמתקשר בנייד מחפש סטוצים...

זה מזמן הפך ללא רלוונטי.

אני חושב שהיום פני ב Whats app לא פחות "רצינית" מפניה בשיחת טלפון וזה גם יותר נוח כי לא חייב לענות באותו רגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבאופן כללי התרבות הישראלית שלנו היא כזו שלא מטיבה אחת עם השני , לא מזמן היה כאן שרשור מעניין על חוסר כבוד בחניות , על כך שאנשים פותחים דלתות אחד על השני באין מפריע , לדעתי האישית רוב הציבור הישראלי מתנהג בחוסר אכפתיות לרכוש של אחר ותמיד מביע חוסר סבלנות וסובלנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שלמדתי על בשרי לאחרונה וכמעט נפלתי בפח, לא קונים שום דבר מאדם לחוץ, עצבני, חסר סבלנות, או שעומד ליד הרכב עם תינוק על הידיים, כשבחוץ 37 מעלות בצל...או שהוא חסר סבלנות כי הוא יודע שהוא משקר, או שהוא שחקן טוב שמנסה לגרור אותך לסיטואציה לחוצה, שבה תפעל באופן לא מושכל ותשחק לידיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגיטימי אבל אין טעם.

הרי מוכר לא יגיד אני מוכר כי הרכב בעייתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...