Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - מרצדס S560

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה כתיבה מהממת! שאפו.

אכן השלם הוא יותר מסך חלקיו. מבחינתי היה מעניין להפגש עם W222 מחודשת כדי לראות האם זה מספיק. לדעתי זה לא מספיק ולדעתי עד 2020 אנחנו נראה S-KLASSE חדשה שתציב רף חדש בקטגוריה.

רכב המבחן הגיעה בצבע לבן פשוט, שדווקא משום מה הולם אותו. השלמת הלוק עם מפתח קיילס מלא בצבע לבן פנינה כמו ברכב סימל שאנחנו הולכים להחשף להקפדה לפרטים קטנים. בתוך הרכב לא ראינו שום דבר מפיל לסת. לא ראינו מתלים שמרימים או מורידים את המרכב, לא ראינו הדום לרגליים במושב האחורי, אפילו מסך שליטה קטן מאחורה לא ראינו. וזה לא רק שליטה על מושבים, אלא על מזגן, תאורה וכדומה שהו חסרים לי. גם מאוד לא אהבתי משענות ראש מבד אלקנטרה. WTF?

הS הזאת היא מכונית כבדה וזה ניכר. זה ניכר כאשר באחד המושבים בשרון עברנו על באמפר שלא סומן במהירות מעל 30 קמ"ש. זה ניכר בתאומות ביניים. לןקח למנוע טיפה זמן להתחיל לגדוש כראוי כדי שבהמה תעוף. אבל כל זה לא מעניין כאשר מסתקלים על הרכב כמכלול. כמכלול מדובר בספינת הדגל של צי הפאר "העממי" (זאת עדיין לא רולס רויס פאנטום) כמכלול מדובר ברכב מעולה, מוקפד שצריך ממש להתאמץ כדי לחפש מגרעות. אולי בגלל שהוא עונה על הציפיות ממנו הוא כזה משעמם.

לפחות אותי.

לפי התמונות זה נראה גם כאילו הרכב הגיע עם אבזור בסיסי, יש הרבה קונפיגרציות בין הבסיס למייבאך.

אני חושב שמי שכבר הולך להשקיע למעלה ממיליון שקלים יסמן הרבה V על רשימת התוספות הלא קצרה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים המצחיקים ביותר שאני חווה במעבר ממרצדס לרכב אחר זה שליחת היד לבורר ההילוכים מאחורי ההגה, וככה אני מוצא את עצמי נכנס לרכב, מניע ומפעיל את המגבים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

:lol:

קרה לי בחלופי ובחדש אבל אחרי פעמיים שלוש התרגלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תחושת הבידוד אני חייב לציין שבW140, הS השמנה של תחילת שנות ה90 יש את אותה הרגשה, לא סתם היא אחת המכוניות האהובות עלי, כשהתחלתי את השיפוץ של הרכב הבנתי בדיוק למה הרכב היה over engineered, אם זאת מערכת הוואקום ששולטת בכל, הזכוכית הכפולה בחלונות, הבידוד שהורכב בכל פינה ברכב, הדגם שהגיע אחרי היה נפילה רצינית, המעבר למתלי האוויר לא עשה לא טוב וזה רק קצה הקרחון, זאת הייתה התקופה הרעה של מרצדס (וחוויתי את זה במספר דגמים), איכות החומרים ירדה והאמינות המופתית של הדגם המוחלף נעלמה לה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי גם לקחת חלק במסגרת מובלי הדיעה.

כמו שכבר סיכמו פה מעלי, הרכב כצפוי מרשים בכל אספקט, בעיקר בגירסה הזאת, גירסאת "לונג". אפשר אם מאוד מתאמצים למצוא כל מיני נקודות קטנות שלא מושלמות, לי למשל הפריעו כמה מרווחים בין הפאנלים בדשבורד ועוד כמה נקודות של איכות הרכבה שלא תואמות את תג המחיר, בגיזרת האבזור חסרים לדעתי מסמכים אחורים ואם כבר עסקינן בגירסת לונג אז גם אדום לרגליים, אך את אלו האחרונים אני מניח שניתן לקבל ברשימת התוספות. הרכב נוח מאוד, שקט ברמה אחרת וחזק בצורה מצחיקה, התאוצה מהמקום רגוע עד 30 קמ"ש לערך ואז או אז משתחררת החיה והגוף נצמד חזק חזק למושבי העור (מושבים? יותר כמו כורסאות), התאוצה חלקה כמובן ונטולת דרמות הודות להנעה הכפולה (4 MATICׁ - במרצדסית) ושלל מערכות אלקטרוניות.

אני בהחלט נהנתי גם במושב הנהג וגם בשאר המושבים ברכב.

זה רכב שמוסגל לצלוח אוטובאנים במהירות שיוט גבוה למדי, בלי מאמץ, בלי דרמות ובלי שאף אחד מנוסעי הרכב ירגיש ולו לרגע חוסר נוחות.

מנקודת מבט אישית, S CLASS, תמיד הייתה לטעמי ספינת הדגל לא רק של מרצדס אלה של תעשיית הרכב כולה. רוצים לראות אילו חידושים יהיו בעוד 5-10 שנים? תסתכלו על S CLASS כיום. ככזאת היא מסמלת עבורי יותר מרק רכב יוקרה אלה נושאת בשורה כלשהי, סוג של מרכז פיתוח לחידושים העתידים לבוא על תעשיית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...