Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 6 2013 טריידלין - מצב הדלקת אורות אוטומטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה מועיל?

תסע תמיד עם אורות.

אני תמיד משתמש במצב אוטומטי שאני יכול, כי זה חוסך התעסקות עם האורות - הם נדלקים רק כשאתה צריך אותם. אם אתה תמיד נוסע עם אורות, אתה צריך לכבות אותם ולהדליק אותם בתחילת ובסיום נסיעה. יש מכוניות שמתריעות ואפילו משאירות את האורות גם כשאתה מכבה את הרכב (אצלי זה לא ככה, אבל רובן כך).

פות״ש - נראה לי כמו מוצר אפטרמרקט גנרי. לא הייתי מחליף את הסוויץ׳ המקורי בשביל משהו זול עם חיישן שיהיה תקוע לך בצורה מכוערת. קח בחשבון שהחלפה לחיישן מקורי וכו׳ זה די סיפור כי זה מחובר גם לחיישן גשם ומדובר בעבודה די ארוכה. אבל אם בכל זאת אתה רוצה, לך על זה. אין סיבה שלא יעבוד, אבל סביר להניח שיתפגר עם הזמן כמו כל מוצר סיני.

לגבי המערכת אין כזה דבר ״להוסיף מודול BT״. זה כולל תוכנה וחומרה, לא משהו שהייתי ממליץ להתעסק בו, כמעט על גבול הבלתי אפשרי. אפשרות פשוטה יותר היא לקנות מתאם Aux ל-BT, או לשדרג את המערכת כולה. המערכות של פולקסווגן בשנים האלו (המקוריות שתומכות ב-BT) לא יקרות כבר עם כל החידושים היום של ה-CarPlay. מאמין שתוכל למצוא באיביי או בפירוקייה באזור ה-600 ש״ח.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...